Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
İnsanlar bankaların önünde kendini yakmaya çalışırken Aile Bakanı devletin kasasından 135 bin liraya 3 gün iftar yemeği veriyor.

Benim,senin ödediği vergiyle yapıyor bunları
Haram olsun hepsine !!!
Bunda ne sakınca var anlamadım.. devletin parasından devletin vatandaşlarına iftar veriliyor..ne var bunda?? Bu kadar kötü niyetli olmayalım..

Bunda ne sakınca var anlamadım.. devletin parasından devletin vatandaşlarına iftar veriliyor..ne var bunda?? Bu kadar kötü niyetli olmayalım..
Ya allahaşkına haberde mi okumuyorsunuz hiç!?
Bakanlık çalışanlarının ailelerine verilmiş yemek Ankara Hilton da

Sizin aklınız alıyor mu sade vatandaşa bu kadar lüks yemek verileceği??!!
Hemen duyar kasmayın lütfen yaa

Bu sorunun mu ? Bakın f.g nin ağına düşmeyen kaldi mi kalmadı.. .ancak deşifre edildikten sonra ve önce var.oncesinde olup uyanıp ayrılan var.sonrasinda dava davam diye gezen var.ve sonrasında hemen bırakan var.2013 yilinin başlarından itibaren sinyaller veriliyordu zaten.yani velhasıl bu dönemden sonra ilişkisini sürdüren her kim ise ülke yönetiminin hiç bir ayağında olmamalı!

Gülenin ağina düşmeyenmi kaldi?? Evet kalmişti. En basit ben bile yillarca fetö'nun derin devlete sizmiş bir orgüt olduğunu biliyordum. Bircok sol görüşlü insan bunu yillardar bağiriyordular. Kamer Genç mecliste "size sokacaklar" dediğinde 3 gün men edilmişti çünkü muhterem hocaydi o.

Yani bunca insan biliyorken sizin deyiminiz ile dünya lideri Erdogan'mi bilmiyordu? Madem bilmiyordu, nasil oluyor da 16 temmuzda bile binlerce isim ile dolu liste cikti?? Niye sirf cocuklari o okula giden kisiler ihrac ediliyorda bakanlar edilmiyor? O zaman herkes bu 2013 argümanin arkasinda siginsin!

Yahu Arincin oglu millet vekili adayi! Bank Asyayi kuran kisinin kiz kardesi bir aday. Bunlari nasil savunurdum aklim almiyor, cidden almiyor.

Gülenin ağina düşmeyenmi kaldi?? Evet kalmişti. En basit ben bile yillarca fetö'nun derin devlete sizmiş bir orgüt olduğunu biliyordum. Bircok sol görüşlü insan bunu yillardar bağiriyordular. Kamer Genç mecliste "size sokacaklar" dediğinde 3 gün men edilmişti çünkü muhterem hocaydi o.

Yani bunca insan biliyorken sizin deyiminiz ile dünya lideri Erdogan'mi bilmiyordu? Madem bilmiyordu, nasil oluyor da 16 temmuzda bile binlerce isim ile dolu liste cikti?? Niye sirf cocuklari o okula giden kisiler ihrac ediliyorda bakanlar edilmiyor? O zaman herkes bu 2013 argümanin arkasinda siginsin!

Yahu Arincin oglu millet vekili adayi! Bank Asyayi kuran kisinin kiz kardesi bir aday. Bunlari nasil savunurdum aklim almiyor, cidden almiyor.
Aryacım çok güzel yazmışsın da fetöye gelene kadar cebinizde başka eller var diyoruz aaa vatandaşa yapılmıştır kötü düşünmeyin diyorlar
Sabrımın son demlerindeyim artık :/

Ne sakincami var? Bu yemek pahali bir otelde 3 gün arka arkaya sadece bakanlikta calisanlara verildi!
Ki bakanlikta 2 katli yemek hane varken.

Dolar ve euro bilmem kac oldu. Bu hükümetin jest yapma sansi varmi sizce?

Yahu millet ac geziyor. Et alamiyor. Ve 135bin 3 günlük yemege harcaniyor! Siz hayatinizda o kadar para gördünüzmüde? Kaldi ki 3 günde harcamak!

Israftan baska birsey degil. Sorsan en dindar bunlar. Ac varken, tok yatan bizden degil diyen din'in en parlak üyeleri!

Ne sakincami var? Bu yemek pahali bir otelde 3 gün arka arkaya sadece bakanlikta calisanlara verildi!

Yahu millet ac geziyor. Et alamiyor. Ve 135bin 3 günlük yemege harcaniyor! Siz hayatinizda o kadar para gördünüzmüde? Kaldi ki 3 günde harcamak!

Israftan baska birsey degil. Sorsan en dindar bunlar. Ac varken, tok yatan bizden degil diyen din'in en parlak üyeleri!
Ve bu bakanlığın kiracı olduğu binada kira bedeli aylık 850 bin lira

Sağa sola yazlık kışlık saray yapacaklarına bi bakanlık binası yapılsın

Ne de olsa inşaat beton onların işi !!

Ne sakincami var? Bu yemek pahali bir otelde 3 gün arka arkaya sadece baskanlikta calisanlara verildi!

Benim ne görüp ne görmediğimi nerden çıkartarak bu yorumu yaptınız bilmiyorum ama neyse...

Bunu savunmak ya da savunmamak için yazmıyorum ama bir çok işyeri çalışanlarına iftar veriyor..

Burda nerden ne çıkarsak da muhalef yapsak diye beklenmesi..

Üstelik bu iftar parası iletişim masrafları 2 milyon tutan chp li milletvekili Elif Doğan Türkmen'in faturasını devlete ödetmesinin yanında 135 binin lafını mı yapıyorlar...

Ama yok muhalefet edilecek.. çocuklara verilen oyuncakların faturasını da tutuyor musunuz çok merak ettim..

Benim ne görüp ne görmediğimi nerden çıkartarak bu yorumu yaptınız bilmiyorum ama neyse...

Bunu savunmak ya da savunmamak için yazmıyorum ama bir çok işyeri çalışanlarına iftar veriyor..

Üstelik bu iftar parası iletişim masrafları 2 milyon tutan chp li milletvekili Elif Doğan Türkmen'in faturasını devlete ödetmesinin yanında 135 binin lafını mı yapıyorlar...

Ama yok muhalefet edilecek.. çocuklara verilen oyuncakların faturasını da tutuyor musunuz çok merak ettim..
Ne alakası var
Chp li vekilin de yaptığı ayıp
Aklı başında olan kimsede savunmaz zaten

O zaman din üzerinden siyaset yapmayacaklar !
Hurmayla oruç açan peygamberin ümmetiyiz demeyecekler!
Elinde kuran la miting alanlarına çıkıp mukaddesi sallamayacak !
Daha yazarım da verilecek cevap belli !!!

Evet bence o chp'li vekilin yaptigi yanlistir. Hatta partiden atilmasini isterim. Hatta ve hatta yüklü bir tazminatin ödemesini isterim. Ben hic bir zaman sadece bir partiyi yada bir kisiyi savunmam. Ben dogru olani savunurum.

Ve evet bu sene yemek verilmesin. Hele bakanlikta calisan, memur maasi olana hic verilmesin. Siz durumun farkinda degilsiniz heralde. Simsek Londraya gitti, merkez bankasi müdahale ediyor ve fayda etmiyor. Her gün lira deger kaybediyor. Yatirimcilar korkuyorlar, esnaf kan agliyor. Insanlar et degil, muzu bile zor aliyorlar.

Yani bu ortamda yemek vermek israf, hele hele hiltonda vermek söz konusu bile olamaz.

Ha bide cocuk ve oyuncak ile demagoji yapmayin. Harbiden cocuklar düsünülseydi, egitim bu kadar vasat durumda olmazdi. Teog 1 günde kaldirilmazdi. Ensarda tecavüz edilen 45 cocuk icin "1 sefercikten birsey olmaz" diyen bakan olmazdi. Hatta daha basit, siki bir devlet kontrolün altinda kresler olurdu. Milyonlarca anne cocugunu kres'e birakmaktan korkar oldu. Hatta cocugun disarda oynamasindan bile.

Ne alakası var
Chp li vekilin de yaptığı ayıp
Aklı başında olan kimsede savunmaz zaten

O zaman din üzerinden siyaset yapmayacaklar !
Hurmayla oruç açan peygamberin ümmetiyiz demeyecekler!
Elinde kuran la miting alanlarına çıkıp mukaddesi sallamayacak !
Daha yazarım da verilecek cevap belli !!!
Alakası ikisi de devletin vatandaşın parası yaa ondan.. bide kılıçdaroğlu gerirse vekilimiz evini satıp o parayı ödicek diye gayet aklı başında bir yorum yaptı ama icraat yok.. zaten sorunda muhalafetin hep lafta olup hiç icraat yapmaması değil mi??

Alakası ikisi de devletin vatandaşın parası yaa ondan.. bide kılıçdaroğlu gerirse vekilimiz evini satıp o parayı ödicek diye gayet aklı başında bir yorum yaptı ama icraat yok.. zaten sorunda muhalafetin hep lafta olup hiç icraat yapmaması değil mi??
Şaşırtmadınız beni
Yazdıklarımdan sadece bu kısmı anlamış olmanız
Bu devran elbet dönecek
Biz burada kendimizi parçalasak da insanca yaşayacak bizim çocuklarımız
Ve bundan sizde faydalanacaksınız :/

Ya allahaşkına haberde mi okumuyorsunuz hiç!?
Bakanlık çalışanlarının ailelerine verilmiş yemek Ankara Hilton da

Sizin aklınız alıyor mu sade vatandaşa bu kadar lüks yemek verileceği??!!
Hemen duyar kasmayın lütfen yaa

Vatandaş ne zaman hilton da iftar yemeği yedi acaba. :KK53:

Ama dur bakanlar ve eşleri vatandaş değil mi derler şimdi :olamaz::KK45:

X