Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Simdi genel yazayım bende bir çok soru sordum video attım link attım ama hiçbirine cevap alamadım. Ben sürekli kkda aktif olsam, gidip başka konu başlıklarının altında yazsam ve burada cevap yazmasam cevap veremedi dersiniz.Surekli buraya ayıracak vaktim yok.Hani aktroller diyorsunuzya bende özellikle burada bir kaç kisininde chptrol olduğunu düşünüyorum hiç çıkmiyorsunuz maşallah siteden ve hep aynı dili kullanıyorsunuz (bu arada trol nedir bilmiyorum bile sadece sosyal medya da sıklıkla karşılaştığım bi terim ) arya stark telefonda etiket yapmakta zorlanıyorum bunun sebebi munenin reklamları ve zili :) yazıyı zor yaZıyorum çünkü. Asla bir tane yyiğidin dahi ölümü kabullenilemez .Ancak demirtaşa Simdi çıksın diyen zihniyeti anlamıyorum anlamlandiramiyorum.Tamam asla kabullenemiyorum hdpnin meclise girmesini,bunun yolunu acanları. Ama hani dediler demokratik hak bilmem ne!adamlar ne yaptı benim meclisimde ülkeyi boleceginden özerklik istediğinden bahsetti ! Hadi ordan derler adama! Sana o meclise girme yollarını acma sebebi ülkeyi böl diye değil kürt kardeşimi temsil et .daha çıkan genci çocuğu ülkemize kazandir diye.bolunmuslugu ortadan kaldır diye. Ama nerdeeeee. Sana o yolla kapandi demirtaş kapandi.Bundan sonra Erdoğan o hdp ve yanlilarina dair bir çözüm sürecinden bahsederse biter benim için o kadar net! Bahseden vekili,bakanı olursa hemen ihraç etmeli.Bize bir avuç yüreği samimi insan lazım. Alevi olur, kürt olur meselesi vatan olsun yeter ki. Bu ülke bizim teröre ve yandaşlarına yer yok.

burda kimse troll değil o kadar uzun alıntı yapıyosun ki insan okuyup yorum yapmak dahi istemiyo yorum yapcaksan kısa öz yap satırlarca değil çünkü anlaşılmıyo başta okuduğunu sonuna getirene kadar unutuyosun

yaf yeme bizi erdoğan size hadi ordan diyecek çok fırsat verdi genede hadi ordan diyemediniz diyemezsiniz
erdoğan ilk olarak mili görüş dedi erbakanın omuzuna bastı erbakan ok.
sonra demokrasi ılımlı islam dedi demokratız dedi demokratların omzuna bastı domokratlar ok.
sonra gülen cemati dedi hoca dedi yav biz biriz özünde davamız aynı dedi onlarıda devirdi
sonra kürt kartını oynadı açılım dedi analar ağlamasın dedi onlarıda eledi
bunların hepsi birer basamaktı
şimdi kimin mi omuzunda milliyetçi muhafazakarların sırtında diğerlerine fırsat sunulmadığı için ne yapacaklarını bilmiyoruz fakat fırsat verilen birinin bunca yaptıklarına rağmen hadi oradan demedik dedirtemedik
siyaset bu tabaki siyaset yapacak ve lakin hadi ordan dedirtecek bu kadar döküman varken ya sizin hafızanız zayıf yada bir çeşit taranstasınız

Ben okumuyorum şimdi bana cahilsin okumuyorsun diyecekler ama öyle çok uzun yazıyorki yeminle afakanlar geçiriyorum okurken kısa ve net yazsa anlamıycaz sanki tövbe yarabbim

Kendi yorumları o kadar uzun olmuyor.. Zaten kendi de yorum yapmıyor.. Sağdan soldan köşe yazıları..
Okuyup anladığını özetlese kısaca bence de daha iyi olur..
Zira köşe yazısı vs okumak istersem o sitelere bakarım.. Ama bunların okunup yorumlanmasına varım tabi.. O sebeple okumuyorum bak bu da bunu dedi kıvamında kopyala yapıştırları...

Şimdi tüm yazdıklarınızı okudum.. Baykar evet milli gurudur... Ona laf yok... Biz iyi olan icraatlara bir şey demiyoruz.... Tarım ile ilgili her şey mükemmel ise neden israilden hibrit tohum alıyoruz... Neden bizim ülkemizde marketlerde satılan pirinçler, nohutlar ve bilimum bakliyatlar yurtdışı meneşei li...?

İşte tamda bu okuduğunu özetliyebilse Nasıl bakış açısıyla baktığını anlıycazda onu yapmıyor malesef

Bende değilim... Açıyorum PC den 8-10 sayfayı eyyleeee saatlerce kalıyor... Masamda bile olmuyorum çok zaman...
Hepinizin yazdıkları hemen hemen aynı suçlamasına da cevaben diyorum ki :
İşte aklın yolu bir...

İşte tamda bu okuduğunu özetliyebilse Nasıl bakış açısıyla baktığını anlıycazda onu yapmıyor malesef
yürü git tahrik etme kışkırtma beni... koycam şuraya bir cümle, anlamayacaklar banlancam yine

Ama bazılarının işine geliyor. Ucuz iş gücü, ucuz metres gibi durumlar nedeniyle. Ayrıca Suriyesizler nedeniyle ev kiraları çok yükseldi.
Bazıları diyor ki; efendim biz seviyoruz. Seviyorsan evine götür dedim öyle diyenlerine. Benim bir arkadaşım kedileri çok sever. Sokakta gördüğü kediyi evine götürür.

Savaş bittikten sonra butun dedıklerınızde haklısınız bısey dıyemıyorum .

Sokakta ki kedi ve Suriye liler
Bir mi tutunuz yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…