Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
O sevda yüzünden basmazlar gbime geliyor,kul köle olanın tarzı değil bunlar...
Yok anacım gerçekten açlığın ne olduğunu anlasınlar ortada sevda filan kalmaz ki emin ol sen ben her koşulda yaşarız ama şu an her gün bol bol et yiyoruz diyenler var ya işte onlar yaşayamazlar. Bana ne olacak zaten evim yok , arabam yok , evimde et yok , meyve sebze yok , giyim kuşam yok , gezme tozma yok , zaten çorba makarnaya talim yaşıyoruz ve her koşulda çalışıp üretip hayatta kalmayı başarırım da şu an rahat hayatlarında öl de ölelim diyen reis diyenler hayatta kalamazlar.

Yok anacım gerçekten açlığın ne olduğunu anlasınlar ortada sevda filan kalmaz ki emin ol sen ben her koşulda yaşarız ama şu an her gün bol bol et yiyoruz diyenler var ya işte onlar yaşayamazlar. Bana ne olacak zaten evim yok , arabam yok , evimde et yok , meyve sebze yok , giyim kuşam yok , gezme tozma yok , zaten çorba makarnaya talim yaşıyoruz ve her koşulda çalışıp üretip hayatta kalmayı başarırım da şu an rahat hayatlarında öl de ölelim diyen reis diyenler hayatta kalamazlar.

Şu ana kadar zaten görmediler görmek dahi istemediler,varsa yoksa reisleriydi..
Kaç yaşındayım bu yaşıma kadar bu kadar derin bir sevda görmedim,umarım bir daha da görmem..
Bizler tamam hayatımıza devam ederizde,genede laf söyletmezler bak gör..

Şu ana kadar zaten görmediler görmek dahi istemediler,varsa yoksa reisleriydi..
Kaç yaşındayım bu yaşıma kadar bu kadar derin bir sevda görmedim,umarım bir daha da görmem..
Bizler tamam hayatımıza devam ederizde,genede laf söyletmezler bak gör..
Eğer bu seçimde yeniden kazanırsa Reisleri ve tüm yetkiyi eline geçirirse gerçek yüzü ile tanışacaklar ve işte o zaman işin ucu kendilerine de dokunduğunda anlayacaklar ve işte o zaman eğer çok geç olmazsa her şey için Reislerinin ipini kendileri çekecekler , tarihin kapkara sayfalarına geçecekler hep beraber kapkara harflerle... Bir kenara yaz bunu beni anarsın hayatta olursak :KK70:

Eğer bu seçimde yeniden kazanırsa Reisleri ve tüm yetkiyi eline geçirirse gerçek yüzü ile tanışacaklar ve işte o zaman işin ucu kendilerine de dokunduğunda anlayacaklar ve işte o zaman eğer çok geç olmazsa her şey için Reislerinin ipini kendileri çekecekler , tarihin kapkara sayfalarına geçecekler hep beraber kapkara harflerle...

Umarız kazanmazda,şayet dediğin olursa ülke olarak vahim durumda olacağız.

Şuan koyu bir reisçi arkadaşımla konuştum ve onunda kafası çok karışık çok fazla atarlanıyor dış ülkelere diyor yakacak bizi diyor ne yapacaksın dedim seçimde valla kafam karışıyor diyor ha gayret kızlar olucak bu iş Allah'ın izni ile:dua:

Gerçekleri görmeye başlayan bir arkadaş..
Darısı diğerlerine..
Amin....

Umarız kazanmazda,şayet dediğin olursa ülke olarak vahim durumda olacağız.
Umarım ama her durumda çok kötü günler bekliyor bizi.... Kazansa da , kazanmasa da... Umarım kan dökülmez bu topraklarda... Kazanamazlarsa iç savaşa sürüklemeye çalışacaklarını düşünüyorum... Herkesin sağduyulu olması lazım... Rabbim yar ve yardımcısı olsun hepimizin...

Umarım ama her durumda çok kötü günler bekliyor bizi.... Kazansa da , kazanmasa da... Umarım kan dökülmez bu topraklarda... Kazanamazlarsa iç savaşa sürüklemeye çalışacaklarını düşünüyorum... Herkesin sağduyulu olması lazım... Rabbim yar ve yardımcısı olsun hepimizin...

İnşallah güzel günleri görelim artık...

Ülkenin şu haline rağmen nasıl hala ona destek veriyosunuz siz ya hiç mi vicdan yok düsünce yok Allah tez zamanda aydınlatsın sizi ve sizin gibi düşünenleri

Cok yakin bir akrabam üç kez kpss.ye girdi atanamadi Ogretmenlik mezunu Bu sene şu ucube mülakat sistemi geldi Kpss.de yine atanamayacak puani almis olmasina ragmen mulakata girmeden önce torpili ayarlandi Ciddi miktarda para yedirildi gereken yerlere ve bu cocuk mulakata gule oynaya girdi
Simdi hic tereddütsüz atanacagi gunu bekliyor
Onu getirip bu foruma uye yapsak herkesten cok savunur Erdoğanı

X