Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bu tür söylemlerde BTK'ya yapılan şikayetler sonrasında kullanıcı bilgileri istenmesi durumunda bütün bilgileriniz verilmektedir. Bundan doğacak sonuçlardan site yönetimi asla sorumlu değildir.
kaç kişi makarasına söyledi banada söylendi tek benimki mi göze batıyor Kazen bey ne var bunda

Yok bide kazenin yorumunu beğenenlerin hepsi tayyipçi tarafını tutan nasıl hoşarına gitmiş umrum değil benim bişeyim yok neyden suçlycaklar
Boş ver kuzum ya şikayet etseler ne çıkacak , burada bizim hiç bir tarafımız "öcü"lerle kesişmez de kesişenler düşünsün bence...

kaç kişi makarasına söyledi banada söylendi tek benimki mi göze batıyor Kazen bey ne var bunda

sizin ki göze battı şeklinde cümle kurmadım sadece sizin mesajınızı örnek verdim. Belki kızım sana söylüyorum gelinim sen anla mesajıydı. Yazdıklarınız bizi ilgilendirmiyor dilediğinizi yazın sadece 3 gün sonra sakın şu mesajımı silin diye gelmeyin. Bu olayları çocuk oyuncağı sanıyorsunuz. leylmira isimli üyeyi şaka dahi olsa nasıl zor bir duruma soktuğunuzun dahi farkında değilsiniz. Biri ciddiye alır şikayet ederse o zaman bir kez daha görüşelim.

sizin ki göze battı şeklinde cümle kurmadım sadece sizin mesajınızı örnek verdim. Belki kızım sana söylüyorum gelinim sen anla mesajıydı. Yazdıklarınız bizi ilgilendirmiyor dilediğinizi yazın sadece 3 gün sonra sakın şu mesajımı silin diye gelmeyin. Bu olayları çocuk oyuncağı sanıyorsunuz. leylmira isimli üyeyi şaka dahi olsa nasıl zor bir duruma soktuğunuzun dahi farkında değilsiniz. Biri ciddiye alır şikayet ederse o zaman bir kez daha görüşelim.
tamam Kazen bey dikkat ederim bir dahakine SAĞOLUN

Kazen bey bende konudan bağımsız olarak birşey sorabilirmiyim forumda neden mesaj yada konuları silmek yasak sonuçta herkesin hesap kontürolu kendi elinde olması gerekmezmi

Ya kizlar ben bir sey merak ediyorum bu 1 kuveyt dinari neden 15.38 turk lirasina esit?
Forumda gezerken bir konuda gordum 5 yil once 1 k dinari 3.5 dolarmis simdi baktim 3.30
Hani dunyada kriz vardi (oyle diyorlar ya)dolar niye ayni kalmis Turk lirasi deger kaybetmis :KK34:

Kuzey Irak'ta 2 asker şehit bir asker ağır yaralı.

Haber sitelerine bakarsanız altta küçük ufacık bir yerde yer verildiğini görürsünüz.

Suriye Irak bitmiyor giden hep bizim canlarımız oluyor.

Allah hepsine rahmet eylesin. Yazık gencecik çocuklar.

Kazen bey bende konudan bağımsız olarak birşey sorabilirmiyim forumda neden mesaj yada konuları silmek yasak sonuçta herkesin hesap kontürolu kendi elinde olması gerekmezmi
Çünkü bazı mesajlar silindiğinde diğerleri havada kalır. Konunun başı sonu belli olmaz.
Ben bu yüzden sanıyorum ama o_O
Facede oluyodu bi ara. Bakıyorum 2 sene önce bi fotoğrafın altında kendi kendime 20 yorum yazmışım, deliler gibi :KK70:

Çünkü bazı mesajlar silindiğinde diğerleri havada kalır. Konunun başı sonu belli olmaz.
Ben bu yüzden sanıyorum ama o_O
Facede oluyodu bi ara. Bakıyorum 2 sene önce bi fotoğrafın altında kendi kendime 20 yorum yazmışım, deliler gibi :KK70:
:)
:KK66:Geçenlerde ben yanlış alıntı yapmıştım silemedim mesela yada birkaç kez gönderilen mesajlar oluyor yanlislikla

Ya kizlar ben bir sey merak ediyorum bu 1 kuveyt dinari neden 15.38 turk lirasina esit?
Forumda gezerken bir konuda gordum 5 yil once 1 k dinari 3.5 dolarmis simdi baktim 3.30
Hani dunyada kriz vardi (oyle diyorlar ya)dolar niye ayni kalmis Turk lirasi deger kaybetmis :KK34:
Kuveyt dunyanin en zengin ulkesi, en azindan benim gencligimde oyle bilinirdi, simdilerde yakinlarinda baska ulkeler de var mi bilmiyorum. Kucucuk bir ulke iken cok zengin petrol yataklari var ve geliri de halk paylasiyor, yani hepsi zengin... Bir de unlu bir sozleri var: Kuveyt Kuveytlilerindir diye.. Oyle Suriyeli filan toplayip gelirlerini paylasmazlar yane..:KK66:

Paralari da o yuzden degerli. Bir ara Saddam daldi oraya, butun kuyularini atese verdi. Ordulari kucuk, kendilerinin korumasi da Amerika. Bu, Korfez Savasinin fitilini atesleyen en buyuk unsur oldu.

Bizde vergiler devletin geliridir, o da hele ki yeni yapilan Anayasa ile ve butcenin de cikarilmasini artik Cumhurbaskani yapacagina gore dusun memlekette gelirler kimlere emanet.. :-)Bu durumda halk fakir, yandaslar zengin.. Para pul..

Sunu da eklemeli, Turkiye'de vergi gelirlerinin yanisira bir de Kamu tesebbuslerinden gelen gelirler vardi ama devlete ait kamu tesebbuslerinin hepsi AKP tarafindan 16 yilda satildigi icin artik tek gelir maaslardan kesilen ve satin aldiginiz mallardaki vergilerden gelen gelir. Yani butcede para yetmezse muracaat size, vergiler artar. Yazlik saray icin kemer sikmaya baslayin yane..:KK53:

67A8486B-67B3-4F8D-91DC-63858CEAE544.jpeg

Maliye bakanı Mehmet Şimşek şöyle twit atmış, anlamasınlar diye zaaar..

Anlayanlar, anlamayanlara anlatsınlar lütfeeen:KK45:
Elden ele:KK53:

Muharrem İnce'nin Malatya mitingini izliyorum... Kalabalık acayip yahu... Mahşer yeri gibi.. Hepsi kendi imkanlarıyla gitti.. Beleş otobüs yok.. Emir yok... Herkes orda kendi iradesiyle... Bütün mitingleri böyle kalabalıktı .. Bursa da öyle idi.. Allah yolunu açık etsin ..

Muharrem İnce'nin Malatya mitingini izliyorum... Kalabalık acayip yahu... Mahşer yeri gibi.. Hepsi kendi imkanlarıyla gitti.. Beleş otobüs yok.. Emir yok... Herkes orda kendi iradesiyle... Bütün mitingleri böyle kalabalıktı .. Bursa da öyle idi.. Allah yolunu açık etsin ..
Ben de simdi onu izledim. Erdogan'in koprusunden gecmek 114 TL imis, digerleri 11 TL iken, dogru mu? Vaay bee.. Hala yere goge koyamiyorlar adami..

Bayramda diğer köprüler bedava Erdoğan köprüsü 140 lira :KK53:
Ama Erdogan kopru yaptiii... :KK70:
Allahtan butun Bogaz koprulerini o yapmadi da millet hala gecebilecek kopru bulabiliyor.. Ilk iki kopruyu de o yapsa idi Bogaz'i yuzerek gecerken arada bir kafayi kaldirip, su koprulerin ihtisamina bak beaa.. Yasa Erdogan derlerdi herhalde..:KK70:

X