Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
G Greeneliton

Sayfa 376 daki, aşağıda yazılı mesaj..

Siz nereden biliyorsunuz,onların günahsız insanlar olduğunu? Hayırdır? Elinizde feto terör örgütünün tüm üyelerinin, isimlerimi var?:KK57:
Partiden insanların yargılanmadığını nereden biliyorsunuz?
Ak Kadrodaki değişikliklerden haberiniz yok sanırım.

EC981DA2-9BC7-458A-A0F4-E6FF0E284607.jpeg
Büyük oyunu bozuyorum arkadaşlar!!!
KK da ilk kez şok şok şok...
İşte dış güçler:confused:

Reyiz bunları demiş ve ordaki kalabalık çılğınca alkışlamış.:KK53: Dış güçler bi düşün yakmızdan :deli:
Eki Görüntüle 2151130 Eki Görüntüle 2151129

SDÜyü ben anlatabilirim dileyene.
Doğu kampüs inşasında oradaydım, onu kast ediyor kendisi sanırım kurduk diye. :))
Diğer kampüs onların döneminde yapıldı. Ama toptan üni. inşaa ettik diye üzerine oturmak gerekir miydi? Eh algıyla oynanacaksa gerekir tabi. :KK70:

:KK70:Ülkede bir şey olunca hemen dış güçler deriz. Ben buna katılamıyorum. :KK70:

Nette bu videonun tamamını aradım merak ettim ararken altında söyle bir yorum dikkatimi çekti

Pek bilinmez ama o zamanlar dış güçler goygoyunu en çok ulusalcılar yapardı emperyalizm diye zırlayan sol da iştirak ederdi bunlara ironik olan hemen her konuda başarısız bu siyasi oluşumların tek başarısının Türk halkına komplo teorilerini ve anti-emparyalizm diye uydurdukları naneyi yedirmek olması. Akp'yi küçümsüyoruz ama Banu Avar gibiler bu komplo teorilerine belgeseller çekti Türk halkının kafasına bu saçmalıkları ulusalcılar ve solcular soktu. Şimdiyse bu enayilerin ekmeğini RTE ve islamcılar yiyor şaka gibi ülke.
Daha az göster

https://www.youtube.com/create_channel?upsell=comment_reply

Stress yapma...şikayet et... o mesajı ben şikayet ettim zira...
ortaya derim ben arkadan iş çevirmem.
Hayır stres değil de.. Ne kolay iftira atmak değil mi bu zamanda? Üstün başın pislik içinde geliyorsun elini bana sürüyorsun sonra bunun üzerinde pislik var diyorsun... Komik değil mi? :)

O zaman chp ye neden oy veriyoruz adamlar ayan beyan işbirliği yaptı hem de terör örgütü ilan edildikten sonra. Chp icin oy isteyen ABLAlar gördüm !!

Canim senin bu yazdığın sadece senin gordugunu iddia ettigin bisey.. Kanitla

Ben de daha dun akp icin oy isteyen ABLAlar gordum hadi bakalim

O zaman chp ye neden oy veriyoruz adamlar ayan beyan işbirliği yaptı hem de terör örgütü ilan edildikten sonra. Chp icin oy isteyen ABLAlar gördüm !!

Evet ayan beyan isbirliginin kanitini istiyorum..
Burda adini sanini bilmedigim bir uye cikip ablalar chp ye oy istedi diyecek Koca bir partiyi cumhuriyet dusmani cemaatle isbirligi yapmakla suclayacak
Kanit?
Gördüm

Ne guzel dunya

SDÜyü ben anlatabilirim dileyene.
Doğu kampüs inşasında oradaydım, onu kast ediyor kendisi sanırım kurduk diye. :))
Diğer kampüs onların döneminde yapıldı. Ama toptan üni. inşaa ettik diye üzerine oturmak gerekir miydi? Eh algıyla oynanacaksa gerekir tabi. :KK70:
Hazır ağzımıza almışken tüm üniversiteyi kendimize maledilen diyorlar zaaar.

Hazır ağzımıza almışken tüm üniversiteyi kendimize maledilen diyorlar zaaar.

SDÜ 92 yılında faaliyete geçtiğinde tek ana kampüsü vardı. Batı kampüs. (İlçeleri saymıyorum, ya da kampüsün devamındaki botanik bahçeleri, at çiftliği seyislik bölümlerini... Böyle çok dallı bir ana kampüs ve arazi üzerine kuruldu.)
Mimar - mühendislikler ve ana bilim dalları bir aradaydı, lab.larımız birlikteydi. Elbette yetersizdi ve bölümlerin hepsine kendi lab.ları lazımdı.

Doğu kampüs inşası projesi zaten vardı, bir köprü ile birbirine bağlanan iki ana kampüs fikri AKP ile gelmedi yani, o arazi de Demirel zamanında üniversite için ayrılmıştı. :)
2002de kurulmadı, 2003te 2. ana kampüs inşasına başladılar. :KK70:
Hazır proje üzerine inşa devam etti, sonradan oynamışlardır bir iki yerini en fazla.
Tıp fakültesi, merkezi derslikler, ana kütüphane ve ana bilim dalları bu kampüse taşındı.
Ha ne fark etti? Lab.larımız dal dal ayrıldı, kocaman oldu.
Ama biz o lab.lar içinde -bu madde kısıtlı, bunu kullanmayacağız, bunun yerine şunu kullanacağız ama 2 hakkınız var- uyarıları ile devam ettik. :KK70:
İşte bir devlet Üni.nin yetersiz ekipmanlı kocamaaan lab.larındaki gurur tablosu.
Ha buna rağmen, çok güzel şeyler başardık, üni. aratınca yabana atılmayacak bir öğrenci grubu olduğunu görürsünüz.
Eh o başarıyı da alıp kendine mal etmesi için, gerekliydi "Kurduk" lafı.
Daha yazmayayım kendimi ifşaya doğru gidiyorum :KK70:

Tam olarak hangi gün, hangi saat de gördünüz ?:eek:
Tövbe tövbe...
Dün bende Üsküdar'daydım... AKP, CHP, MHP, HDP, İP iskelede stand kurmuş hepsi gelen geçenden oy istiyordu.
Çok normal seçim dönemi zira...

AKP'ye neden oy verelim o zaman..
Asker katili PKK'lı Sakık kardeşleri aday gösterince terörist sayılmıyor mu AKP ?

Aha bu adamın kardeşleri AKP den milletvekili adayı...

Parmaksız Zeki kod adlı Şemdin Sakık. Ergenekon kumpasında da gizli tanıktı.. Fetö Terör örgütünün tanığı başka bir deyişle... 33 silahsız askere 1570 kurşun sıktıran adam dersem belki vicdanınız ses verir.

Hani caps deyip geçtiniz... Heee oradaki isimler doğruydu..
Daha önce caps'siz ben listeden isimleri bulup elimle yazmıştım. Dönerseniz geriye bulursunuz. Benim işim var şu an...

X