Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Aynen adamlar bir geldi 700 600 kira oldu 1200 1300 insaf yahu asgari ücret 1602 lira adam nasıl geçincek onlar ucuza çalışıyo diye Türk işçi almıyo kendi ülkemizin vatandaşı yapıyo bunu istanbulda zeytinburnu aşağısı aksaray ilerisi desen el bab istemiyorum kardeşim ben bunları

Nagihan Alçı insanı çıkmış erdoğanın diploması diye paylaşmış.... YSK çıkaramamış...Rektör çıkaramamış.. Nagihan Alçı çıkarmış:) vay arkadaş ne dert etti kadın bunu kendine... Çünkü bankasyadan aldığı kredi ile yalı almak üç buçuk attırıyo:)

Evet benim işyerimde Zeytinburnu felaket ler biz toptancıyız Rus ülkelerine yaptığımız tüllü dantelli şeylere yapışıyorlar illa parakende almak için yok diyorum almasın diye 10 liralık ürüne atıyorum100 lira diyorum valla alıyorlar nerde bu para böyle birde kumasına dönüyor sanada bu rengi alalım diyor resmen kuma kuma dolaşıyorlar bildiğin vahşiler hele çocuklar dükkana girdiklerinde ilk iş kasanın etrafında dolaşmak bir değil 2 değil esnafız görüyoruz yahu 4 kadın 15 çocuk basıyorlar tekstil mağazalarını neymiş savaş mağduruymuş hadi ordan be benim milletim ayakkabı alamıyor bunlar gece eşlerine giyecek kıyafet alıyor

Diyorum ya savaştan kaçıp burda öyle bedava yaşamanın bedelini Allah ödeticek onlara hak yiyip keyfe gezmek neymiş göstercek onlara esedden daha fazla Allah göstercek onlara

Diyorum ya savaştan kaçıp burda öyle bedava yaşamanın bedelini Allah ödeticek onlara hak yiyip keyfe gezmek neymiş göstercek onlara esedden daha fazla Allah göstercek onlara
Ya postaneye gittim gözümle gördüm ellerde tc kimlik kartı yerlerde oturmuşlar yerde yani vallahi yalan söylemiyorum önümde 100 küsür kişi güvenliğe sordum bunlar neyi bekliyor dedim maaşı deDi ne maaşı dedim devletimiz saolsun deDi dayanamadım çıktım hep diyorlardı inanmak istemiyordum hadi Can'ım yapmazlar vermezler diyordum ama gözümle gördüm inanmayanlar sandıkta görürsünüz

Valla sinirelniyorum Allah ellerini ayaklarına dolasın beter olsunlar suriyeliler acımıyorum artık

Valla sinirelniyorum Allah ellerini ayaklarına dolasın beter olsunlar suriyeliler acımıyorum artık
Ben bugün evdeyim soğuk almışım yarın gidicem dükkana eğer Suriyeli Ordu'su dükkana girerse videoya çekip yayınlıycam sizlere söz bakın nekadarda rahat hareket ettiklerini görün mülteci Nasıl olurmuş öğrenin biraz

arada kendi çalıştığım yerden görüyorum da bu aralar pek görmüyorum herhalde suriyeye gittiler inşallah dönüşleri olmaz

Eski Yarbay Mehmet Alkan şehit kardeşi Ali Alkan'ın tabutu başında ne demişti:

"Düne kadar çözüm diyenler ne oldu da sonuna kadar savaş diyor. Saraylarda 30 tane korumayla gezip, zırhlı arabalara binip 'Şehit olmak istiyorum' diye bir şey yok!"

Ve ihraç edilmişti...

Allah iyiliğinizi vere emiyorumuna kisa diyorsunuz, paylaştığım kaynağa uzunorada 3 tane ayrı konu paylastim benden yapılan 3 alıntıya karşılık dur bir daha ki sefere orta uzunluk yapalım kaç metre istersinizayrıca kaç kez yazmam lazım dönüp dönüp aynı şeylerimi yaZayım .gosura bakman vatım yoghh.Ama girip bakmadan da duramiyorum suriyeliler vatandaşlık hangi hakla veriliyor bakmak lazım ben de bilmiyorum. Ama şunu biliyorum geçen geçici kimlik belgesindeki ikamet yeri amasya olan kadini samsunda muayene etmediler mümkünü yok dediler.Arti kızılay kartta bulunan 100 küsür 120 olması lazım emin değilim.Sehirleri temsili yazdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…