Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Hayir bi de ben bu olayi bu topik altinda ikinci kez yaziyorum bir kisi de cikip hayir kardesim ogretmen atamalari adil seffaf yapiliyor Isim.ver kanit göster vs.. demiyor
Kaç kez kadına şiddet, çocuklara tecavüz temalı yorum yazdım... 1 Allah'ın kulu da çıkıp 1 kelime yazmadı..
Hani elleri kırılsın, Allah ıslah etsin minvalinde bir kelam yok... Ama türban konusu günlerce, sayfalarca yazıldı..
Örtülerine hassas ama tecavüze uğrayan sabilere kayıtsızlar...

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) seçime katılamaz kararı aldığı DSP , 24 Haziran seçimleriyle ilgili kararını verdi. Son dakika habere göre DSP, 24 Haziran seçimlerinde Millet İttifakı’nı destekleyecek.

Demokratik Sol Parti'den (DSP) 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleriyle ilgili açıklama geldi. -DSP Başkanlık Kurulu’nca dün yayınlanan bildiride, “Demokratik Sol Parti’ye bağlı olan toplum kesimlerine karşı sorumluluğumuz gereği, 16 yıllık iktidarlarında ülkeyi ekonomik, politik ve sosyal yapısı itibariyle tam bir çöküntünün içine sürüklemiş olan AKP’nin karşısında, seçmenlerin Millet İttifakı’na ve bu ittifak içerisinde demokratik sol politikalarımıza en yakın partinin ve Cumhurbaşkanı adayının desteklenmesi gerektiği hususunun kamuoyuyla paylaşılmasına karar verilmiştir” denildi.

Oy verme günü mutlaka sandığa gidilmesi gerektiği de belirtilen bildiride, her seçmenin sandığına sahip çıkması, olası kanunsuzluk ve manipülasyonlara karşı tüm DSP’li avukatların cüppelerini yanlarında bulundurmaları da istendi.

Bildiride, DSP’nin seçimlere girmesinin YSK tarafından “tam kanunsuzluk haliyle” engellendiği de savunularak, bu durum karşısında yürütülen iç hukuk yolları tükendiğinden, yaratılan hak ihlalinin tespiti için Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi kapsamında Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne (AİHM) başvurulduğu da belirtildi.

Burada ismini hatirlamiyorum birisi vardi Ecevit'e kasa firlatildi'dan başlamıştı anlatmaya.

Dolarin bu yukselisi karsisinda ne dusunuyor acaba ? :işsiz:

Ben de dolarin yukselisine tepkimi malum partiyi burada gunlerce savunan birinin surekli kullandigi emojilerle vermek istiyorum.

:KK57::KK57: :oha: :oha:

Yurtdisinda Avrupa'da yasayan reis destekcileri de bayram etsin. Yaz tatillerinde eurolarini artik neredeyse 6 TL uzerinden bozdurur bozdurur harcar "Türkiye çohhh gelişmiş her şey sudan ucuz canım memleketim." edebiyati yaparlar. :ruh:

Ülkeyi batışa sürükleyen kim varsa reisinden milletvekiline kadar hepsine yurtdışı yasağı konsun.
Biz batarken onlar uzaktan seyretmesin !!
Bu konunun üzerine ben de düşündüm. Vahdettin gibi kaçamasınlar. Çoğunun eminim ikinci vatandaşlıkları vardır. Yurtdışı hesapları da hazır

Kaç kez kadına şiddet, çocuklara tecavüz temalı yorum yazdım... 1 Allah'ın kulu da çıkıp 1 kelime yazmadı..
Hani elleri kırılsın, Allah ıslah etsin minvalinde bir kelam yok... Ama türban konusu günlerce, sayfalarca yazıldı..
Örtülerine hassas ama tecavüze uğrayan sabilere kayıtsızlar...
Ve o tecavüzler dini tarikatlarda yapıldı

Bu konunun üzerine ben de düşündüm. Vahdettin gibi kaçamasınlar. Çoğunun eminim ikinci vatandaşlıkları vardır. Yurtdışı hesapları da hazır
Hükümetin bakanı açıklama yapıyor.
Doların farkındayız müdahale edecek gücümüz de var ama bekliyoruz.
Böyle birşey olabilir mi !!!
Adamlar o kadar emin ki kendilerine biat edenlerden umru bile değil.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/son-dakika-hukumet-sozcusu-bozdagdan-dolar-aciklamasi,7QzXAA9UDkytn17e7_kGMA

Bekir Bozdağ, "Dolarla oynayarak milletin cebine, millete zarar verecek sonuçlar ortaya koyarak, bu seçimin sonuçlarını değiştireceğini düşünenler varsa aldanıyorlar. Millet oyunu gördü, oyuncuyu da gördü" dedi.

HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
Beklenen açıklama geldi.
Bunlar hep oyun
Zeybekçinin açıklamasını gördünüz mü ?
Oyunun farkındayız bitirecek gücümüz var ama bitirmiyoruz minvalinde bir açıklama yapmış.
Bulup ekleyeyim

https://www.google.com.tr/amp/www.h...-bakani-zeybekciden-doviz-aciklamasi-40845849

Hükümetin bakanı açıklama yapıyor.
Doların farkındayız müdahale edecek gücümüz de var ama bekliyoruz.
Böyle birşey olabilir mi !!!
Adamlar o kadar emin ki kendikerine biat edenlerden umru bile değil.
Bişey planlamışlardır rahatlıkları ondandır. Biat edenler düşman askerleri kapılarına gelince anca uyanırlar. Ve eminim biatçılar savaştan da kaçarlar. Onlar bizim gibi vatansever değiller

Zeybekçinin açıklamasını gördünüz mü ?
Oyunun farkındayız bitirecek gücümüz var ama bitirmiyoruz minvalinde bir açıklama yapmış.
Bulup ekleyeyim

https://www.google.com.tr/amp/www.h...-bakani-zeybekciden-doviz-aciklamasi-40845849

Bitirecek gücü varsa da bitirmiyorsa milleti iyice aptal yerine koymak değil de nedir?
Dolar bu artışla giderse %50-60 artmış olur seçime kadar.
E malum ülkede buğday bile ithal.
Maaşlara da aynı oranda zam falan yapmayacaklarına göre, milletin sınırlarını öğrenmek istiyorlar.
Ne yaparsak oy vermeye devam etmezler? Dolar 5 lira hala anketler bizden yana rahatlığı varsa, açıklamanın bu olması da normal.
Yada bilerek arttırıyorlar, seçime az kala tarihte hiç olmamış ama birden 3.90 lara geri çekecekler, ve yaptık oldu diyecekler.

Bu arada bunu da ekleyeyim
Belki reisçiler arkasından su dökmek isteyebilir
20180523_140225.jpg

X