Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ya kaç yaşındasınız onu söyleyin.Lideriniz gibi lafı döndürmeyin.

Arkadaşım ben bu sitede uzun yıllardır varım.ve kesinlikle kişisel bilgilerimi burda söylemem,güvenlik sebebiyle..
Adımın yaşımı nerede oturduğumu bu sitedeki en yakın olduğum kişiye bile söylemem.

Güvenliğimi taciz etmeyiniz lütfen

Çok haklısın. Gerçekten ben böyle grup görmedim. Diğer sitelerde inatla yazıyorlar ama dalga geçiyorlar zannediyordum. Gerçekten bunlara inanıyorlarmış. Üzücü. Ben de namazında orucunda bi insanım ama sanki sadece kendiler inançlı gibi garip. Bide bize okuyun öğrenin yazmışlar. Ben pes ediyorum :) hep birlikte batıcaz ama o zaman benim vicdanım rahat olacak

Beni tek buldunuz yardırıyosunuz maşallah :)
Vatandaş cumhurbaşkanını ve bakanlarınj bilemiyorsa hangi ülkede yaşadığınıda bilemicek duruma gelir.

Habere gelirsek heryere yetişemiyorumzira boş vaktim yok denecek kadar az.
Bu haber öyle olmuş böyle olmuş diye anlatılıyor.çarşaflı kadını tanımam etmem.varsa suçu cezalandırılsın banane.
Ama keşke videolu bir kayıt olsaydıda kimseyi zan altında bırakmasaydık.

Belki iftira nerden biliyim?

Bu son mesajım olsun.
geçmiş mesajlarımı kurcalayanlar iyi bilir.benim dünyalar tatlısı bir kızım var.
Ona ayırıcağım vaktimi kimseler için heba edemem.

Varsa kalbini kırdıklarım affola.amacımız fikrimizi beyan edip saygı çerçevesinde tartışmak

Yüceltenlerden misiniz dedim. Cahilsiniz demedim. Sizin ne okuduğunuzu bilmiyorum ama cevaplardan anladım. Genel kültürden ne anladığınıza bağlı. Bilgileri tv den mi öğreniyorsunuz yoksa yabancı makaleleri de takip ediyor musunuz vs vs. Neyse bu son alıntı. Size batışta iyi inişler dilerim

Yaş ve güvenlik bağlantısı Sanırsın açık adres, Tc kimlik no soruldu.

Bu ülkede sizin yaşınızda milyon tane kadın var.Yaşınızı söylemekle kimliğinizi açık etmezsiniz.

Yaştan kimlik tespit edilemez.Ama buradaki paylaşımlarınızdan sizi tanıyan tanır zaten.

Çocuğunun tüm durumunu paylaşmaktan çekinmeyen siz yaşınızı söylemekten mi çekiniyorsunuz?

Aman dikkat çocuğunuz yediği mamaları falan çok yazmayın güvenliği tehlikeye girmesin.

Televizyonda anlatılanlara inanıyorlar da ondan bunların hepsi. Avrupa'nın bizi kıskandığına inanıyolar. Gerçeklik sorgulama yok. Herşey algı diyolar da kendileri algıya tamamen kendilerini kaptırmış durumda. Etraf okumamış ve okumamakta direten insan dolu. Eskiden okuyana saygı vardı. Şimdi herkes herşey hakkında mezun olmasa da uzman kesildi başımıza

Senin yalnız olmadığını biliyorum. Şimdi ... merkezinden takviye gelir.
Eğer iftiraysa bize yol gösterin biz de ''Bu iftira haberi yazanın Allah belasını versin.'' diyelim. İftira değilse o kadının versin diyelim. Bu yalancıları kim başımıza ilah yaptırmaya çalışıyor?
Siz de arkadaşlarınız da çok iyi insanlarsınız. Bizim kalbimizi kırmazsınız. Biz sizi çok seviyoruz. Ama siz bizi sevmiyorsunuz.
Tamam o habere yorum yapma. O zaman şu habere yorum yaparmısın. Sizin yorumlarınız bizim için önemli.
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/dolar-tl-4-39un-uezerine-cikarak-rekor-kirdi.1072778/

Zaten en büyük sorun bu kimsenin haddini bilmemesi.Had derken kimseyi küçümsemek için

söylemiyorum.Herkesin bir haddi vardır.Muharrem İnce geçen gün sorulan soruya ne dedi?

Ben bilmem uzmanlara sormak lazım dedi.

Benim çocukluğumda ulaşamadıklarından nefret eden insanlar vardı.Mesela lüks arabaları

çizerlerdi.Şimdi de iş başka şekle döndü.Sen beni beğenmiyorsun ama benim istediğim şekilde

yönetileceksin, ben istediğim kadar özgür olacaksın inadıyla tatmin var.

Erdoğanı yargilamaktan bahseden adamdan her seyi beklerim mi...
Arkadasim su Erdoğanı hukuktan falan üstün erisilmez dokunulmaz gormeyi birakin artik
Yaptiklarindan oturu gun gelir yargilanir da.. Su anki erdogan sevdalilari dün kenan evren, fethullah gulen vs hayrani degil miydi sanki.. Bak onlar gun gelince nasil yargilandi..

Kesinlikle katılıyorum. Küçümsüyorsun diyor. Kompleks yapmış. Küçümsemekten ziyade eğer oku öğren bilgilen dediyse kendisinin bilgili olmasını beklerim. Geçenlerde biri yazmıştı. 18 yaşında evlenmiş kendi 22 yaşında çocuğu var bana sen bilmiyorsun diyodu. Ama orjinal yorum hiçbirşey de yoktu. Bende tüm gün evde ne yapıyosun günün nasıl geçiyor haber sitelerini takip ediyor musun diyince alındı. Bu küçümsemek değil gerçekten had bilmek. Burdaki yorumlara insanlar ben mühendisim olay böyle bem ekonomistim olayın aslı şöyle diye açıklama yapıyorlar ama hiçbiri umurunda değil. Herşeyi tv den öğrenip burda kafa tutmasınlar bari. Yüzlerine söyleyince de alınıyorlar. E ben diyorum ne mezunusun diye okumakla adam olmuyo diyo. İşte tam da bu durum ülkeyi batırır

2013/Enerji Bakanı Taner Yıldız: Eğitim seviyesi arttıkça, AK Parti'nin hitap ettiği alanın daha da daraldığını görüyoruz, anketler de bize bunu söylüyor. Bunlarla alakalı bir iletişim alanı oluşturuyoruz.

Neyse, gerisini "Eğitim skandalları-MEBde skandal, Türkiye Eğitim sistemi kaç kez değişti" vb. başlıklarla googleda aratınca bulursunuz. :))

Güvenliği tehlikeye girermiş

Bu ülkede o yaşta bir tek o var söylerse kabak gibi bulurlar sanıyor herhalde.
Yok canım güvenlik değil. 25 dese ben gördüm dedi. E burda 40 yaş insanlar var öyle olmadı diyecekler ondan söylemiyor

Güvenliği tehlikeye girermiş

Bu ülkede o yaşta bir tek o var söylerse kabak gibi bulurlar sanıyor herhalde.
O konuda haklı. Söylemek istemeye bilir. Yaş o kadar önemli değil. Ben herkesden bir şey öğrenirim. Bu ilkokul öğrencisi bir çocuk da olabilir, bir kaldırım anyaşı da olabilir. Biz burda kimseyi küçümsemeyiz. Sadece yanlış bilgileri varsa düzeltelim isteriz. Onlrda bizim yanlış bilgilerimizi düzeltebilirler. Mesela bazı kanallarda ne derlerse tersini yapın gibi.

Bahçeli yi dinliyorum suan..
Kendisi de büyük abisi gibi tv ye gazetecilerin karsisina falan cikmaya korkuyor sanirim
Keza birisi de cikip "yahu sayin genel baskan, Abdullah Öcalan daha birkac yil once bu baskanlik sistemini de Erdoğanın baskan olmasini da destekleyen aciklamalar yapti Biz Erdogana iktidari altin tepside sunduk onun baskan olmasini da destekleriz dedi Siz simdi bu adamla ve pkk ile ayni noktaya geldiniz ayni sey icin kendinizi paraliyorsunuz Ne iş?" derse.. Ne cevap verir acaba?

Yazının tamamını okuyamadım vaktim olduğunda bir ara okuyacağım ev işleri beni bekliyor
Ama sunu demeden gidemeyecegim bu programı izledim bu gazetecilerin bu tavrından ben utandım ve aklıma ne geldi yaşı benim gibi 40 in üzerinde olanlar hatırlar o zaman medya başka grupların elindeydi şimdinin güçlüleri o zamanın zayıfları ekrana çıktıklarında spikerleriden aynen bu tavrı görürdü demek ki Türkiye'de hiç birşey değişmemiş o çok savunulan 90 larda ki yapı bu günün tam tersinden başka birşey değil çok yazık cok Allah sonumuzu hayretsin..

Ben o günleri gördüm dedi de yaş olayı ondan çıktı. Yaşını ondan sordum ne yaşamış napmış anlatsın diye

Bunu deme alınıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…