Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Sorularınıza cevap verememk değil de,benim gibi yazmanın artık boş olduğunu anlayıp, yazmamış olabilir mi?
Nitekim ben, Artık Anlatsam da, karşımdaki kalıplaşmış fikirlere doğruları anlatamayacağımı düşündüğüm için, siyaset sayfasına girip bakmıyorum bile!
Etiket yapılırsa veya yazdıklarımdan alıntı yapılırsa şayet, girip yorumumu yazıyorum diğer yorumlara bakmadan çıkıyorum!..
Ne siz Bizdeki bu Erdoğanın nezdin de ''Vatan'' Sevdamıza mani olabilirsiniz,nede biz sizlerin içinizdeki,Erdoğan nefretini Silebiliriz!..
Daha demokratik bir şekilde konuşup tartışmayı ''Beceremeyen'' İnsanlar ile konuşmanın boş olduğunu düşünüyorum!
Yazılan yorumlara cevap vermek yerine, (Çünkü verecek cevabı yok!) kelime içindeki basit İmla hatasına veya harf hatasına takılan insanlar ile, neyin tartışmasını yapacaksınız ki?!..
Yaşlı Amcam,belkide ömründe okul görmemiş.Hayatı yokluk ve cefa ile geçmiş.Bazıları gibi elinde gümüş kaşıkla doğmamış.Kendince derdini anlatıyorken, söylediklerinin aksi yönünde söylenecek bir cümle bulamayınca, Amcaya aşagılayıcı bir cümle kullanıp giden,Çirkinleşen o kadının söylediklerini ve uslubunü görmezden gelenler, Amcamın bir anlık sinir ile ''Kürtaj'' yapıyoruz.Cümlesiyle dalga geçen zihniyete,neyi anlatacaksınız ki?

Göz zevkini bozuyorsa şayet,Bakmasın!
Benim göz zevkimi bozan o kadar çok insan var ki, ama ben ''Aldığım Terbiye ve Edebin'' Hakkını verip,görmezden gelip geçiyorum!!
Herkes Aldığı Terbiyenin Hakkını Verir!..
Amcanın uslubüne takılacağınıza, söylediklerine takılsanız diyorum.Ama takılamazsınız.Çünkü Söylediklerinde yanlış olan tek bir kelime yok.Amcamın söylediklerinin aksi yönde bir cümle kullanarak, Amcamın tezini Çürütemezsiniz!
Noktasından virgülüne kadar, Amcam çok doğru konuşmuş. Söyleyecek tek kelime bulamayınca, dalga geçerek amcamı küçük düşürme niyetindesiniz ama bilmiyorsunuz ki, asıl sizler o uslubünüzle Küçülüyorsunuz!..

:KK9::KK9::KK9:

Yeter ki Erdoğan gitsin. Erdoğanı İndirene,neyse onların zikrettiği şeyi yazarak, Edebimi bozmayayım!.
Erdoğan nefreti gözlerini kör etmiş bunların. Rusyanın uçağı düşürüldüğünde, putine kuçak açan ve Türkiye'ye füze at diye naralar atan,twitirler'de rusya yanlısı yorumlar yazan, insanlardan ne beklersiniz ki:KK12:

Diktatörlüğün açılımını birde,Muharrem inceden Ögrenelim!..

Cumhurbaşkanı Adayı kim olur.Birde Muharrem inceden Dinleyelim!

Koltuk Sevdası Nelere Kadirdir.Söylediklerinin ardında duramayan bir İnsana mı, Güvenip Ülkeyi Teslim Edeceksiniz?!..:KK12:

Üsluptan konuşmaktan bahsediyorsun ama kendinde sevmediğin tarafa iğneli laf sokmaktan vazgeçmiyorsun:) evet verecek bir cevabınız söyleyecek bir sözünüz yok.Bakın isteyince uzun uza yazabiliyorsunuz değil mi? Sorularımız karşında haklı bulduğunuz yerler olsa şuan yaptığınız gibi uzun uzun yazardınız.Bence bize kendinizi anlatmayın.Son olarak üslup konusuna gelirsek kibar bir dille yazıp sorsak da aynı tepkiler bu yüzden ne partinizi ne de kendinizi anlatmayın.Herkes her şeyin farkında.Ve birde koltuk sevdasını ince değil erdoğana sormalı :)

Maşallah:nazar: şimdikiler tam bir akıl küpü, büyümüş de küçülmüşler resmen, tomik misin annesi :)))

:) k harflerini t olarak çıkarınca ortaya böyle tomik şeyler çıkabiliyor.. :) Allah sizin de evlatlarınızı bağışlasın... Size de benden kocaman bir maşallah:) okudum mesajlarınızı.. O bir şeyler ısmarlayayım anne mesajı benim içimi sıcacık yaptı:) hayal kurdum bir an.. Allah hepimizin evladını korusun.. Hayırlı insanlarla karşılaştırsın.. :)

Üsluptan konuşmaktan bahsediyorsun ama kendinde sevmediğin tarafa iğneli laf sokmaktan vazgeçmiyorsun:) evet verecek bir cevabınız söyleyecek bir sözünüz yok.Bakın isteyince uzun uza yazabiliyorsunuz değil mi? Sorularımız karşında haklı bulduğunuz yerler olsa şuan yaptığınız gibi uzun uzun yazardınız.Bence bize kendinizi anlatmayın.Son olarak üslup konusuna gelirsek kibar bir dille yazıp sorsak da aynı tepkiler bu yüzden ne partinizi ne de kendinizi anlatmayın.Herkes her şeyin farkında.Ve birde koltuk sevdasını ince değil erdoğana sormalı :)
Ya arkadaşım videolarda ne var siyaset yapıyorlar ne güzelde demiş bir partiyi 2 kez 1. Yapmazsan 3. Dünde istifa etme kanunu getirelim diyor bu ben bile olsam orda Ada'm adaletten bahsediyor ben bir art niyet göremedimki ne diktatörlük gördüm nede koltuk Sevda'sı bakış açısı bu olsa gerek asıl koltuk sevdalısı reis leri farkında olamıyorlar hala çıkıp bas bas bağırıyor beni indirmeye çalışıyorlar ee neden inmemek için direniyor valla şaka gibiyiz ya adalet hepimize lazım CHP aday göstermiş olabilir ama Ada'm ısrarla ben sadece CHP'nin Cumhurbaşkanı Değilim 81 milyonun Cumhurbaşkanı olucam diyor yani kardelen hanım sizinde olucak tek bir partiye bağımlı kalmadan bilin istedim:KK12:

FB_IMG_15279258578979837.jpg

Ama Akp dinimize sahip çikiyeeeaahh :mad:
http://arsiv.dha.com.tr/konyada-cami-yikimi_964530.html

Kardelen gibileri gördükçe Atatürk keşke cumhuriyeti ilan etmeseydi padişahlığını ilan etseydi diyorum, bunlar anca öyle yönetilmekten anlar, Avrupa da bile kadınların geç kazandığı medeni hakları kazandırmış sana sen birileri diye aşağılıyorsun.

Birileri masada toprak verdi diye aşağıladığınız insan olmasaydı topraklarimiz ne kadar kalacaktı acaba, padişahın fermanını dinleyip Samsun a gitmeseydi, Sivas da Erzurum da kongrelerle halkı uyandirip mücadeleyi baslatmasaydi Anadolu elimizde kalacak mıydı? Bu insana rağmen, kaçmadı koltuğu birakip gitti dediğin padişahı savunuyorsun bir de. Vahdettin kardeş kani akmasın diye gitmiş ya hani hiç kan akmadı di mi ülkede, karış karış her toprak işgal edilmedi di mi? Nankörlük diz boyu:KK12:
Kardelen Atatürk düşmanı değil ki. Hepimiz kadar sever Atatürk ü.

Edison u sevmeyen ampül kullanmasın, Atatürk ü sevmeyen ampul kullanmasın.
dimiiii sinir krizi geçireceğimize tatlı krizi geçirelim :KK70:
İkisini de geçirmeyelim. Zaten ülkemiz döviz ve devalüasyon krizi geçiriyor.

https://www.facebook.com/sozcugazetesi/posts/2212383495479534

Türkiyeye ay ve güneşi de erdoğan getiriyoor siz bilmiyorsunuz? Fetöcüler siziiii... Sizi dış mihraklar siziiii... Sizi dış güçler sizii... Sizi gidi işidciler siziiii.... Sizi gidi tezekler siziiiii.. Anlamıyorsunuz..! Ay yazık ya... Bu adamın danışmanları ne yapıyor..? Koskoca cumhurbaşkanısın.. Sallayacaksın madem destekli salla yani...

15 Temmuzun asıl amacı bu değilmiydi zaten
Askeri vesayeti emir altına almak
Yazık şanlı Türk ordusunun komutanlarının düştüğü duruma bak
Biri emir eri gibi helikopterle aday ikna etmeye gider
Diğeri parti üyesi gibi davranır

İlerde utanacak bu görüntülerden hepsi... Sökülecek o apoletler... Tokat Turhalda şehit cenazesine giden akp'li bakanı yuhaladılar... Recep Tayyip Erdoağnın yaptığı bir konuşmada belediye için verdik imarları dedi... Orda da Erdoğanın yüzüne yüzüne yuuuhhh yalancı onlar yalancı belediye.. Diye yuhaladılar... Piller bitti.. Gğç tasarrufu modundalar. . Ben inanıyorum olacak... Suriyelilere vatandaşlık vermesi hiçbir şey ifade etmez... Onkadar sayıda akp'li nefret ediyor.. Emin olun..

X