Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Canim senin bu yazdığın sadece senin gordugunu iddia ettigin bisey.. Kanitla

Ben de daha dun akp icin oy isteyen ABLAlar gordum hadi bakalim
Bende gördüm duydum nasıl ispat edilecek öğrencileri memleketlerine gönderiyorlardı geliş gidiş uçak bileti teklif edildi yeterki gidiiin CHP ye oyy verin diye :işsiz:

Bize deniyor ya tesettür de tesettür diye tutturdunuz diye sizde ezbere çalışmış aynı fetö fetö diye
Fetö terör örgütü ise hdp neyin nesi adamı ceza evinde ziyaret ediyor

İnce sanki mahalleye muhtar seçebilecek gibi davranıyor
Düğünlerde komik komik oynamalar Yok çobana bu kokuyu iyi tanırım demeler mitinglere bisikletle girmeler birde Cumhurbaşkanı olursa ( sadece hayal edebilir) korumasız gezecekmiş gördük canım gördük kendisiyle fotoğraf çekilen zavallı adamı çuval gibi attılar “korumaları “
Güya halkın Cumhurbaşkanı CHP rozetini çıkartıyor
Ama seçim vaatlerini Kemal veriyor
Bu ne perhiz binme lahana turşusu diye sorarlar adama

Chp li Ablalar ellerinde broşürlerle geziyorlar
Ama Akp li Ablalar öyle mi ? Türk kahvesi dağıtarak dolaşıyorlar
Onlarda biliyor seçmeninin bedavaya birşey yapmayacağını :KK66:
İnsanlar da mal zaten değil mi kahve verdi diye oyunu verecek
Çok saçma bir yorum ben bedavadan oyumu veriyorum

yazıyı okudugumda yorumlamamı rica etmiştiniz
tekrar aday gösterilmeyen millet vekili yakınmalarında haklı parti içerisinde belli sıkıntılar var evet bende öyle düşünüyorum bunun sebebi popülerizim iyi niyetli yada kötü niyetli herkes popüler kültüre ayak uyduruyor mesela neden başka partilerde değil de ak partide millet vekili aday adayı fazla idi seçilme ihtimalinin fazlalığın da ve mevcut sıvı yapılar her zaman popüler partileri tercih ediyor o yüzden ak partinin üzerin de ki ağırlığın çoğunun çekirdek kadro dışı olduğunu düşünebiliriz aday gösterilmeyen millet vekilleri yada aday adaylarında kırgınlık illaki olacaktır bu normal insani bir şey değil mi insanın olduğu yerde her şey olur diğer partiler içinde geçerli bu ...
Yazar ak partinin çöküşe gittiğini iddaa ediyor evet tabanda bağzı rahatsızlıklar var yapılan hatalarla ilgili bu çöküşü yada sonu getirir mi bilemiyorum yaşayıp göreceğiz hiç bir şey sonsuz değildir partide yapılan hatalara kızgınlık oy vermeme noktasına gider mi bilemiyorum su an için merkez sağda güçlü bir rakip yok o yüzden sanmıyorum açıkcası belki bu süreç ve seçmenin bazı rahatsızlıkları MHP nin oylarını artırmasına sebep olabilir ...
Gazetecilerin Muharrem beye tavrına gelirsek çok saygısızlar dı bu hiç hoş değil daha önce belirtim zaten
istanbul borsasının neleler yaptıgı konusunda bilgim yoktu şuan ögrendim...
Saman ithalatı kuraklıkla ilgili olabilir saman bugday işlenirken oluşan yan üründür buyday fazla ekilmemiş oldugunda yada kuraklık olup bugday başak boyları kısa olduğun da saman miktarı azalır hata çiftçiler kuraklığa göre bilir bu yıl saman pahalı mı olacak ucuz mu olacak çevrede buğday eken çok oradan biliyorum yalnız buğday çok kar getirmiyor tarlalarımızda süne ve kımıl zarar lısı var yerli bugdaylarımızın güliten miktarı ve kalitesi çok düşük fiyatları ucuz Adana ve Polatlı buğdayı hariç o yüzden çiftçi başka bitkilere yöneldi özellikle son zamanlarda D.S.İ nin yaptığı güzel projeler var Anadoluda bir çok köye barajlar sulama kanalları ve sulama sistemleri yapıldı ve sulu tarıma uygun daha karlı ürünler ekiliyor saman ithalatının sebebi bu olabilir ama hiç araştırmadım bunlar ilk aklıma gelenler belki başka sebepleri vardır araştırmak lazım ama araştırırken açık aramak degilde objektif olarak araştırılmalı ....
Son olarak Ahmet Maran ki ne demiş niye demiş hiç fikrim yok şu popüler bitki ekolünü hiç sevmedim zaten pozitif ilimlere inanırım tarzım degil:KK66:
Her dönem iktidarların yarattığı iklimden yararlanan güç sarhoşları olmuştur buda onlardan biri demek ki
Gerekli işlem yapılıyormuş zaten
Geri dönüş için teşekkürler :KK39:

X