Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Merhabalar ben yine devam yazip gidecektim ancak görsel ve video atıp öyle gideceğim. Bakın devam deme sebebimiz Tayyip Erdoğan birtane ,onun gibisi bir dahaa gelmez diye değil.Kimsenin taptığından da degil.Karşısında onun kadar guvenebilecegimiz başka bir aday yok diye.Tabiki bende isterim yeni taze kan.Bir Erbakan,Bir Menderes olaydida verseydik oyumuzu. Ancak karşısına çıkan hiç bir adayın yeterliliği yok ,tatmin edici bir açıklaması yok.Heleki demediler mi demirtaş çıksın.Bitmiştir.Evet Erdoğan açılımı yaptı sizin tabirinizle kol kola girdi halay çekti .Ancak hainliği gördükten sonra var mi bir söylemi. Yerle yeksan etti mi bu örgütü ve devam ediyor mu ediyor.Su an mv adaylari içinde hdp yandaşı var mi ? Yok biliyorum. Sanırım birinin abisi aday emin değilim ancak o adamida ailesi reddetti soyadı beydam sanirim. Kurtler guzel insanlardir.Ak partiden aday olmayacak diye birşey yok.kürt arkadaşım var alevi arkadaşım var bal gibi can gibi insanlar.Velhasıl çok kısa girebiliyorum son 2 sayfayı okuyup kaçıyorum hem vaktim yok hemde telefondan çok zorlaniyorum.Reklami ,zili yetiyor.Çok güzel yazanlar var ama burdaki kadar guzel konusan birde Erdoğan var ışte:) sizlerden biri aday olaydı ince yerine :)bir de merak ettiğim siteden hiç cikmayanlar devam yazan yada Erdoğan yanlısı birşey yazilsinda hemen curutelim diye bekleyenler ! :) misyon güzel işliyor gibi. Herneyse vatanımız milletimiz için hayırlısı olsun.Fikrim hala devam♡ herkese iyi akşamlar. https://www.instagram.com/p/BjST3h2jcCk/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=p9yzhnt60mhm

Son düzenleme:
Sen çok tatlısın yaaa....

Hanımefendiciğim tamam iyi hoş güzel ve fakatttt... Fetöcü akp milletvekilleri için bir küçük açıklama bekliyoruz biz... Her şey mükemmel biz zaten onu biliyoruz... Ekonomi falan göklerde... Dünya markası olduk..Ondan eminim de.. Fetöcü mv için ne düşünüyorsunuz? Montaj ve kandırıldık veya hatasız kul ılmaz veya siz hiç dost kazığı yemediniz mi gibi şeyler duymak istemiyorum..

Asgari değil yalnız askeri yazmıştınız. Neyse öğrenip gelmişsiniz. Sorun yok. Sonuçta en çok karıştırılan kelimelerden biri değil mi? Yalnız ve yanlış gibi. Onlar da çok karıştırılıyor bak... Ama onlar çok kullanılan kelimeler değil. Asgari ise öyle değil. Her 6 ayda bir veya seçim zamanı çokça kullanılan bir kelime. Onu yanlış yazmak olmaz. Yoksa derler adama gündemi takip etmiyor musun???? Eee ediyorsan da niye yanlış yazıyorsun???

Sen çok tatlısın yaaa....
!!!
kim fetocu ,kim değil kestirmek o kadar zor ki.Yazarsanız sevinirim kim onlar. Ayrıca o dediklerinizi niye diyeyim hanimefendicigim demem merak etmeyin

!!!
kim fetocu ,kim değil kestirmek o kadar zor ki.Yazarsanız sevinirim kim onlar. Ayrıca o dediklerinizi niye diyeyim hanimefendicigim demem merak etmeyin
https://www.milligazete.com.tr/habe...et-eden-akpli-isimler-milletvekili-adayi-oldu şimdi uzun uzun yazmim linkte yazıyor... 15 tanesinden 5 i milletvekili oldu...Cidden oldu.. Bir de bankasyanın kurucusunun kız kardeşi... https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/100-yillik-pranga-dedi-yine-aday-2432672/... işte böyle .

Bunu ben perşembe günü de paylaştım.Şimdi tekrar paylaşıyorum.

Bi araştırın belki hepsini ailesi reddetmiştir.

Valla yazıp silmek bu oluyormuş şimdi anladım. Neyse...
Sadece bugünkü bir şeyi paylaşıp gideyim
http://www.mynet.com/haber/politika...nginde-buyuk-gaf-chp-den-sert-tepki-4151262-1

linki tıklamayacaklar için de kısa bir yazı copyala yapıştır diyorum. Çok değil birebir tanık olduğum izmir aydın otoban çalışmasını da biz yaptıııık demişlerdi...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Isparta'da partisinin düzenlediği mitingde konuştu. Erdoğan, konuşması sırasında Isparta'da bulunan Süleyman Demirel Üniversitesi'ni kendilerinin kurduğunu iddia etti.

şimdi paylaşacağım da Süleyman Demirel Üniversitesi`nin resmi web sayfasından

Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta’daki yükseköğretimle ilgili güçlü bir alt yapının üzerine 1992 yılında kurulmuş ve geçen süreçte kurumsallaşmasını tamamlamış bir devlet üniversitesidir

http://w3.sdu.edu.tr/sayfa/5525/tanitim

Valla linki de veriyorum kör gözler sağır kulaklar için.

kısaca olacağı değil, olmuşlarla gelin

Her Türk asker doğar. O nedenle öyle yazmış Türk Silahlı Kuvvetlerini çok seviyor.

Eki Görüntüle 2151048

Bu bir caps.
Eki Görüntüle 2151048

Kaçıncı dönem ve aday mi ?aday adayı mı?demin yazdığım beydan değil zeydanmis 23.donem ak parti mv. 27. Dönemdeki adaylar mi bu yazdiklariniz

Incirlik videosuna baktınız mı? 2 farklı konuşma.Tabiki keşke kapatılsa!

Iyide bu fotoğrafın tarihi nedir 2013 mayıstan önceki fotograf ise bi anlam ifade etmiyor.
Lütfen hanımefendi...Bunun açıklaması bu mudur? O zaman neden onca insan içerde? Bunun öncesi sonrası olur mu? 2013 ten önce bu adam pürü pak mıydı? Bankasyada hesabı 2013 ten sonra açılan bir sürü insanı sadece hesabı var diye içeri atan zihniyet buna da izin vermemeliydi... İş partiye gelince 2013 ten önce ise sorun yok.. Ama halk ise sorun var.. Ya sizin dr şaş kaza bankasyada maaşınız olsaydı ve bu yüzden sorgusuz sualsiz içeri atılsaydınız napardınız? Ya da çocuğunuzu o okullarda okuttunuz ve hiçbir alakası olmadığı halde çocuğunuz fişlendi... İçeri atıldı? Ya da siz onu oraya yolladığınız için fetöcü ilan edildiniz ... Napardınız? Biraz vicdan.. İkili oynamak yakışır mı? Bir ülkenin cumhurbaşkanına yakışır mı? Olmaz..

Bakın ben cok yakından sahidim evet bir tanidigim hiç alakası olmadiği halde sadece bunların bir sendikası varmış adi aklima gelmedi su an bir arkadaşınin ısrarı üzerine üye oluyor ama 2013 sonrası. haketmediği halde açığa alındalınd ancak şu an görevinde. Ama biri daha var bağlantısını hiç koparmadı o ise önce açığa alındı sonra ihraç. Ve yine bir tanıdık aynı sendikaya üye ancak 2013 öncesi sonra çıkmış hemen herhangi bir sorun yaşamadı. Tabiki kim hak der emeklerinin zayi olmasını ama hak yerini elbet bulur. Çoğu ihraç olaylarında müfettişlerin, soruşturmayı yürütenlerin araştırılması gerektiğine hep inanmisimdir !!hava öyle puslu ki şeytan bile müslüman fistani giyiyor malesef !!

S
Sizi chp ile vurmuyorum ! Sizden alinti mi yapmisim o linkte. çok hızlı yazıyor ve kopyala yapıştır yapıyorum sarj son %2

Ortamdan çatadanak çatlıyor ve gidip yatıyorum.

Boşuna kendinizi helak etmeyin arkadaşlar.Mümkün değil, yok yani .Onlar asgari ücretleri

ile mutlu.

Benim de bir tanıdığım öğtetmen bir bayan sadece sendikaya üye olduğu için meslekten ihraç.. Eşi mühendis ve o da ihraç eşi sendikaya üye diye.. Bu insanların iki çocuğu var.. Yeni ev almışlardı.. Borçları vardı.. Öğretmen olan kadın şimdi üç kuruşa başka bir işte işçilik yapıyor . Kocası deli gibi.. Çocuklar perişan.. Bu zulümdür... Bir ispat yok.. Hiçbir şey yok.. İhraç...neden ? Devletin onay verdiği sendikaya üye oldu diye.. Başka bir tanıdığıö gencecik üni mezunu bir çocuk.. Çocukk...içerde kaldı aylarca... Neden? O okula gitti diye.. Fişlendi... Sadece o okula gittiği için... Devlette iş bulamamaktan korkuyır... Hiçbir hayali yok.... Yok.. Bomboş... İki üniversite bitirmiş çocuğun hayali yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…