Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Evet ilk bakıldığında hiç hos bir hareket değil.Soru da masum duruyor diyelim ama videoda soru duyulmuyor. Ama o kadar sinirlendigine göre masumane sorulmamışta olabilir.Yoksa evet cok cirkin bi tepki. Hadi bende chpliler adına utandım .Hep mi siz bizim yerimize utancaksiniz kiyamam! :halay::oops:https://www.instagram.com/p/BjiZ8KtjdMc/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1cjbtht0m0anj ince fotograf çektirmeyi sevmiyor ışte zorlamayın kardeşim saygı duyun adama :)

Evet ilk bakıldığında hiç hos bir hareket değil.Soru da masum duruyor diyelim ama videoda soru duyulmuyor. Ama o kadar sinirlendigine göre masumane sorulmamışta olabilir.Yoksa evet cok cirkin bi tepki. Hadi bende chpliler adına utandım .Hep mi siz bizim yerimize utancaksiniz kiyamam! :halay::oops:https://www.instagram.com/p/BjiZ8KtjdMc/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1cjbtht0m0anj ince fotograf çektirmeyi sevmiyor ışte zorlamayın kardeşim saygı duyun adama :)

Böylr bir videoyla geleceğinizden adım gibi emindim .. Ve evet çok kaba bir davranış... Yalnız adam merdivenden çıkarken nasıl fotoğraf nasıl çektirsin... Ama bakın kabaca olmuş diyorum... Siz de ananı da al git olayına takılın biraz... Mesela o da kötüydü dimi..?

Böylr bir videoyla geleceğinizden adım gibi emindim .. Ve evet çok kaba bir davranış... Yalnız adam merdivenden çıkarken nasıl fotoğraf nasıl çektirsin... Ama bakın kabaca olmuş diyorum... Siz de ananı da al git olayına takılın biraz... Mesela o da kötüydü dimi..?
Bende alttaki yorumu görüp hemen yazacaginizdan emindim.O zamanda hoşlanmadım o kelimeden simdide ananida al.....muhtemelen eşiniz hala aynı kasaptan ....cumleside bu şekildeydi diye düşünüyorum.O ne kadar cirkinse buda o kadar çirkin.

Daha en az m,lyonlarca video var.

:-)Allah iyiliğinizi vere emi:-)yorumuna kisa diyorsunuz, paylaştığım kaynağa uzun:KK71:orada 3 tane ayrı konu paylastim benden yapılan 3 alıntıya karşılık :rolleyes: dur bir daha ki sefere orta uzunluk yapalım kaç metre istersiniz:-)ayrıca kaç kez yazmam lazım dönüp dönüp aynı şeylerimi yaZayım .:KK75:gosura bakman vatım yoghh.Ama girip bakmadan da duramiyorum:KK71: suriyeliler vatandaşlık hangi hakla veriliyor bakmak lazım ben de bilmiyorum. Ama şunu biliyorum geçen geçici kimlik belgesindeki ikamet yeri amasya olan kadini samsunda muayene etmediler mümkünü yok dediler.Arti kızılay kartta bulunan 100 küsür 120 olması lazım emin değilim.Sehirleri temsili yazdim
Burda espiri yapılcak bişey yok uzun uzun alıntı yapıyosun vaktim yok diyosun burdaki herkesin vkti yok zira bakması gereken bebek yapması gereken iş var o yüzden tane tane kısa yaz ANLAYALIM..

Neyse hic bir erkek,hicbir kadin hakkinda öyle böyle, haldur huldur konuşamaz!! Biz erkeklere Allah cc emaneti isek öyle davranacaklar net. Ben saksı kebabı yapma denemelerine girişcem iftara yemeğim yok hadi bakalım minnos sen ne yapan bi de hele :) Mune Mune

Bende alttaki yorumu görüp hemen yazacaginizdan emindim.O zamanda hoşlanmadım o kelimeden simdide ananida al.....muhtemelen eşiniz hala aynı kasaptan ....cumleside bu şekildeydi diye düşünüyorum.O ne kadar cirkinse buda o kadar çirkin.

Sonuçta adama tokat atması iğrenç... Değil mi? Bir bakan nasıl tokat atar halka? Bana şunu söyleyin kafidir... Bir bakan halkına tokat atamaz.. Yazıjlar olsun diyin konu kapansın...

Ya lamelif çok şekersin :p
Yani bakanın tokat atmasıyla bunu bir tutuyorsun ya :confused:
Neyse kaba bir davranış olmuş
Ama tam sahneye çıkarken ve arkasında ki koruma ittiriyor farkındaysan
Bilinçli yapılmış gibi gelmedi bana
Bi kere o davranış karakter olarak ters Muharrem İnce'ye başkası yapsa anlarım :KK66:

Hadi o konuda %1500 haklı diyelim.
Peki şu konuya ne diyorsunuz? Siz kendiniz için kabul ediyormusunuz?
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...hanimlar-reis-i-cumhura-helaldir-dedi.995380/
Herkesi ve herşeyi cezalandıranlar neden bu yaratığı cezalandırmıyor?

Ya lamelif çok şekersin :p
Yani bakanın tokat atmasıyla bunu bir tutuyorsun ya :confused:
Neyse kaba bir davranış olmuş
Ama tam sahneye çıkarken ve arkasında ki koruma ittiriyor farkındaysan
Bilinçli yapılmış gibi gelmedi bana
Bi kere o davranış karakter olarak ters Muharrem İnce'ye başkası yapsa anlarım :KK66:
Ya deme öyle ya tayyipleri ak pak milletvekilleri ak pak adam sırf taksicilerde de oy almak için ubere ceza kesiyo şimdide bizim millette inanıyo hala bu adam çıkar peşinde anlasalar

Durmak Yok YOLA DEVAM .. oyumu kullandım
bencede durmak yok sömürmeye devam yolsuzluğa devam suriyeliere vatandaşlığa devam ekonomiyi batırıp herşeyi ithal almaya devam 1602 tl asgariyle geçinmeye çalışmaya devam tacizin tecavüzün adam öldürmenin artmasına devam yandaşların cebini doldurmaya devam bende olsamn devam derim

X