Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ha diyosunuz ki bu çok olağan bir şey.. Olabilir... Amerikadaki almanyadaki devasa boyuttaki çocuk tecavzüleri devlete ait vakıflarda gerçekleşmiyordur herhalde.. Velev ki öyle... Ben sanmıyorum ki o vakıf açık kalsın... Ensar vakfı bu ülkenin utanç kaynağı olarak tarihe geçti... Tecavüzün boyutu, azı çoğu olmaz.. Çocuk tecavüzünün ise asla olmaz ... Bir tek çocuk bile olsa idi o vakıfın kapatılması ve onu yapanın en ağır ceza ile yargılanması gerekirdi... Malesef o vakıfı inatla destekleyeceğiz dedi akp li milletvekilleri... Amerika ve almanyadan örnek verdiğiniz için söylüyorum.. O ülkeler bu vakıfı çoktan kapatmıştı..
Cahil olarak bildğimiz arabıstanda bile böyle şeylere idam oluyor eyyuyyy biz mi karacahiliz onlar mıı????

Ha diyosunuz ki bu çok olağan bir şey.. Olabilir... Amerikadaki almanyadaki devasa boyuttaki çocuk tecavzüleri devlete ait vakıflarda gerçekleşmiyordur herhalde.. Velev ki öyle... Ben sanmıyorum ki o vakıf açık kalsın... Ensar vakfı bu ülkenin utanç kaynağı olarak tarihe geçti... Tecavüzün boyutu, azı çoğu olmaz.. Çocuk tecavüzünün ise asla olmaz ... Bir tek çocuk bile olsa idi o vakıfın kapatılması ve onu yapanın en ağır ceza ile yargılanması gerekirdi... Malesef o vakıfı inatla destekleyeceğiz dedi akp li milletvekilleri... Amerika ve almanyadan örnek verdiğiniz için söylüyorum.. O ülkeler bu vakıfı çoktan kapatmıştı..
Amerika'da Almanya'da böylesi bir rezilliğe "bir kereden bir şey olmaz." diyen bir bakan var mıdır acaba?:işsiz:

İnsanlarımız geçmişte çok sıkıntılar çekmiş. İstanbul çöpten geçilmediği zaman şuan ki Cumhurbaşkanın stratejileri ileri görüşlülüğü sayesinde kalkınmış. 1 sene önceki belediye başkanı aynı teknoloji ve ekonomi varken neden yapamamış da 1 sonraki gelen Başkan yapmış. Uyanık olalım Türkiye cumhuriyeti vatandaşları bu vatan bizim. Olumsuzluklar Yok mu var. Kör değiliz eleştirel bakmayıda biliyoruz fakat lider ruhlu adam mı var??? Atatürkün bıraktığı partinin durumunu görüyoruz. Kesinlikle Mustafa Kemal’in kemikleri sızlıyordur. Onu yıkarız bunu kapatırız şuna satarız. Ne yapacaksınız? Dünyaya muhalefet olmaya gelmişler bir söyledikleri diğerini tutmuyor. Diyor en kötüsü de cumhuriyetimize mani olmak isteyen Doğuda devlet kurmak isteyenlerle iş birliği içerisini girmeye çalışıyorlar. Bu kadar mı aciz oldular bilemedim. Halbuki bizlerin tek istediği. Kalkınma projeleri sunsunlar. Bize kendimiz üreteceğiz artık desinler yeter. Milli otomobili kaldıracağız demesinler. Ben sorarım ne yapacaksın madem diye. İmamatipleri kapatacakmış. Ben imamatip mezunu falan değilim. Üniversiteyi de istediğim gibi okudum. Ben mini eteğimle derse katılırken. Bir arkadaşın başı örtülü diye tokat yedi. Kendi gözümle gördüm. Hocamızda Atatürkçüydü kendi tabiriyle. Yazık değil mi dini görüşü üzere okullara girip çıkamıyorlar ve yine kaldıracaklarmış. Bu bile oyumu vermemek için başlı başına bir gerekçe. Dünya gelişiyor globelleşiyor. Neden Afrika ülkeleri yerinde sayıyor neden Bazı ülkeler gelişmemiş ve kausdan çıkamıyor. Globel dünya olmak teknolojinin gelişmesi ülkelerinde muhakkak gelişeceği anlamına gelmiyor. Nasıl cumhuriyetin kurulduğu zaman iyi bir lider görüşüne gerek duyulduysa. Bu ihtiyaç dünya sonlanana kadar devam edecek. O zamanda İngiltere ve diğer bazı Avrupa ülkelerinde herşey çok güzeldi... sanayi devrime vs vardı ama biz Atatürk’ün vefatından sonra neden gelişemedik. Bunu soruyorum. Geçmişteki olaylar yaşananlar darbeler ülkemiz için ne kadar yıkıcıydı. Herkes mevki peşinde herkes kendi görüşlerini yaptırımlarını kabullendirmeye çalışıyordu. Ama yakın geçmiş ve günümüz. Önemli konuları referanduma giderek neticeye ulaştırılmaya başlandı. Milleti millet yönetmeli....
1. Muhalefet adayı başkanlık sistemini kaldıracakmış. Milletin verdiği kararı nasıl olurda bir çırpıda silebilir sizce??? İşte halkın düşünceleri bu kadar önemsiz...
Bayan adayı deseniz. Ne olduğu çok belli bir şekilde açık ve seçik. Omunda vaatleri aynı. Bunlar ülke için neler yapacaklar çok merak ediyorum. Şuanki Cumhurbaşkanının çok daha çalışması gerekiyor evet ama şuan olan adaylar içinde en mantıklı aday. Duruşu var. Bir şeyler için çaba gösteriyor. Daha çok çalışması için. Tekrar olmalı. Kimse kalıcı değildir. Sadece lider bilinçli çalışkan ileri görüşlü adaylar gerek. Şuan maalesef Yok. Tek dert Başkan değişsin. Geçmişte arkadan işler yapıp söyleyip söyleyip başarısızlıklarını ilan edip. Şuan el ele olan muhalefet bunu yapamaz.
Birde döviz aldı başını gidiyor evet fakat bu cumhuriyetimiz tarihinde hep vardı. Unutmayın ki dış güçler bunu istedikleri zaman gelişmekte olan ülkelerin hepsine yapıyorlar. Bu hususta tek suçu hükümete bulmayalım derim. Hala Gelişmekte olmamızın nedenini de cumhuriyet tarihimize bakalım lütfen. Yine yol kat etmişiz diyorum. İnanıyorum ki herşey daha güzel olacak. Türkiye cumhuriyeti her zaman var olacaktır...
Mini etekle gezende dövüldü??? Hatırlatırım

Kardeşim boşuna ugrasma anlamazlar. Çünkü "lekum dinikum ve liyedin" . Hatırladığım kadarıyla bu sitede"hayir" cikmisti "evet" allahin izniyle kazanmıştı.

Daha Yalova gibi kucuk yerde 5-10 oyla mv olan adam kiskica ulkeye nasıl başkan olacak??? Allah'ım bu ülkeyi korusun.
Peki mühürsüz oyların geçerli sayılması ne alakaydı?
Tek adamlık baştan sona saçmalıktır gözümde.
İsterse benim desteklediğim başkan olsun düşüncem aynıdır değişmez.

Neden korkuyorsunuz ki kimse cocugunuza zorla kuran ogretmez korkmayin.. bide Allah korusun yaziyorsunuz :)
Burasi cocuklarinistege bagli gonderildigi biryer
Yeni sisteme göre imam hatip yazmayanlarinki -bir de meslek lisesi- kabul olmuyormuş diye duydum. Bir araştırın isterseniz. Doğruysa da tekrar cumlenizi kurarsiniz.

Psikoloji öğrencisiyim ve taciz ve tecavüz olayını gerçekleştiren bireylerin çok ayrı bir psikolojisi var onu şuanda burada tartışmayalım. Peki bu olay ıgerçekleştiren kişiler Amerikada ve Almanyada aldıkları ceza nedir? ''takım elbise giydi iyi hal indirimi, kız büyük gösteriyor iyi hal indirimi, yarım kaldı iyi hal indirimi, kişi benim eski eşim(nişanlım) iyi hal indirimi evet bunun hakkında konuşuyoruz değil mi? Yurtdışında 1 tane tecavüz, öldürme durumunda halk sokağa dökülüyor ve hiçbir zaman iyi hal indirimi almıyorlar. 2. olarak hayvan tecavüzüne ülkemizde 200-300 tl ile serbest kalabilirken yurt dışında hayvan istismarı insan istismarı ile eşit düzeyde sayılıyor. Birde akp seçmenin savunması olan ''dış güçler'' hakkında bilgi vereyim. Doların yükselmesi bir çok nedene dayanır bunlardan biri ''dış güçlerin oyunu'' değildir. Türkiye ekonomisi dolar üretemiyor. bu ne demek? Türkiye bir şey üretemiyor demek. Sen her şeyi dışardan alırsan birşey üretmezsen dışarıya bağımlı olursun. Yani ithalata bağımlısın, ithal ederken kimse tl kabul etmez usd gibi rezerv para birimleri ile ödeme yapmak zorundasın ve bu yüzden ne yapılıyor? Her şeye faiz her şey daha pahalı neden? Bu sayede tlnin düşüşünü durdurmaya çalışıyorlar. Sayın kadınlar kulubü üyesi, akp sadece yol köprü yaparak ülkenin ekonomisini düzeltemez. Bizim üretime ihtiyacımız var. Beyin göçü verirken bunun olması çok zor. Umarım anlatabilmişimdir.

Sen anlatırsın onlar heeeeep aynı şeyleri söyler ama hep .. Hiç yılmadan.. Sen burda parende atarak anlatsan amuda kalkarak anlatsan yine de dönüş sana yol, köprü ve türban olacaktır... :) tecavüzü meselesine hiç girmiyorum bile... Savunma şekli aynı... Bem her akpliden aynı rahatlıkla ama amerikada da almanyada da var diye konuştuklarını gördüm... Diyorum ya dünyanın hiçbir yerinde tecavüz bu kadar kılaylaştırılmamıştır... Caydırıcı ceza yok... İyi hal indirimi rıza indirimi,...Allah kimseye yaşatmasın.. Zor..

Psikoloji öğrencisiyim ve taciz ve tecavüz olayını gerçekleştiren bireylerin çok ayrı bir psikolojisi var onu şuanda burada tartışmayalım. Peki bu olay ıgerçekleştiren kişiler Amerikada ve Almanyada aldıkları ceza nedir? ''takım elbise giydi iyi hal indirimi, kız büyük gösteriyor iyi hal indirimi, yarım kaldı iyi hal indirimi, kişi benim eski eşim(nişanlım) iyi hal indirimi evet bunun hakkında konuşuyoruz değil mi? Yurtdışında 1 tane tecavüz, öldürme durumunda halk sokağa dökülüyor ve hiçbir zaman iyi hal indirimi almıyorlar. 2. olarak hayvan tecavüzüne ülkemizde 200-300 tl ile serbest kalabilirken yurt dışında hayvan istismarı insan istismarı ile eşit düzeyde sayılıyor. Birde akp seçmenin savunması olan ''dış güçler'' hakkında bilgi vereyim. Doların yükselmesi bir çok nedene dayanır bunlardan biri ''dış güçlerin oyunu'' değildir. Türkiye ekonomisi dolar üretemiyor. bu ne demek? Türkiye bir şey üretemiyor demek. Sen her şeyi dışardan alırsan birşey üretmezsen dışarıya bağımlı olursun. Yani ithalata bağımlısın, ithal ederken kimse tl kabul etmez usd gibi rezerv para birimleri ile ödeme yapmak zorundasın ve bu yüzden ne yapılıyor? Her şeye faiz her şey daha pahalı neden? Bu sayede tlnin düşüşünü durdurmaya çalışıyorlar. Sayın kadınlar kulubü üyesi, akp sadece yol köprü yaparak ülkenin ekonomisini düzeltemez. Bizim üretime ihtiyacımız var. Beyin göçü verirken bunun olması çok zor. Umarım anlatabilmişimdir.
Arkadaşım çok guzel anlatmışsın... keşke bazı arkadaşlarda bunun sadece “dış güçler” olduğuna inanmasalar :KK43:

Kuran’dan değil tövbe tövbe
Bir erkeğe 4 kadın yazmışlar ya fotoya ondan
Yahu o cirkin bir yakistirma.. pislik kalplerinden uydurduklari bir iftira. O haftanin kutlamasina 3 kiz 1 erkek cocugu denk gelmis.. nasil cirkin yakistirmalarla servis ettiler sosyal medyada. iste onlar bu igrenclikleri yuzunden basa gelemezler.

Amerika'da Almanya'da böylesi bir rezilliğe "bir kereden bir şey olmaz." diyen bir bakan var mıdır acaba?:işsiz:

Yoktur hayatım emin ol.. Tecavüz mutlaka vardır ama bunu böyle rezalet bir şekilde savunan hele hele kadın bir bakan yoktur...

Bu çocuklar haftanın kuran ögrenenleri. Bunu kutluyorlar sadece. MaşaAllah onlara tablo güzel

Maasallah mi? Aslinda baktim da, ilkokul bile degilmis, 4-6 yaslarinda cocuklarin gittigi bir kresmis. Neyse ki sorusturma acilmis.
http://www.diken.com.tr/cocuklara-sarik-takke-basortu-ve-gelinlik-giydiren-krese-sorusturma/
Erkek ve kız çocukların sarıklı, takkeli, türbanlı ve gelinlikli fotoğrafları ile camide imamın arkasında saf tuttukları fotoğrafları sosyal medyada görenler tepki gösterdi.

takkeli-turbanli-egitim-2.jpg

Gazeteci-Yazar Hüseyin Gülerce, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin FETÖ bağlantılarına ilişkin ilginç detaylar açıkladı. Gülerce, FETÖ'nün İnce'yi, 2006-2007 yıllarında Bosna-Hersek'e götürdüğünü belirterek, "İnce döndüğünde orada yaşadıklarını aktardı. 'Öğretmenlerin fedakârlıklarını gördük. Müslümanların kazdığı siperleri gördük' diye yaptığı işleri ballandıra ballandıra anlattı. Götüren kişiler FETÖ'nün il imamı, yanında da birkaç tane İnce'nin tanıdığı esnafı almışlardır. İnce bunu bu güne kadar söylemedi. Benim İnce'ye sorum şu; 'siz bu yapı tarafından 10 yıl kadar önce Bosna-Hersek'e bir ziyarete götürüldünüz mü? Bu yapının organize ettiği bir ziyaret miydi ailenizle mi gittiniz?" dedi.

Gülerce, Muharrem İnce'nin FETÖ bağlantısını anlattı "FETÖ İnce'yi Bosna Hersek'e götürdü"

MUHARREM İNCE'NİN EKİBİYLE ORTAK ÇALIŞTIĞINI ANLATTI
Yalova milletvekili olan ve 30 Mart 2014'teki yerel seçimlerde CHP'nin Yalova seçimlerini kazanması için kirli ittifaklar kuran İnce'nin FETÖ'den bile medet umduğu ortaya çıktı. Gülerce, FETÖ'ye ait, Mina öğrenci yurdunda örgütün il imamı Tayfun Tuna ve yardımcısı Aydın Kahveci'nin Muharrem İnce'nin ekibiyle ortak çalıştığını anlattı.

488

'1 YILDAN FAZLA ÇALIŞTI'
Gülerce, İnce'nin FETÖ dershanelerinde çalıştığını da sözlerine ekledi. İnce'nin 1989'de Kars ya da Ardahan'a tayininin çıkmasının ardından yanına geldiğini belirten Gülerce, İnce'nin kendisine, "Doğuya gitmek istemiyorum. Kalmak istiyorum. Onun için dershanenizde bana iş verir misiniz" dediğini anlattı. Gülerce, İnce'nin bunun üzerine, FETÖ'nün dershanelerinde 1 yılı aşkın çalıştığını belirtti.

Böyle kadınları, alınlarından şap diye öpesim geliyor.
Eleştiriye tahammülleri yok yahu !
Hemen "omo provoko odoyorsonoz"
Ensar vakfı taci, skandalı bu ülkenin yüz karası olarak tarihe geçti, bir kereden bişey olmazcilari Allah bildiği gibi etsin.
Yalan söyleyerek muhalefet yapmak sizde huy mu? Sizin içinizden bir kişi bir yalan uyduruyor hepiniz papağan gibi onu tekrarlıyorsunuz. Duydugunuz bir sözün doğruluğunu araştırmamaya yemin mi ettiniz?

Sen bana "bir kereden bir şey olmaz" sozunu getir ben ak Parti'ye oy vermeyeceğim.
Ama kaynak getirmezsen sen yalancı olduğunu, bakana iftira attigini ve burda dezenformasyon yaptığını kabul edecek misin?

Yalan söyleyerek muhalefet yapmak sizde huy mu? Sizin içinizden bir kişi bir yalan uyduruyor hepiniz papağan gibi onu tekrarlıyorsunuz. Duydugunuz bir sözün doğruluğunu araştırmamaya yemin mi ettiniz?

Sen bana "bir kereden bir şey olmaz" sozunu getir ben ak Parti'ye oy vermeyeceğim.
Ama kaynak getirmezsen sen yalancı olduğunu, bakana iftira attigini ve burda dezenformasyon yaptığını kabul edecek misin?
sosyal medyada yayınlandı zaten boşuna kimse bişi yazmaz

SİYASETİN S SİNİ ANLAMAM
Allah’a şükür Ramazan ayında namazlarıma başladım
Hergün en az 1 vakit namaz kılarak alışıyorum
Bu akşam teravihe de gittim
Oruçlarımı tutuyorum
Canım Allah’ıma şükrediyorum düne ve bugüne... çok şükür allahım
Atatürk’ü çoookkk çok seviyorum
Atatürk’e sormuşlar ; milletvekillerinin maaşını ne yapalım, muallimlerinkini geçmesin demiş
Emeğe saygısından dolayı minnettarım
Daima ileri gitmek istiyorum , geri değil
Olumlu adım da olsa , geri atmak istemiyorum . Hep ileri istiyorum .
Kapalılığa karşı değilim
Kendim de tesettürlüyüm
Şorta da karşı değilim
Yaradanı sevelim yaradandan ötürü diyorum

X