Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Arada bir sizde kan şekerinizi dengeleyin, tatlıları evde yaparım, dışarıdakiler glikoz içerebiliyor, mışır şurubu olabiliyor.

Hazır geldim bir de uyarı yazayım, dalga geçiyor diye birbirinizi kibliyorsun ama iktidar ve muhalif gurupları olarak birçoğunuz aynı şeyi yapıyorsunuz, siyasette doyurucu yorumlar yazsanız da güzel güzel okusak değil mi?
Karşılıklı dalga geçerek bir yere varamıyorsunuz maalesef.
Dalga geçmek dışında sanki aynu partili olduğumuz herkesin yaptığından sorumluymuşuz gibi yorumlar yok mu??
Bide burdaki görüşlere muhalefet eden birini buldular mı tamam herkes o kişiyi alıntılayıp sanki parti sözcüsü gibi sorulara başlıyor..
Sizin partinizden şu hakkında ne düşünüyorsunuz bu hakkında ne diyorsunuz nasıl savunacaksınız?? Yaa avukatı mıyım ben onun.. sırf aynı partiye oy verdik diye onunla birebir aynı görüşte miyim demek bu??

Soruları nasıl hanım hanım soruyor değil mi
O da farkında karşısındakinin boş olmadığının :))

rasim'in zevcesinin Temel Karamollaoğlu ile ilgili sorduğu soruya verdiği cevap gol değil miydi ? :halay:

ancakkkkkk,

""bu soruyu bana sorma...! çocuklar öldürülürken, insanların gözleri çıkartılırken, beyinleri dağılıp hafızalarını yitirirken "emri ben verdim" diyebilen biriyle iki çocuk annesi olarak nasıl gönül bağı kurabiliyorum diye kendine sor....?""

deseydi o gol beşiklerden girerdi... !

maarrem ince siyaset yapmayı bilmiyeahh... :işsiz::işsiz:

çoğpis not: "rasim'in zevcesi"
sen boğaziçi'ni bitir, rasim'le evlen...!!! inanılır gibi değil... bu durumda iki ihtimal var; ya o okula girmek için sınav sorularını/cevaplarını cehabeli(!) birinden aldı ya da Allah zaten belasını vermiş... uğraşmayın, günahtır... :bicak:
Bi de çıkmış oraya cıbıl cıbıl mübarek ramazan günü töbe töbe...

rasim'in zevcesinin Temel Karamollaoğlu ile ilgili sorduğu soruya verdiği cevap gol değil miydi ? :halay:

ancakkkkkk,

""bu soruyu bana sorma...! çocuklar öldürülürken, insanların gözleri çıkartılırken, beyinleri dağılıp hafızalarını yitirirken "emri ben verdim" diyebilen biriyle iki çocuk annesi olarak nasıl gönül bağı kurabiliyorum diye kendine sor....?""

deseydi o gol beşiklerden girerdi... !

maarrem ince siyaset yapmayı bilmiyeahh... :işsiz::işsiz:

çoğpis not: "rasim'in zevcesi"
sen boğaziçi'ni bitir, rasim'le evlen...!!! inanılır gibi değil... bu durumda iki ihtimal var; ya o okula girmek için sınav sorularını/cevaplarını cehabeli(!) birinden aldı ya da Allah zaten belasını vermiş... uğraşmayın, günahtır... :bicak:
Bi de çıkmış oraya cıbıl cıbıl mübarek ramazan günü töbe töbe...
Yalnız diploma için verdiği cevap altın vuruştur bana göre.. Diploma konusunu gündeme getirmeyin.. Sonuçta %50 ile gelmiş biri dedi.. Muharrrem İnce de ben de çok iyi araba kullanıyorum o zaman ehliyete gerek yok dedi.. Nagihan da böööööylee kaldı... Ben ise kahkahalarla gülüyordum:)

Yalnız diploma için verdiği cevap altın vuruştur bana göre.. Diploma konusunu gündeme getirmeyin.. Sonuçta %50 ile gelmiş biri dedi.. Muharrrem İnce de ben de çok iyi araba kullanıyorum o zaman ehliyete gerek yok dedi.. Nagihan da böööööylee kaldı... Ben ise kahkahalarla gülüyordum:)
Programa başlarken NAGEHAN dı.
Bittiginde NA-GE-HANNN olarak dağıldı kadın. Yandaş olmak zor bee...
Kaçacaklar bunlar aha buraya yazıyorum.
Keşke yurtdışı yasağı konsa bunlara jöleli ile birlikte...

Programa başlarken NAGEHAN dı.
Bittiginde NA-GE-HANNN olarak dağıldı kadın. Yandaş olmak zor bee...
Kaçacaklar bunlar aha buraya yazıyorum.
Keşke yurtdışı yasağı konsa bunlara jöleli ile birlikte...
O zaten bence Muharrem İnce ye sorduğu soruların cevabını aldığı an başlamıştır planlara:) şaka bir tarafa bunların hali perişan dediğin gibi...

Teşekkürler mune tarif için yarın deneyeceğim bende

Evet Ciddi Sormuştum. Hamur hazırlama derdi yok ya, ondan sevdim bu tarifi:KK48:
Ben Şekeri Çok severim. Kadayıf için, 5 bardak şeker, 6 bardak su koyarak, şerbet hazırlıyorum. Bu tarif için de, aynısını yaparsam, çok mu şekerli olur acaba ki?o_O
En iyisi ben ev halkına bir gün önceden yapayım, beğenirsem şayet, aynı kıvamda da, misafirlere yapayım.
Tarif İçin Teşekkürler.:KK60:

Rica ederim, hafif ve güzel bir tatlı, tabii herkesin damak zevki farklıdır, bir deneyin bakalım beğenecek misiniz?
kardelen2780 kardelen2780 siz epey tatlı seviyormuşsunuz, benim de şerbetli tatlılardaki şeker ve su oranın bu, hangi tatlıyı yaparsam yapayım 2 su bardağı suya 1 su bardağı şeker koyuyorum, acayip pratik bir tatlı, bunun şöbiyet olarak yapılanı da var, bir ara onun tarifini de veririm size, yine milföyle yapılıyor :))
Burada yazmam da olmadı özelden tarif ederim :-)

Afiyetler olsun.

Sakın beni banlama bu akşam her sabah bağlanarak

İyiki vergi almıyorsun ama sen varya sen Mune tam ısınıyoruz hopppp bannnn aman Mune hanım sizin yargınız acımasız çok sizi seviyoruz ama ne olduğunu anlamadan hopppp mapus ahhhhh Mune ahhhh:KK70:

:KK70:
Demiştim kuralcıyım diye, kim kurallara uymazsa banlanır, ki bu bölümde yine de rahatsınız, bu bölüme özel konu dışı uyarısı yok, seviyeler korunduğu sürece polemik uyarısı yok, aldığınız uyarılar ya üsluptan veya hakaretten olur en fazla.
Polemik uyarısı olsaydı hiçbiriniz banlanmaktan gözünü açamazdı :KK70:

Bu arada doğum gününüz kutlu olsun. Nice sağlıklı seneler dilerim.

:KK70:
Demiştim kuralcıyım diye, kim kurallara uymazsa banlanır, ki bu bölümde yine de rahatsınız, bu bölüme özel konu dışı uyarısı yok, seviyeler korunduğu sürece polemik uyarısı yok, aldığınız uyarılar ya üsluptan veya hakaretten olur en fazla.
Polemik uyarısı olsaydı hiçbiriniz banlanmaktan gözünü açamazdı :KK70:

Bu arada doğum gününüz kutlu olsun. Nice sağlıklı seneler dilerim.

Teşekkür ederim munecim:dua:

Dünkü yayın çok güzeldi, epey de gündem olmuş ama ben 1-2 soru hariç şöyle tam gündeme yönelik kalite kokan bir soru göremedim açıkcası.
kadın kalkmış bir derneğin attığı twiti soruyor.
adam derneğin başkanı yöneticisi filan olur anlarım ama alakası yok cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili bir yayında bu sorulur mu?
ayak üstü siz de bunlardansınız demeye getirecek.
ayıptır bu ya...
neyse ki ince, çok sağlam cevaplar verdi.

X