Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Amin Allah hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın inşallah
Tek tesellim büyüdüklerini hayal edip bugünlerde geçici diyerek sabretmek zaten
Şunun şurasında ne kalmış ki 7-8 yıl sonra hayat bana güzel :süslü:

Çocuklar küçükken zaman kağnı hızıyla geçiyor :-) biraz büyüdüklerindeyse zaman sanki turbo takılmış hızlı tren gibi :KK70:aylar gün gibi yıllar ay gibi hızlıca akıp gidiyor, daha dün 23 yaşında kucağında bebeği yeni evli bir kadındım, bugün 23 yaşında kızı olan kocaman bir kadınım.

Amin Allah hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın inşallah
Tek tesellim büyüdüklerini hayal edip bugünlerde geçici diyerek sabretmek zaten
Şunun şurasında ne kalmış ki 7-8 yıl sonra hayat bana güzel :süslü:
Ne zaman ben de hayat bana güzel dedim her seferinde yeni bebek geldi:KK70::KK70:

Çocuklar küçükken zaman kağnı hızıyla geçiyor :-) biraz büyüdüklerindeyse zaman sanki turbo takılmış hızlı tren gibi :KK70:aylar gün gibi yıllar ay gibi hızlıca akıp gidiyor, daha dün 23 yaşında kucağında bebeği yeni evli bir kadındım, bugün 23 yaşında kızı olan kocaman bir kadınım.
:nazar: Kocaman maşallah size aynı yaşta anne olmuşuz
Çok hoşuma gidiyor genç yaşta boyu kadar çocukları olan anneleri görmek
Bende görürüm inşallah o günleri

:nazar: Kocaman maşallah size aynı yaşta anne olmuşuz
Çok hoşuma gidiyor genç yaşta boyu kadar çocukları olan anneleri görmek
Bende görürüm inşallah o günleri

Amin inşaallah, Allah evlatlarınıza da size de sağlık versin, görürsünüz Allah'ın izniyle, sormayın ben de kızıma baktıkça bir tuhaf oluyorum, koluma girip hadi anne çarşıya gidelim sana birşeyler ısmarlayayım diyor, aaaah diyorum büyüdü de annesine birşeyler ısmarlıyor, Allah herkesin evladını bağışlasın, bahtlarını güzel eylesin inşaallah:nazar:

erdoğan saray.jpg

Bu nasıl bir görgüsüzlük.

merkel.jpg

Dünya sanayi devi Almanyanın Başkanın ofisi.

trump yeni.jpg

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Trump ın ofisi

putin.jpg

Rusya devlet başkanı Putinin ofisi.

Amin inşaallah, Allah evlatlarınıza da size de sağlık versin, görürsünüz Allah'ın izniyle, sormayın ben de kızıma baktıkça bir tuhaf oluyorum, koluma girip hadi anne çarşıya gidelim sana birşeyler ısmarlayayım diyor, aaaah diyorum büyüdü de annesine birşeyler ısmarlıyor, Allah herkesin evladını bağışlasın, bahtlarını güzel eylesin inşaallah:nazar:
:KK68: Şahane duygular bunlar teşekkür ederim mune sayende hayata biraz daha pozitif bakmaya başladım :KK48:
Güzel dileklerin içinde çok çok çok amin
Teşekkür ederim.... :KK15:

:KK68: Şahane duygular bunlar teşekkür ederim mune sayende hayata biraz daha pozitif bakmaya başladım :KK48:
Güzel dileklerin içinde çok çok çok amin
Teşekkür ederim.... :KK15:
Rica ederim ne demek, Allah sağlık versin yeter ki, bir arkadaşımın 3 oğlu var, büyük 23, ortanca 20, küçük 10 yaşında, büyükle ortanca oğlan annelerini ortalarına bir alıyor çarşıda gezerken, maşallah Aslan gibi de delikanlılar kapılardan sığmıyorlar, arkadaşıma sırtın yere gelmez, kimse sana yan gözle bile bakamaz senin delikanlıları görünce diyorum, zevkten gülüyor, sizin oğlanlarda ortasına alacak sizi, gözünün ucuyla bakabilene aşk olsun :)))

Rica ederim ne demek, Allah sağlık versin yeter ki, bir arkadaşımın 3 oğlu var, büyük 23, ortanca 20, küçük 10 yaşında, büyükle ortanca oğlan annelerini ortalarına bir alıyor çarşıda gezerken, maşallah Aslan gibi de delikanlılar kapılardan sığmıyorlar, arkadaşıma sırtın yere gelmez, kimse sana yan gözle bile bakamaz senin delikanlıları görünce diyorum, zevkten gülüyor, sizin oğlanlarda ortasına alacak sizi, gözünün ucuyla bakabilene aşk olsun :)))
Kocaman gülümseme bıraktınız yüzümde bunları yazarak :KK200:
Ayyy düşünmesi bile bu etkiyi bırakıyorsa bende yaşamak nasıl bir duygudur bilemiyorum
Dua edeceğimiz ve dua alacağımız iyi ebeveynler oluruz
ve hayırlı evlatlar yetiştiririz inşallah

Kudret kim :KK64: benim repliğimi hangi dizi oyuncusu kaptı, kuzu benim lafımdır, kuzuuu kuşuuum gülüüüm hayatım bunların kullanım hakkı bende :KK70::KK70:fikir ve sanat eserleri deyip dava açarım o kudret kimse artık :KK70:
Senin gülüüm deyişin yüzünden hiç tanımadığım kadına istek attım zaten :KK70: dur deme gülüm diye sonra her sakallıyı dedem sanıyorum :KK70:

Kudret Avlu dizisinin cezaevi ağalarından biri komik ama psikopatın teki huyu benzemesin sana :KK70:

Senin gülüüm deyişin yüzünden hiç tanımadığım kadına istek attım zaten :KK70: dur deme gülüm diye sonra her sakallıyı dedem sanıyorum :KK70:

Kudret Avlu dizisinin cezaevi ağalarından biri komik ama psikopatın teki huyu benzemesin sana :KK70:

:KK70::KK70::KK70:
Gülüm çocukluğumda beni ellerinle besleyen bir akrabamızdan kalma alışkanlık, gülüm diye severdi beni hep, çok severdim o tatlı dilini.

Aboooo dizilerle aram yok bilmiyorum bu diziyi ama amin amin huyu benzemesin kuzuuu kuzuuu diye diye adam kesen cinsten:KK70: gerçi ben de banlıyorum benziyoruz galiba :KK70:

:KK70::KK70::KK70:
Gülüm çocukluğumda beni ellerinle besleyen bir akrabamızdan kalma alışkanlık, gülüm diye severdi beni hep, çok severdim o tatlı dilini.

Aboooo dizilerle aram yok bilmiyorum bu diziyi ama amin amin huyu benzemesin kuzuuu kuzuuu diye diye adam kesen cinsten:KK70: gerçi ben de banlıyorum benziyoruz galiba :KK70:
O kesiyorda seninki tam kıyım :KK70: uzak durmak lazım :p HAbibte HAbibte

Valla benimde 4 yaşında bir oğluşum var ellerinizden öper teyzeleri... Adam bana ergenlik taslıyo iyi mi? Bana bak ulen dedim seni ben doğurdum.. İki gün sonra elin kızı gelir.. O tuz ister senin totonn buzzz der:) Anne tomik misin sen diyip benimle dalga geçiyor :) valla ben oğlumu işliyorum şimdiden.. Tertipli düzenli olsun diye.. Eğer babasına çektiyse yandı gelincağazımm:)
Maşallah:nazar: şimdikiler tam bir akıl küpü, büyümüş de küçülmüşler resmen, tomik misin annesi :)))

X