Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Valla sana ekonomi piyasasında dönen iddiayı yazayım, dolar kurunu 10 liraya kadar götürüp 7 liraya sabitleyecekleri konuşuluyor, küçük ve orta ölçekli yatırımcı 7 liraya çıkmış dolar karşısında dayanamaz, şahsi duygularımı yazayım, geceden beri üzgünüm, çok esnaf batacak, borçları yüzünden gerisini sen düşün, ben dillendirmeyeyim, çünkü ben 1 gecede iflas eden, bir gecede zengin olan, bir gecede tahtası kapatılıp yok olan işletmeler gördüm, sizler de görmüşsünüzdür.

He birde şu var, kimse bu boyutunu konuşmuyor veya bilmiyor, doların her artışı dış borcumuzu katlıyor, Dolar 1 kuruş artınca dış borç 4.2 milyar tl artıyor, dünden beri kaç kuruş arttı, hesabını sizler yapın.

2 hafta önce çeyrek aldım 308 liraydı şu an 328 lira olmuş.

Yine talihli günümdeyim bozdurup kazandığım 20 lirayla AVM'de et yerim

Bende geleyimmi

10 lira olayını bende duydum,artık herşey olabilir artık..
Olan küçük esnafa olacak,canlar yanacak sonu hiç iyi değil artık..

Bende geleyimmi

10 lira olayını bende duydum,artık herşey olabilir artık..
Olan küçük esnafa olacak,canlar yanacak sonu hiç iyi değil artık..

İnanılır veya inanılmaz ama gece durduk yere aniden dolar ve euro yukarı yapmaya başlayınca keyif meyif kalmadı, borcum harcım, kredim vs yok, dolar euro borcum da yok, kenarda dövizim de yok, yani kuru sade vatandaş muneyim ama vallahi esnafı düşünüyorum ve çok üzülüyorum.

Dış borç zaten aldı başını gitti dünden beri artan kurla, bireysel borcum yok ama dış borç hepimizin borcu.

Dış borç zaten aldı başını gitti dünden beri artan kurla, bireysel borcum yok ama dış borç hepimizin borcu.
Sıkıntı zaten burada dolar çıktığı için ülke batmıyor , ülke battığı için dolar çıkıyor , insanların anlamak istemedikleri ısrarla anlamadıkları tam olarak bu...

Ben dişimden tırnağımdan arttırıp evladım iyi eğitim alsın,ayaklarının üstünde sağlam dursun diye çırpındıkça elimdeki paranın gitgide küçüldüğünü görmek ağırıma gidiyor.

Yurtdışında yaşayıp reis için ölüp bitenler allahaşkına siz gelin buraya ülkeyi terketmek isteyenlerle yer değiştirelim.

Gel tabii hem AVM daha kalabalık olur şanımız yürür, yarım porsiyon şeklinde bölüşürüz maksat et yemek

Yarım ekmeğin arasına koyar mideye indiririz,üstünede kürdanla karıştırırız

Hepimizin morali bozuldu olanlara,allahtan bizimde yok öyle borcumuz,ama dövizle iş yapan esnafın durumu daha da vahim..

Gelirlermi hiç buraya,orada durumlar iyi ancak seçim zamanı çeneleri düşüyor..

Dur sakın bozdurma 2 gün daha bekle kazancın artsın ben de geleceğim yemeğe

Gel gellll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…