Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Nereye doğru gülsem bilemedim Mitinglerde ''Hoca efendi sizi çok özledik'' diyen kimdi acaba FETÖ'yü kullanıp iktidara geldikten sonra tek ADAM olmak istedi FETÖ den kurtuldu. Bunu bilmeyen yoktur heralde?

İhihihi fetö üzerinden siyaset ıhıhıh , din üzerinden geçtik çoktan :)
Yani bi bakıyorum da iktidar içimize soktu zaten bu Fetö'yü.
Allah bilir kaç bin kişinin hakkı yendi de torpiller havada uçuştu şimdi diğer partilere niye mal ediliyor ki maksat odak noktasını değiştirmek galiba :)
Bir din bir fetö zaten aman aman ne kadar önemliiiiiii

Müsade etsinlerde (oyları çalmadan) görsünler bakalım nasıl olacak , muhalefet deyince sanki elektirik çarpmışa dönüyorlar :)

Nereye doğru gülsem bilemedim Mitinglerde ''Hoca efendi sizi çok özledik'' diyen kimdi acaba FETÖ'yü kullanıp iktidara geldikten sonra tek ADAM olmak istedi FETÖ den kurtuldu. Bunu bilmeywn yoktur heralde?
Ne değişik yorumlar geliyor
Ben aksini iddia etmedim ki zaten ama azıcık objektif yorumlar gelsin artık

Kurum veya değil ne alaka şimdi önemli olan ona karşı yapılan saygısızlık,,,, isteyen açık giyinir isteyen baş örtüsünü takar, önemli olan içindeki iman ve temız kalpliliğindir...
Anlatmak istediğimi anlamadınız. Ben size alakasını anlatayım. Bir devlet kurumunda ayrımcılık olması imkansız yasalar gereği herkese eşit muamele. Ama maalesefki dışarıdaki her insana bu u anlayamıyorsun ve bazı insanlar saçma sapan haraketler yapabiliyorlar. Gönül isterke dünyanın her yerinde herkese eşit muameleler olsun. Ama sokağı o anlık kontrolde tutamıyorsun. Ama yasalar daha katı hale geliyor gelecektir de...

Eee yani ben meçburmuyum babaanneniz gibi örtünmeye. Siz sanki 30 sene önceki kadınlar gibi giyiniyorsunuz.

Adam zaten inkar etmedi ki Gülen’e yakınlığını
Hatta bakın birlikte hareket etmişler

Allah Allah ne tuhafsınız ya siz gibi bende paylaşımda bulundum hemen savunmaya geçmeyiniz
Mevzu ince olunca tabi normal göründü hemen göze :)
Ama paylaştığınız ( yalan olduğunu düşündüğüm habere) vuuuu Ince'nin zamanında Fetö ile bir kez bağlantısı olmuş vurun abalıya, tü pis dersek; aynı zamanlarda Fetöye açıkça methiyeler düzenleri, hocamız efendimiz diye el etek öpenleri ne yapacağız? Çok şok bir haber değil, birkaç yıl önce cemaate laf söyleyenlere vebalı gözüyle bakan bir iktidar gerçeği var.

Bana yürümeyin ya sizin gibi bende paylaşımda bulundum sonuçta ben yazmadım değil mi

Kimse inkar etmedi ama değil mi yapılanları
Size göre yalan ama bana göre gerçek olabilir
Peki burada da ispatı olmayan onlarca yazı paylaşıldı Erdoğan ile alakalı onlara neden hemen ikna oldunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…