Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Karnım tokken açık algılarım bir daha okuyayım şu lakırdıyı dedim.
Ben gelene kadar sen gitmişsin.
Valla senin şu Fesli Kadirden zerre farkın yok anlaşıldı.
O ingiliz gemisiyle kaçtı senin ki de amerikan uçağıyla kaçacak.
Tam sinirlerimi bastırıyorum hoppp gerçekçi bir açıklama of yine of boşverin arkadaşım anlamıyorlar :KK12:

ilelebet.jpg

Ne dediyse çıktı.Vazgeçmek yok .Bu ülke kolay kazanılmadı.

tayyip-erdogan-in-kuba-da-ataturk-bustu-ziyareti_738016.jpg

(Resim Küba Atatürk büstü)

Sen kabul etmesen ne olur??? Dünya kabul etmiş.Yüzyılın değil bin yılın

dehası.Her geçen gün bunu daha iyi anlıyoruz.Bir insan yüzyıl sonrayı

görüp uyarırda o çıkar mı? Bu nasıl bir öngörüdür.Bugün bunca şeye

rağmen bu ülke direniyorsa onun sayesindedir.

Kardelen gibileri gördükçe Atatürk keşke cumhuriyeti ilan etmeseydi padişahlığını ilan etseydi diyorum, bunlar anca öyle yönetilmekten anlar, Avrupa da bile kadınların geç kazandığı medeni hakları kazandırmış sana sen birileri diye aşağılıyorsun.

Birileri masada toprak verdi diye aşağıladığınız insan olmasaydı topraklarimiz ne kadar kalacaktı acaba, padişahın fermanını dinleyip Samsun a gitmeseydi, Sivas da Erzurum da kongrelerle halkı uyandirip mücadeleyi baslatmasaydi Anadolu elimizde kalacak mıydı? Bu insana rağmen, kaçmadı koltuğu birakip gitti dediğin padişahı savunuyorsun bir de. Vahdettin kardeş kani akmasın diye gitmiş ya hani hiç kan akmadı di mi ülkede, karış karış her toprak işgal edilmedi di mi? Nankörlük diz boyu:KK12:

Son düzenleme:
Efendim yaşım 46 üstünüze afiyet :-) beeeeeennn bugünler için çocuk doğurdum, ben sizi banlarken eşim evi süpürsün, kızım yemekleri yapsın diye evlendim, 23 yaşında kızım var, o yardım ediyor sağolsun.

Ahahhh bi kız doğramadım :KK59: Kıskandım şimcik:nazar:Bende de 25-21 iki tane erkek var.Ne yemek , ne

süpürge:temizlik: yapan var.Arada derede gelip laf yetiştiriyorum.:-)

Ahahhh bi kız doğramadım :KK59: Kıskandım şimcik:nazar:Bende de 25-21 iki tane erkek var.Ne yemek , ne

süpürge:temizlik: yapan var.Arada derede gelip laf yetiştiriyorum.:-)
Allah bağışlasın :nazar: keşke ev işi yapmayı öğretseydiniz çocuklarınıza:temizlik: şimdi siz, ileride gelinleriniz rahat ederdiHoppa
Oğlumda olsa iş yaptırırdım ben, benim bünye tembel çünkü :KK70:

Efendim yaşım 46 üstünüze afiyet :-) beeeeeennn bugünler için çocuk doğurdum, ben sizi banlarken eşim evi süpürsün, kızım yemekleri yapsın diye evlendim, 23 yaşında kızım var, o yardım ediyor sağolsun.
oyy maşallah yaa ne güzel bi genç annee:KK19: ağzınızın tadı hiç bozulmasınnn

Ben hasta falan olunca yapıyorlar.Benim gelinlerde buralardan dert anlatacak herhalde

kulaklarımı çınlata çınlata:KK12:

:KK70::KK70:
Olacağına bakın, daxi'nin gelinler bir derdim var bölümünde eşlerinden dert yandıkları konular açarmış, konuya kayınvalide daxi dahil olunca gelinler üyelik iptali isteyip kaçarlarmış:KK70:

Maşallah mune kız çocuğu candır bende çok isterdim bir kızım olsun ama benden geçti artık iki oğlum var daha minikler 7 yaşında ve 7 aylık inşallah bende yetişkin olduğu günleri görürüm de yazarım sizler gibi
Zira şimdi hayatımı fazla çekilmez hale getiriyorlar soğalsunlar :deli:

Maşallah mune kız çocuğu candır bende çok isterdim bir kızım olsun ama benden geçti artık iki oğlum var daha minikler 7 yaşında ve 7 aylık inşallah bende yetişkin olduğu günleri görürüm de yazarım sizler gibi
Zira şimdi hayatımı fazla çekilmez hale getiriyorlar soğalsunlar :deli:

Allah sağlık versin, Allah bağışlasın evlatlarınızı:nazar:
İkisinin de en zor oldukları dönemler, küçük anaokuluna başladığında rahat etmeye başlarsınız, o zamana kadar iki kardeş sürekli didişir, evde hep bir anneeeeeeee bana vuruyor anneeeee kitabımı aldı, anneeeee al şunu başımdan sesleri duyulur ama daxi daxi 'nin evlatlarının yaşına geldiklerinde biri sağınızda biri solunuzda bakmaya doyamazsınız:nazar:

Valla benimde 4 yaşında bir oğluşum var ellerinizden öper teyzeleri... Adam bana ergenlik taslıyo iyi mi? Bana bak ulen dedim seni ben doğurdum.. İki gün sonra elin kızı gelir.. O tuz ister senin totonn buzzz der:) Anne tomik misin sen diyip benimle dalga geçiyor :) valla ben oğlumu işliyorum şimdiden.. Tertipli düzenli olsun diye.. Eğer babasına çektiyse yandı gelincağazımm:)

Allah sağlık versin, Allah bağışlasın evlatlarınızı:nazar:
İkisinin de en zor oldukları dönemler, küçük anaokuluna başladığında rahat etmeye başlarsınız, o zamana kadar iki kardeş sürekli didişir, evde hep bir anneeeeeeee bana vuruyor anneeeee kitabımı aldı, anneeeee al şunu başımdan sesleri duyulur ama daxi daxi 'nin evlatlarının yaşına geldiklerinde biri sağınızda biri solunuzda bakmaya doyamazsınız:nazar:
Amin Allah hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın inşallah
Tek tesellim büyüdüklerini hayal edip bugünlerde geçici diyerek sabretmek zaten
Şunun şurasında ne kalmış ki 7-8 yıl sonra hayat bana güzel :süslü:

X