Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Katılıyorum. Hep aynı cümlelerle savunma yapılıyor ilk sayfadan beri. Sadece bu site değil diğer sitelerdekiler de hep aynı cümleleri yazıyor takip ediyorum. Sanırım gerçekten de bunlara biyerlerden öğretiyorlar. Yoksa insan hala daha araba yaptı, yol yaptı, köprü yaptı demez yani diyemez

Sence suan esnafin durumu nedir biliyor musunuz ? Esnaf yada cuftci kac kisi var tanidiginiz

Açıklamalı şikâyet edin dedim. Bu mesajda büyük harf kullanılmış diye şikayet ettiniz.

Dalga mı geçiyor sunuz ?

Ha bu arada o gereksiz yollar, köprüler, hava limanları yüzünden battık haberiniz olsun. İnanılmaz yüksek ücretle araç geçiş garantili yapıldı. Her yıl köprüyü yapanlara hazineden dehşet para ödeniyor. Asfaltın ekonomiye faydası olmaz. O paraya kalkınılırdı ama birileri bu es geçti dahası Atatürk'ün zamanından beri olan ve para getiren fabrikaları ,limanları, yunan adalarını sattı. Buraya siz yazdınız durumumuz iyi değil diye. Asfalt yiyecek kıvama gelmişsiniz hala neyin savunması bu

Yine burada söylemiştim. Vatanının bütçesini düşünen demiryolu yapar, karayolu değil.

"Ülke yönetmek aile yönetmeye benzemez, devlet ilişkileri bunlar" savunması ile "Siz hiç dost kazığı yemediniz mi?" savunması ne biçim çelişiyor yalnız, deminden beridir gülüyorum.
Önce bi "Deevvlettt yönetmek buuuu" ayarı geliyor, sonra bi bakmışsın "Dost kazığı yemediniz mi siz hiç?"

Devleet yönetmek buu arkadaşım, basit insan ilişkileriii ile karıştırmayalım litfen.

Değerlendirme değil. Ben o günleri gördüm. Okumak güzeldir bilgilenin falan yazmışsınız. Kendimden daha bilgili okuyan biriyseniz diyecekleriniz daha çok dikkatimi çeker

Ne kadar bilgili olduğumu diplomama göremi anlıcaksınız acaba?
Bence yanlış yerden girdiniz konuya.

Ne kadar bilgili olduğumu diplomama göremi anlıcaksınız acaba?
Bence yanlış yerden girdiniz konuya.
Evet bilgi okumaktan gelir. Yoksa siz de mi cahilliği yüceltenlerdensiniz. Ne mezunusunuz ne üni okudunuz bilmiyorum ama örneğin sadece ihl mezunu olup ekstra bişey okumamışsanız buradaki insanlara bilgiden bahsetmeniz hoş olmaz. Aramızda mühendisler öğretmenler doktorlar yurtdışında yüksek lisans yapanlar var sonuçta

Aynen öyle. Yok ya bunlarla konuşulmuyo şuan ona karar verdim
Bir zamanlar (15-16 yaşındayken) ben de bu insanlar gibi düşünürdüm. Ne zaman okumaya araştırmaya başladım, 18 yaşında kendimce büyük resmi gördüm O yüzden algılarının nasıl olduğunu, etrafın ikna edemeyeceğini çünkü kısa vadede düşündüklerini vs anlıyorum. Kendileri araştırmadan okumadan bu iş olmaz. Cidden boşa konuşuyoruz. Mesela batsak bile dış mihraklar batırdı derler. O yüzden sinir bozmaya değmez. Sadece benim dinimin ve kıyafetimin (ben de tesettürlüyüm) arkasına sığınarak savunma yapmaları sinirimi bozuyor. Tek müslüman onlar sanki.

Vaaayy şimdi de cahil olduk :)
Doğru akp seçmeni her zaman cahildir cahil kalıcak değilmi :)
Bu yaşımda halen okuyorum merak etmeyiniz.ama okumayan kesimi küçümsemeniz hiç hoş değil.
Benim annem okumamış ama seni beni ezer geçer genel kültürüyle..

Sizinle aynı kafada olmadığım için şükrediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…