Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Erdoğan ne dedi göndereceğiz dedi güvenliklerini sağladıktan sonra
Onları da tc vatandaşı yapacağım söylemini duymadım

manipüle başladı... hadi bakalım kim banlanacak ?
hemen düzeltme yapıyorum...

Siz vatandaşlık verilmesinden rahatsız olmuyorsanız diyecek birşey yok vatan sevgisi bumu yani git başka ülkenin vatandaşlarına tc vatandaşlığı ver pessss diyorum
Öyle birşey söylemedim söylediklerim üzerinden yorum yaparsanız iyi olur
Anladığınız gibi yorum yapınca farklı yönlere gidiyor
Sorumun cevabı da bu değildi aynı zaman da

Reactions: H E
Erdoğan ne dedi göndereceğiz dedi güvenliklerini sağladıktan sonra
Onları da tc vatandaşı yapacağım söylemini duymadım
Önce milletlerarası hukuk okumak lazım Sonra yargıya varmak lazım.
Ona bakarsanız dolar da düşecek demişti. Avrupa serbest dolaşım çıkacak demişti. İnanmayın. Denenin hangisi oldu?

Bana bakın ayıp ortaya yazıyorum ayıp burda hepimiz bu vatanın evlatlarıyız burda kalkmış Suriyeliler için birbirimizi yiyoruz yazıklar olsun hepimize diyorum ve bu konuda kimseye Cvp vermiycem kimin ne hali varsa görsün bölündüğümüzün açık sebebi bu işte bizler birbirimizi savunacağımıza 10 yıllık suriyeliyi savunun devam edin bravo

Birçoğu mu? yapmayın ya 10 yıl önce Türkiye ye yerleşmiş biri üzerinden gidiyorsunuz işte
Hüsnü mübarek mi diyorsunuz. Bir çoğu burda tavşan gibi doğum yaptılar. Gelir gelmez çocuk sahibi oldular. Şimdi hamile kalmıyorlar arrtık. Önceden diyordum doğum kontrolü bilmiyorlar. Meğerse öyle değilmiş.
Herşeyi bizden iyi biliyorlar. Parkları sahilleri hastaneleri kullanmayı...

Aslında benim işime gelirler. Ucuz işgüzüc, ayrıca kullanmaya çok uygunlar. Ama ülkem için ve insanlığım için bunları yapamam Değilse herşey çok kolay. Al bir devlet ihalesi, çalıştır bunları; parana para kat. Ama insanım ben yapamam. Kur'an-ı Kerim e aykırı.

Hala daha suriyelilere vatandaşlık verilmediğini söylüyorlar.. Koli koli kimlik videosu paylaştık... Az önce bir suriyeliye verilen kimliği gösterdik.. 10 yıl önce verilen vatandaşlıktan bahsetmiyoruz... Mültecilere verilenlerden bahsediyoruz... Oy kullanma hakları olduğundan bahsediyoruz... Bir mülteci ne hakla bizim ülkemizin kimin yöneteceğine karar verebilir? Diyoruz... Kime oy vereceği değil dert? Neden oy kullanma hakkı olabiliyor diyoruz? İsterse tüm suriyeliler chp ye oy versin... Olmaz efendim olmaz... Yine olmaz... Sorun akpye oy değil... Sorun bunun olmaması gerektiği..

hala aklım almıyor biz neden aynı vatanın evladı olupta başka vatanın insanlarını burda kendi kardeşimize savunuyoruz bize ne oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…