Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Muharrem ince onun öyle olduğunu söylemeden önce de biliyorduk ki.. Bir yazıyla ikna olalım.. Gün gibi ortada olan şeyler var.. Siz de zaten inkar etmiyorsunuz.. Vardı evet.. Bir münasebetleri erdoğanla diyorusnuz...

Yahu Erdoğan kendi söyledi zaten fetö ile geçmişteki bağını birileri ortaya çıkartmadı ama olmayan şeyleri de olmuş gibi lanse edilmeye başlandı nede olsa adı fetöyle anıldı deyip ağzı olan konuştu
Söylemediği şeyleri gerçek ispata dayanmayan olayları da yapmıştır demekte doğru olmuyor bakın nasıl hemen kendi adayınız için aynı söylemler konuşulunca savunmaya geçiyorsunuz
Ben bilmem ince fetöcümüdür değilmisir herkes konuşuyor işte bu penceren bakın istedim

Evet sosyal medyaya ben de kesinlikle güvenmiyorum.
Yazılan yazılara, atılan fotoğraflara inanmak pek mümkün değil çünkü herkes kendi tarafının lehine bir şeyler yapma peşinde.
Bu para mevzusu doğruydu maalesef bir vakit 1 TL nin arkasında Atatürk yoktu ve boykot edildi. Bizzat kendim de gördüm parayı ve çevredeki birçok insan geri iade etti bankalara, marketlere VS.
Twitter gündemine de düştü eni sonu piyasadan kalktı ve basım yapılmadı.
Benim şu anki isteğim devletin milli gelirini yükseltecek ve üretimi artıracak hale gelmesini sağlayacak bir iktidar olması.
İşsizlik de zaten en önemli sorun.
Iktidar çözüm bulamıyor ama neden yeni üniversiteler açıyor?
Merkezi atamaları azaltıp açıktan mülakatlı alım var mesela nedeni torpil.
Bu gibi durumlar çok üzücü maalesef.
Torpil konusuna katılıyorum. Maalesef çok üzücü. Para konusuna birşey diyemeyeceğim gerçekten görmedim.
Liyakat olmasını çok isterim. Maalesefki bu tarz olaylar oluyor ama en üste bağlamamak lazım. Türkiye hep böyleydi neden? Diye sormak lazım. Kim gelirse gelsin. Çevresini ön planda tutuyor. En basiti bankaya gittiğinde tanıdığın varsa işlemlerin hemen hallediliyor ama banka sahibinin haberi Yok. Bu tarz bilgi kuşağına gitse bile AR-GE yapamıyor bir yerden fire veriyor gibi düşünebiliriz. Ama savunduğum birşey değil.

Şu farkı var,eski Anadolu kadını bunu din için örtmüyordu. Aman saçımın bir teli dahi gözükmesin kaygısı yok yani. Masum bir gelenek sadece. Eski resimlere bakarsanız kadınların saçlarının önden gözüktüğünü görebilirsiniz. Neyse,iyi geceler size.
(Dipnot)
Türban MASUM BİR GELENEK değil, dini vecibemizdir farzdır.
Sizin anneannenizden babannenizden fotoğraf makinelerinin yazmalardan çıkan kahküllerini çekmeden önce, 1400 yıl önce indirilmiş kitapta yazan bir farzdır :KK66:

Yahu Erdoğan kendi söyledi zaten fetö ile geçmişteki bağını birileri ortaya çıkartmadı ama olmayan şeyleri de olmuş gibi lanse edilmeye başlandı nede olsa adı fetöyle anıldı deyip ağzı olan konuştu
Söylemediği şeyleri gerçek ispata dayanmayan olayları da yapmıştır demekte doğru olmuyor bakın nasıl hemen kendi adayınız için aynı söylemler konuşulunca savunmaya geçiyorsunuz
Ben bilmem ince fetöcümüdür değilmisir herkes konuşuyor işte bu penceren bakın istedim

Anladım :) kızmayın nolur.. Vallahi amacım gıcıklık değil.. Doğru bildiğimi söylemezsem çatlarım ben:) huyum bu:) ama bu pencereden de bakacağım gerçekten..İspat edilirse oyumu değiştireceğim :)

O savcılar hakimler komutanlar atanırken sağa sola hükümet mühürü incenin elindemiydi arkadaşım diyorumki yani diyoruzki ülkeyi paylaşamadılar diyoruz ondan araları açıldı diyoruz şimdide çıkmış basamak olarak kullandım msjı veriyorlar diyoruz fetöyü fetö yapan parti her önüne gelene bu yakıştırmayı yapamaz çok ayıp insan ahlakına fizik kurallarına haykırı

O savcılar hakimler komutanlar atanırken sağa sola hükümet mühürü incenin elindemiydi arkadaşım diyorumki yani diyoruzki ülkeyi paylaşamadılar diyoruz ondan araları açıldı diyoruz şimdide çıkmış basamak olarak kullandım msjı veriyorlar diyoruz fetöyü fetö yapan parti her önüne gelene bu yakıştırmayı yapamaz çok ayıp insan ahlakına fizik kurallarına haykırı

Düzeltme fetöyü fetö yapan akp değildir akp den önce vardı zaten okulları dershaneleri maalesef kendileri de aynı girdabın içerisine girdiler

Torpil konusuna katılıyorum. Maalesef çok üzücü. Para konusuna birşey diyemeyeceğim gerçekten görmedim.
Liyakat olmasını çok isterim. Maalesefki bu tarz olaylar oluyor ama en üste bağlamamak lazım. Türkiye hep böyleydi neden? Diye sormak lazım. Kim gelirse gelsin. Çevresini ön planda tutuyor. En basiti bankaya gittiğinde tanıdığın varsa işlemlerin hemen hallediliyor ama banka sahibinin haberi Yok. Bu tarz bilgi kuşağına gitse bile AR-GE yapamıyor bir yerden fire veriyor gibi düşünebiliriz. Ama savunduğum birşey değil.
Kesinlikle liyakat olması şart.
Ilerleyememe sebebimiz aslında bu bence. İşlerimiz yürümüyor maalesef. İşini hakkıyla yapan gerçek çalışanlar dururken sırf aynı partilisin diye torpille getirmek çözüm değil hem kul hakkı hem de geri kalma sebebidir.
İnşallah refah sağlanabilir seçimden sonra.
Umarım bir şeylerin değişeceği bir gün olur seçim günü...

YouTube'da "''Laiklik elden gidiya irtica geliya''diyen dayı" videosunu izleyin

Adam konusurken sen git dislerini fircala deyip asagilayan zihniyet iste cıkssss
Yerim seni tonton dede:KK36:

Hadi dansaa
Ekmek arasi yol yemeye:spor:
Vakif zeytinler ekmek arasi yol püffff her secim icim sisiyor ve nedense buradaki oylama tutmuyor:sus:

Masum hoca efendi mi peki akp öncesi eğitimde kim araladı kapısını
Ben demedim masum hoca efendi AKP partisi üyeleri bakanları millet vekili parti Başkan'ı yardımcısı onlar söyledi evet eğitimin kapısını aralayan bence kandırıldı ama AKP asla kandırılmadı

X