Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Şimdi fetonun has adamı incemiymişneyse benim uykum geldi ben kaçar yarın görüşürüz kızlar

Böyle birinin agzından laflarla gelmeyin. Fotograflarla gelin fotograflarla. O kadar görüşmüşlerse elbet fotografta çekilmişlerdir. Sonuçta görüşenlerin fotoğrafları mevcut.

Bu bir kurumda mı yapıldı?
Bir de tabiki eleştirel yaklaşabilirsiniz. Ama bana birşey hatırlatmanıza gerek Yok.
Kurum veya değil ne alaka şimdi önemli olan ona karşı yapılan saygısızlık,,,, isteyen açık giyinir isteyen baş örtüsünü takar, önemli olan içindeki iman ve temız kalpliliğindir...

Evet ilkokul degil.
Benim cocugumda gidiyor . Kisisel tercihler bunlar. Kuran kutlamalarinda gosterisli elbiseler tercih ediliyor..bunu da veliler belirliyor genelde.
Bu goruntulerde beni rahatsiz eden birsey yok
Soylenenler sadece cirkin yakistirmalardir..her zaman yaptiklari gibi yine yapmislar yapacaklarini

Euuuuuuu wuuuu harıkasın :)

Akp'nin de bağlantılarını yazsaydın bir bakardık hangisi daha çok olacaktı, eminim akp'yi sayfalar sığmaz :)
Ben abes bir durum göremedim İnce'de.
Adam işi için geçmişte rica etmişse, çalışmışsa(hemi de tapu gibi diplomayla :) ) bağlantısı olmuşsa olmuş.
Zaten Fetö'nün darbe yapacağını biliyor muydu da gelip öncesinden bahsetmek ne alaka?
İktidar dikkat etseydi de darbe olmasaydı o zaman, masum insanların da hayatı kararmasaydı dimi ama?

Benim en çok korktuğum şey geleceğimiz ve çocuklarımızın geleceği. Elimizin altında internet var sınırsız bilgi kaynağı(bazı sınırlamalar olsa da) açıp okuyabilirler. Dünyada sadece A haber TRT show tv yok. :) Bu arada araba üretmemize karşılar diyen üyemiz. Türkiye'nin üreteceği yerli otomobilin muhtemel alıcıları azerbaycan, pakistan, afganistan, gürcistan vs gibi 3. dünya ülkeleriyle sınırlı olacak çünkü avrupada yüksek teknolojiye ve 50 yıllık maziye sahip alman, fransız, japon, italyan ve güney kore otomobilleri varken senin pazara gireceğin lada ayarında bir otomobille hiç şansın yok. İç pazarda da yüksek döviz kurlarından dolayı araçları ucuza maledemeyeceğinden "oo yerli oto hadi hemen alalım" diyecek çok insan çıkmaz. Bu yüzden "biz niye araba üretmiyoruz, bizim neyimiz eksik" görüşünden yol yakınken vazgeçmeniz lazım. Herkes her şeyi üretemez, örneğin İsviçre'nin kendine ait bir otomobil veya motorsiklet markası yok, yüksek teknolojiye sahip elektronik cihaz piyasasında da yoklar ama kol saati ve çakı gibi basit mekanik ürünlerde dünyaca bilinirliğe sahip, imajı çok yüksek (dolayısıyla da pahalı) birçok markaya sahipler. İsteseler otomobil üretemezler mi? üretebilirler ama az önce saydığım ülkelerle rekabet edemeyeceklerini bildiklerinden uzmanlaştıkları konulara öncelik verip dünya markaları yaratmışlar. Muharrem İnce bu yüzden otomobil zaman kaybı dedi.

Eğer bu kanıtlansın... Size yemin ediyorum oyumu chp ye vermeyeceğim... Eğer verirsem Allah benim belamı verisn.... Ama hüseyin gülerceyi bir araştırın... Bu adam da fetullah gülene yakın isimlerden biri.. Ben kesinlikle bunun doğru olmadığını düşünüyorum.. Neden onca zaman bunu açıklamadılar da şimdi çıktı?
Bana boş konuşuyorsunuz demiştiniz ama ben yine de sormak isterim... Sizce neden şimdi?

İhihihi fetö üzerinden siyaset ıhıhıh , din üzerinden geçtik çoktan :)

Türban deyince aklıma geldi. Tabii bu benim görüşüm. Katılabilirsiniz,katılmayabilirsiniz.Türban bizim kültürümüze ait değil. Bu sonradan çıktı. Ben bizzat çevremden biliyorum. Ne anneannem,ne de babaannem böyle örtmediler başlarını. Hepsinin başında yazma vardı. Son yıllarda moda akımı gibi insanlar türbana bürünüyor.

Size cevap vermeyi kayda değer görüyorum. Tartışmalar bile usulünce saygı çerçevesinde olmalı. Üslubunuzu taktir ettim ve beğendim. Tebrik ediyorum. Bunun için teşekkür ediyorum.
öncelikle Görüşünüze saygı duyuyorum.
Ben Atatürk’ü unutturmaya çalıştığını düşünmüyorum. Böyle birşeyin olmayacağını onlarda en az bizim kadar biliyorlar kaldı ki diyelim böyle birşey oldu veya oluşuyor. Bu ülke de halifelik veya başka bir yönetim biçimi Yok. Halk getirir halk indirir. Bende şunu sorarım halk göz yumar mı? Ben bir ak parti destekçisiyim ( ama şunu da söylüyorum benim görüşüm çerçevesinde daha iyisi gelsin yardım değişebilir ama maalesef bu muhalefet görüşümü değiştiremeyecek. O potansiyeli göremiyorum.)
Mualefet açısından da parti başkanının değişmesi için seçimler yapıldı ama olmadı. Kaldı ki diğer başkanda kumpasla gitti. Partinin içinde birşeyler dönüyor ne yazık ki. İlk önce bunun çözülmesi gerektiğini düşünüyorum.

Allah Allah ne tuhafsınız ya siz gibi bende paylaşımda bulundum hemen savunmaya geçmeyiniz
Mevzu ince olunca tabi normal göründü hemen göze :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…