Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Size ne acaba insanların giyim tarzından.. bu şort giyen kadınları eleştirmekle aynı değil mi?? İsteyen istediğini giyer istediğini takar.. ama yok.. sizin zihniyetinizde herkesin sizin doğrularınıza göre giyinmesi lazım.. üstelik parti ile tesettür tarzının ne alakası var.. benim tanıdığım kaç tane bikini giyen, rahat yaşayan,, Ak partili var..
İşte bende onu diyorum, özleri bikinili :) ama bi kısım kendini feda etmek zorunda ki şirin görünsünler. Giyim özgürlüğü var tabi ki, ama zorlama olunca o kadar sırıtıyor ki.
Siz hiç şort giyipte çekiştire çekiştire yğrüyen gördünüz mü? Giyiyorsan hakkını ver :)

Şu siyasette başörtüsü: mine etek olayını bir anlamadım gitti.siyaset muhabbeti hep aynı konu üzerinden dönüyor.
Gerçekten sıkıldım yok dışlandık yok hallımız yendi. Ya bu ülke de dışlanmayan acı çekmeen kesim yok. Artık geçmişi bırakıp bu ayrım nasıl son bulur. Asıl sorunumuz olan ekonomi eğitim sağlık ne durumda diye sormak lazım.
Bugün işten geldim kulaklarım sesinden kanasa da C. Başkanın mitingte konuşmasını dinledim. Üslubuna diyecek söz yok artık zaten ama bir havaalanı bi yollar dolanıp durmuş ağzına haa bir de o cahapa bar ya o cahapa.... Allh aşkına bekliyorum ne diyecek diye inanın dönüp dolaşıp aynı şeylerden bahsediyor. Benim için önemli olan bir kelime çıkmadı ağzımdan.
İnanın siyaset böyşe olmamalı. Söylemler artık o kadar basitleşti ki insan utanıyor.

Şurda bin tane şey paylaştık. Torpil, hak yeme adına biri de çıkıp tek laf edemedi. Türbana gelince hemen ortaya çıkıyorsunuz. Din çok önemli evet türban çok önemli ama başında türbanla hak yiyenler hakkında tek kelime sesinizi çıkartamıyorsunuz.

METANOL METANOL lafım meclisten dışarı.

Pardon da hiç mi haber takip etmiyorsunuz.. kadın milletvekili adayları arttı.. üstelik çalışan kadına süt izni, ücretli, ücretsiz izin hakkı, kreş desteği, çalışan kadının çocuğuna bakan akraba desteği, kadına iş kurmada pozitif kredi desteği .. nasıl kadınları çalışma hayatından uzaklaştırdıklarını çıkarıyorsunuz
Saydiklarin Avrupa Birligi uyum yasalari cercevesinde AB dayatmasi ile cikarilan kanunlar. Biliyorsundur, artik ABye uyelik rafa kalkti, aslimiza donuyoruz yane..:KK66:

Partinizin kadina bakisi soylediklerinde gizli:

>> CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: KADIN İLE ERKEK EŞİT OLAMAZ; FITRATA AYKIRI
Erdoğan I. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi'nde yaptığı konuşmada 'kadınla erkeği eşit konuma getirmenin fıtrata aykırı' olduğunu söyledi!

>> CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: "KIZ MIDIR, KADIN MIDIR BİLEMEM"
Erdoğan Başbakanlık döneminde Konya mitinginde, Hopa'daki olayları protesto etmek için tank üzerine çıkan ve polis müdahalesi sonucu kalçası kırılan Dilşat Aktaş için "O kadın, kız mıdır kadın mıdır?" ifadelerini kullandı.

>> MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK: "KADINLAR İŞ ARADIĞI İÇİN İŞSİZLİK YÜKSEK"
Maliye Bakanı Şimşek işsizlik ile ilgili yaptığı bir konuşmada "İşsizlik oranı niye artıyor biliyor musunuz? Çünkü kriz dönemlerinde daha çok iş aranıyor. Özellikle kadınlar arasında kriz döneminde işgücüne katılım oranı daha artıyor" ifadelerini kullanmıştı.

>> ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MELİH GÖKÇEK: "ANASI ÖLSÜN!"
Melih Gökçek Samanyolu Haber'de katıldığı bir programda "Anası tecavüze uğruyorsa neden çocuk ölsün, günahı ne? anası ölsün öyleyse"ifadelerini kullanarak kadınlara olan bakış açısını bir kez daha dile getirdi.

>> ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI VEYSEL EROĞLU: "EVDEKİ İŞLER YETMİYOR MU?
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, kadınların "İş istiyoruz sayın bakanım" sözlerine karşılık olarak, "Evdeki işler yetmiyor mu?" yanıtını verdi.

>> FETVACI HOCA NUREDDİN YILDIZ: "KADIN ÇALIŞARAK FUHUŞA HAZIRLIK YAPAR"
Sosyal Doku Vakfı kurucusu ve başkanı Nureddin Yıldız, çalışan kadınları hedef alarak "Her çalışan kadın, gözü doymamış erkek demektir. Bir kadın çalışmayı tercih ederek fuhuşa hazırlık yapmış olur" ifadelerini kullandı.

>> BAŞBAKAN YARDIMCISI BÜLENT ARINÇ: "KAHKAHA ATAN KADIN İFFETSİZDİR"
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Kadınsa o da iffetli olacak. Mahrem namahrem bilecek. Herkesin içerisinde kahkaha atmayacak, bütün hareketlerinde cazibedar olmayacak" ifadelerini kullandı.

>> ŞARKICI UĞUR IŞILAK: "KADININ FITRATINDA KÖLE OLMAK VAR"
AKP'ye yakınlığıyla bilinen ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Erdoğan için 'Dombra' şarkısını değiştirerek yazan Uğur Işılak, katıldığı bir televizyon programında "Kadının fıtratında erkeğe köle olmak var" ifadelerini kullandı.

>> AKP MİLLETVEKİLİ SEFER ÜSTÜN: "TECAVÜZE UĞRAYAN KÜRTAJ YAPTIRMASIN"
AKP Milletvekili Sefer Üstün, "Tecavüzcü kürtaj yaptıran tecavüz kurbanından daha masumdur" ifadelerini kullandı.

>> ÖMER TUĞRUL İNANÇER: "HAMİLE KADIN SOKAKTA DOLAŞAMAZ"
Kadınların çalışmasına da karşı çıkan Ömer Tuğrul İnançer hamile kadınlar için "Hamile kadınların sokakta gezmesi doğru değil" ifadelerini kullandı.

>> SAĞLIK BAKANI MEHMET MÜEZZİNOĞLU: "KADINLAR İÇİN TEK KARİYER ANNELİK"
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 2015 yılının ilk bebeğni ziyaret ettiği sırada "Annelerin, annelik kariyerinin dışında bir başka kariyeri merkeze almamaları gerekir" ifadelerini kullandı.

>> ESKİ MİLLİ SAVUNMA BAKANI VECDİ GÖNÜL: "TÜRK KADINI EVİNİN SÜSÜDÜR"
Eski Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül "Türk hanımları evinin süsüdür, erkeğinin şerefidir, Batı kadınları maalesef ezilmektedir" ifadelerini kullandı.

Haklısınız çok sorunlar var sadece bir örnek verdim ben herkesi dinlediğimi herkese kulak verdiğini anlatmaya çalıştım sosyal hayatımda öyle yapıyorum herkesime kulak veririm hemen hemen her cemaatin taplantilarina gitmisimdir çoğunda da zitlaşıp ayırıliyorum gerçi herkesi dinlerim başka topluluklarin dertlerini arastiririm geçmişte yaşanan alayları birçok kesimin sıkıntılarını anlamaya calisiyorum neymiss ne diyorlar ne demeye calisiyorlar ama en sinir olduğum şey sen böyle isen su kanalı izliyorsun denmesi ona bir tepkiydi.... haklısınız abartmış olabilirim

Sizi kutluyorum cünkü ben yildim artik. Ben Türk siyasetinde artik karsit düsünceleri dinliyemiyorum. Ak parti mitingleri hic dinliyemiyorum. Siyaset öldü cünkü. Artik takim tutar gibi parti tutuluyor. Bu ülkenin cumhurbaskani baska bir parti icin tezek diyor. Ateist icin terorist diyor. O kadar cok hakaret ediyor ki.

Daha öncede siyaset meydani örnegi verildi. Eskiden siyaset tartisilirdi. Yine bir saygi vardi. En basit bu konuda bile o yok. Sizin icin demiyorum fakat soru soruyoruz cevap yok. Niye Arincin oglu millet vekili adayi? Cevap yok.

Erdogan'in 'sadece' bir iki defa Gülen ile bulustugu iyi birsey gibi anlatiliyor. Ki yalan. Bu biliniyor ve halen iyi birseymis gibi anlatiliyor.

Onca hak yenildi. Anneler agladi. Cocuklarini topraklara verirken, dügünler yapildi, havai fisekler patladi. Ben artik akp'yi farkli bir parti olarak göremiyorum. Onu tutanlarida vicdanli olarak göremiyorum.

Basörtü önemsiz demiyorum. Elbette herkesin dini özgürlügü olmali, ancak o kadar olayin yaninda, ölen gencler, fakirlesen toplum,.. devede kulak kaliyor. Ki bu konuda endise edilcek birsey cidden yok. Kimse basörtüyü yasaklamaz. Ama hak yemek ile yolsuzluk akp ile daima devam eder.

Şurda bin tane şey paylaştık. Torpil, hak yeme adına biri de çıkıp tek laf edemedi. Türbana gelince hemen ortaya çıkıyorsunuz. Din çok önemli evet türban çok önemli ama başında türbanla hak yiyenler hakkında tek kelime sesinizi çıkartamıyorsunuz.

Tabiki bunlarda büyük sorunlardır geçen gün bana telefon geldi ak parti kadın kollarından kamuoyu yoklaması yapıyorlar galiba çevrenizde partimizle ilgili duyduğunuz şikayetler varmı nelerdir diye sordular değindiğin konuyu söyledim canım
Türban kadınların derdi ve burasıda bir kadın formu ondan olabilir :) bu konuya sık sık gelmesi

Tabiki bunlarda büyük sorunlardır geçen gün bana telefon geldi ak parti kadın kollarından kamuoyu yoklaması yapıyorlar galiba çevrenizde partimizle ilgili duyduğunuz şikayetler varmı nelerdir diye sordular değindiğin konuyu söyledim canım
Türban kadınların derdi ve burasıda bir kadın formu ondan olabilir :) bu konuya sık sık gelmesi
Etiketlemeyi nasıl yapıyorsunuz bu arada :)

Türbanın geçmişi belli amacı belli. Ben başörtüsü ile türbanı aynı kefeye koymuyorum. Biri inancı için takılır diğeri prim için. Allah bilir iman kimde ancak bazı hal ve hareketler insanın niyetini gösterir. Bu ülkede kürtler de ezildi, alevilerde ezildi, ermenilerde ezildi, inancını yaşamak isteyen insanlar ezildi.
Kimisi acısını intikama dönüştürdü dağa çıktı kimisi kin güttü derinden devlete sızdı kimisi yaşadığı ülkeyi terk etti. Ama kimisi hala dışlanıyor olmasına rağmen toprağına ülkesine bağlı şekilde yaşamaya devam ediyor.

Yaşadığın yerde sorunlar varsa bunları gidermek insanın onurlu davranışıdır. Yok geçmişte bize bu yapıldı diyerek hala ayrım yapıp bencilce kendilerini düşünen insanların inancını merak ediyorum.
Din olmadan konuşulmuyor mu bu siyaset. Ah yasak olmasa var ya....

Saydiklarin Avrupa Birligi uyum yasalari cercevesinde AB dayatmasi ile cikarilan kanunlar. Biliyorsundur, artik ABye uyelik rafa kalkti, aslimiza donuyoruz yane..:KK66:

Partinizin kadina bakisi soylediklerinde gizli:

>> CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: KADIN İLE ERKEK EŞİT OLAMAZ; FITRATA AYKIRI
Erdoğan I. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi'nde yaptığı konuşmada 'kadınla erkeği eşit konuma getirmenin fıtrata aykırı' olduğunu söyledi!

>> CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: "KIZ MIDIR, KADIN MIDIR BİLEMEM"
Erdoğan Başbakanlık döneminde Konya mitinginde, Hopa'daki olayları protesto etmek için tank üzerine çıkan ve polis müdahalesi sonucu kalçası kırılan Dilşat Aktaş için "O kadın, kız mıdır kadın mıdır?" ifadelerini kullandı.

>> MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK: "KADINLAR İŞ ARADIĞI İÇİN İŞSİZLİK YÜKSEK"
Maliye Bakanı Şimşek işsizlik ile ilgili yaptığı bir konuşmada "İşsizlik oranı niye artıyor biliyor musunuz? Çünkü kriz dönemlerinde daha çok iş aranıyor. Özellikle kadınlar arasında kriz döneminde işgücüne katılım oranı daha artıyor" ifadelerini kullanmıştı.

>> ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MELİH GÖKÇEK: "ANASI ÖLSÜN!"
Melih Gökçek Samanyolu Haber'de katıldığı bir programda "Anası tecavüze uğruyorsa neden çocuk ölsün, günahı ne? anası ölsün öyleyse"ifadelerini kullanarak kadınlara olan bakış açısını bir kez daha dile getirdi.

>> ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI VEYSEL EROĞLU: "EVDEKİ İŞLER YETMİYOR MU?
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, kadınların "İş istiyoruz sayın bakanım" sözlerine karşılık olarak, "Evdeki işler yetmiyor mu?" yanıtını verdi.

>> FETVACI HOCA NUREDDİN YILDIZ: "KADIN ÇALIŞARAK FUHUŞA HAZIRLIK YAPAR"
Sosyal Doku Vakfı kurucusu ve başkanı Nureddin Yıldız, çalışan kadınları hedef alarak "Her çalışan kadın, gözü doymamış erkek demektir. Bir kadın çalışmayı tercih ederek fuhuşa hazırlık yapmış olur" ifadelerini kullandı.

>> BAŞBAKAN YARDIMCISI BÜLENT ARINÇ: "KAHKAHA ATAN KADIN İFFETSİZDİR"
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Kadınsa o da iffetli olacak. Mahrem namahrem bilecek. Herkesin içerisinde kahkaha atmayacak, bütün hareketlerinde cazibedar olmayacak" ifadelerini kullandı.

>> ŞARKICI UĞUR IŞILAK: "KADININ FITRATINDA KÖLE OLMAK VAR"
AKP'ye yakınlığıyla bilinen ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Erdoğan için 'Dombra' şarkısını değiştirerek yazan Uğur Işılak, katıldığı bir televizyon programında "Kadının fıtratında erkeğe köle olmak var" ifadelerini kullandı.

>> AKP MİLLETVEKİLİ SEFER ÜSTÜN: "TECAVÜZE UĞRAYAN KÜRTAJ YAPTIRMASIN"
AKP Milletvekili Sefer Üstün, "Tecavüzcü kürtaj yaptıran tecavüz kurbanından daha masumdur" ifadelerini kullandı.

>> ÖMER TUĞRUL İNANÇER: "HAMİLE KADIN SOKAKTA DOLAŞAMAZ"
Kadınların çalışmasına da karşı çıkan Ömer Tuğrul İnançer hamile kadınlar için "Hamile kadınların sokakta gezmesi doğru değil" ifadelerini kullandı.

>> SAĞLIK BAKANI MEHMET MÜEZZİNOĞLU: "KADINLAR İÇİN TEK KARİYER ANNELİK"
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 2015 yılının ilk bebeğni ziyaret ettiği sırada "Annelerin, annelik kariyerinin dışında bir başka kariyeri merkeze almamaları gerekir" ifadelerini kullandı.

>> ESKİ MİLLİ SAVUNMA BAKANI VECDİ GÖNÜL: "TÜRK KADINI EVİNİN SÜSÜDÜR"
Eski Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül "Türk hanımları evinin süsüdür, erkeğinin şerefidir, Batı kadınları maalesef ezilmektedir" ifadelerini kullandı.
Bak bunları hayıtırladım sinirlerim hopladı.
Kamu kurumunda pek hoş karşılanmıyor hele hamile kalanlar :)

Siz yanlış gördüğünüz birçok şeye değiniyorsunuz o konuda hiç sorunum yok sizle ama buradaki büyük ak partili çoğunluk için söylüyorum, daha birkaç saat önce torpille akademisyen olan başkanın kızının haberini paylaştım biri de çıkıp "Bu hak yemektir." diyemedi o kesimden. Günlerdir sayfalarca yazıldı çizildi saray harcamalarına, torpille atanan öğretmenlere, ölen askerlerin katillerini halaylar eşliğinde seyyar mahkemelerde yargılamaya kadar kimse bunlara tek kelime tepki göstermedi sessizliklerini korudular ama konu türban olunca hemen düğmeye basılmış gibi ortaya çıkıyorlar. Aynı hassaslığı kul hakkı karşısında da gösterebilseler keşke.

İşte bundan bahsetmiştim rüzgarın yönüne göre tarz değiştirmek ben hiç değişmedim derken saraylım .Evet haklısınız durumdan lemalanan oldukça fazla ama bu gecmiste yasaklar olduğu gerçeğini degistirmiyor
Geçmiş de neden yasaklandı acaba?
Adının baş harfi Necmettin soyadının başharfi Erbakan olan bir boşboğaz durup durup duruken; ''Örtülülere dekanlar rektörler hatta herkes saygı duruşunda duracak.'' diye yumurtlamasından değil mi? Ben sadece İstiklal Harbi ne katılanlara saygı duruşunda dururum. Başkasına durmam. Durduracak varsa hodri meydan. Bazı yerlerde ineklerin kutsallaştırılması gibi burda da başörtülüler kutsallaştırılmamalı.
Sonuç ne oldu?:
Başörtüsü reklamı donsuzlara yaradı.
Şeriatı istismar dinsizlere yaradı
Türklük neymiş dediler kansızlara yaradı
Kaddafi sövünce de rahatladı.

Zaten o koalisyonun kurulması bir acayip idi. Neden mi?
Gazeteci bir hanım el uzattı günah diye sıkmadı
Tansu nun eli yumuşak onu hiç bırakmadı.

Daha yüzlercesini sayabilirim. Bu kadar saçmalığı insanlara kutsal doğru gibi sunmaya çalışmayın.

Türbanın geçmişi belli amacı belli. Ben başörtüsü ile türbanı aynı kefeye koymuyorum. Biri inancı için takılır diğeri prim için. Allah bilir iman kimde ancak bazı hal ve hareketler insanın niyetini gösterir. Bu ülkede kürtler de ezildi, alevilerde ezildi, ermenilerde ezildi, inancını yaşamak isteyen insanlar ezildi.
Kimisi acısını intikama dönüştürdü dağa çıktı kimisi kin güttü derinden devlete sızdı kimisi yaşadığı ülkeyi terk etti. Ama kimisi hala dışlanıyor olmasına rağmen toprağına ülkesine bağlı şekilde yaşamaya devam ediyor.

Yaşadığın yerde sorunlar varsa bunları gidermek insanın onurlu davranışıdır. Yok geçmişte bize bu yapıldı diyerek hala ayrım yapıp bencilce kendilerini düşünen insanların inancını merak ediyorum.
Din olmadan konuşulmuyor mu bu siyaset. Ah yasak olmasa var ya....
Ben burada salt bir partiyi savunmuyorum mesela Kılıçdaroğlunu da eleştirdim cumhurbaşkanını da ama o belli kesim körü körüne savunuyor. Bin tane yanlış sayıldı burada bir tanesi de çıkıp kabul edemedi.
Onlar için olayın özeti "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın."
Amaaaa ne diyorduk adalet bir gün herkese lazım olacak.

Birşey sormak istiyorum
Devletin verdiği "özel okula teşvik"fonundan yararlanan var mı aramızda ?

Geçmiş de neden yasaklandı acaba?
Adının baş harfi Necmettin soyadının başharfi Erbakan olan bir boşboğaz durup durup duruken; ''Örtülülere dekanlar rektörler hatta herkes saygı duruşunda duracak.'' diye yumurtlamasından değil mi? .
Bunu o yasaklı yıllarda mağdur olmuş birkaç kadından bizzat duydum. Onlar da fitili Erbakan'ın ateşlediğini düşünüyorlardı.

Değişik bir yorum tarzı :KK51:
Kime göre neye göre soruşturma açılacak saçmalıktan öteye gitmez komisyonu belli olmayan bir mülakatta kime veriyorsun o parayı geçen sene belliydi
Deseki geçen yıl böyle yapıldı inanırdım
Bu sene puan oynaması yapılmayacak ve komisyonu belli olmayan bi mülakata ne akla hizmet para verildi idaasında bulunabilir
Burda rüşvet yoksa bir dolandırıcılık var. ''Aman yediyse de helal olsun'' yazmadığınız kalmış. Verene de alana da kanuni işlem yapılmalı.
Bu para verilenler kimlermiş, Hangi sıfatla oraya gelmişler ve neden bu parayı ceplerine koymuşlar? Bunlar araştırılmalı.

Ben burada salt bir partiyi savunmuyorum mesela Kılıçdaroğlunu da eleştirdim cumhurbaşkanını da ama o belli kesim körü körüne savunuyor. Bin tane yanlış sayıldı burada bir tanesi de çıkıp kabul edemedi.
Onlar için olayın özeti "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın."
Amaaaa ne diyorduk adalet bir gün herkese lazım olacak.
Kulıçtaroğlu’ nun eleştirecek yanları vardır. Bence her siyasetcinin eleştirecek yanı var ancak şunu atlıyotşar. Bu ülkeyi yöneten bir iktidar partisi var ve bu parti bu zamana kadar ne yapmış. Me kendisi ne savunanlar yol, köprü vb icraatlar dışında icraat saymıyor, sayamıyor.
Benim ikramiyemi, performansımı elimden alıyorsa maaşıma enflasyon oranı altında zam yapıyorsa bu ekonominin iyi durumda oldupunu gösterir mi? En basidinden bunu soruyorum? Bunu geçtim bizden daha düşük maaş alan insanlar var. Çocuk okutan insanlar var! Sağlık sorununyaşayanlar var! Sosyal güvenlik kurumunda çalışan birinolarak kimse bana bedava sağlık var muhabbeti yapmasın. Yok arkadaş yok hiç bir icraat göremiyorum.
Yapılan icraatların paraları nerden geliyor, kimler yapıypr? Maliyeti me kadar !

Sorulmuyor. Dellendim yine ne güzel ara vermiştim ya nerden göz gezdirdim buraya

Kulıçtaroğlu’ nun eleştirecek yanları vardır. Bence her siyasetcinin eleştirecek yanı var ancak şunu atlıyotşar. Bu ülkeyi yöneten bir iktidar partisi var ve bu parti bu zamana kadar ne yapmış. Me kendisi ne savunanlar yol, köprü vb icraatlar dışında icraat saymıyor, sayamıyor.
Benim ikramiyemi, performansımı elimden alıyorsa maaşıma enflasyon oranı altında zam yapıyorsa bu ekonominin iyi durumda oldupunu gösterir mi? En basidinden bunu soruyorum? Bunu geçtim bizden daha düşük maaş alan insanlar var. Çocuk okutan insanlar var! Sağlık sorununyaşayanlar var! Sosyal güvenlik kurumunda çalışan birinolarak kimse bana bedava sağlık var muhabbeti yapmasın. Yok arkadaş yok hiç bir icraat göremiyorum.
Yapılan icraatların paraları nerden geliyor, kimler yapıypr? Maliyeti me kadar !

Sorulmuyor. Dellendim yine ne güzel ara vermiştim ya nerden göz gezdirdim buraya
İşte o saydığınız sorular günlerdir soruluyor ama cevap verilmiyor. Konu hep aynı yerde türbanda tıkanıyor. Şaka gibi her hafta bir gün konu türbana geliyor :KK53:

X