Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Tabi ki... Dediğiniz çok doğru..
Hayatin pahalanmasi anlamında elbet de. Ama bir de düz dolar kur artışından kayip çok büyük.
2.5 ay önce bir makina aldık dolarla..
Ortaklarım leasing yapalım dedi ben kabul etmedim. Bayağı gerildik. Ama peşin aldık. Şimdi alsak o makinayı 40 bin TL daha fazla ödeyecektik..
Leasing ile alsaydık bugünku kur itibari ile 60 bin TL zarar etmiştik. Ve de kur daha da artarsa zarar da artacaktı.. gibi gibi..
Ayyy işte ne bileyim darlandim 2 gündür.
Yazıyorum bende buraya. Kusura bakmayın kızlar yaaa...
bu gidişle ne kadar mümkün olacak bilmiyorum ama dilerim bu dönemi zararsız şekilde atlatırsınız:dua: işsiz,işçi,işveren hepimizin kaygısı çok büyük maalesef :KK43:

bu gidişle ne kadar mümkün olacak bilmiyorum ama dilerim bu dönemi zararsız şekilde atlatırsınız:dua: işsiz,işçi,işveren hepimizin kaygısı çok büyük maalesef :KK43:
Teşekkür ederim arkadaşım eksik olma.
Kendimle ilgili endişem yok çok şükür ama ortaklarimla birlikte kaç kişi ev gecindiriyor. Ne zaman atölyeye insem hepsi tedirgin ve tetikte çalışanların..
Çok üzülüyorum.. mal gelecek depoyu düzenleyelim dediğim zaman koca koca adamlar çocuk gibi seviniyor. Bir kaç aylik iş demek onlar için mal gelmesi... belki ben onlar sayesinde ekmek yiyorumdur...
Kim bilir ki ?

2012, 7 Şubat Mit krizinden 3 ay sonra Fetullah Gülen’i ziyaret eden isimlerden olup Ak Parti listesinde yer bulanlar;

1- Osman Ören/ Siirt
2- İsmail Tamer/ Kayseri
3- İlknur İnceöz/ Aksaray
4- Bayram Özçelik/ Burdur
5- Vedat Demiröz/ İstanbul

Ayrıca "FETÖ’nün Terör Örgütü olduğunu 15 Temmuz’da anladım. Bana ahmak diyebilirsiniz" diyen Bülent Arınç'ın oğlu Ahmet Mücahit Arınç, Ak Parti’den Milletvekilli adayı.

Konya Belediyesini kumar masasına çeviren Bylokçu Tahir Akyürek bile aday gösterilmiş.

Fetö bir terör örgütü lideri ve hain ise bu adamlar da haliyle sempatizanı olmuş olmuyor mu ?
O zaman nasıl oluyor da oluyor :eek:
FB_IMG_1527027638724.jpg

Eren Erdem'in iddialari:

- fetö medyasını savunmami bana Kemal Kılıçdaroğlu söyledi.
-mit tırları belgelerini bana Bülent Tezcan (CHP sözcüsü) verdi.

Son düzenleme:
Hanımlar,
Dolar kurunu takip ettiğiniz için yazıyorum maalesef gece yarısından sonra dolar 4,81'i gördü, Euro da 5,60 seviyesinin üstüne çıktı, gece aniden hem Dolar hem Euro'yu yukarı kaldırdılar.
Bu da demektir ki bir müdahale gelmezse dolar 5 lirayı görür. 5 lirayı aşarsa da Allah dolarla borçlananların yardımcısı olsun.
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/dolar-481-tlyi-asti-193216h.htm

TAMAM diyorum ben de. Ve eklemek istiyorum, potansiyeli olan muhalefete oy vermek tataftarıyım. Yani BİRLİK olmak. Kazanamayacağı belli olan rastgele adaylar yerine, gerekirse 2. 3. tercihe oy vermek daha mantıklı. Öncelik malum kişiyi göndermekse eğer...

Hanımlar,
Dolar kurunu takip ettiğiniz için yazıyorum maalesef gece yarısından sonra dolar 4,81'i gördü, Euro da 5,60 seviyesinin üstüne çıktı, gece aniden hem Dolar hem Euro'yu yukarı kaldırdılar.
Bu da demektir ki bir müdahale gelmezse dolar 5 lirayı görür. 5 lirayı aşarsa da Allah dolarla borçlananların yardımcısı olsun.
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/dolar-481-tlyi-asti-193216h.htm
Aman allahım bir müdahale etsinler artık Yaaa valla korkuyoruz çok:KK17:

TAMAM diyorum ben de. Ve eklemek istiyorum, potansiyeli olan muhalefete oy vermek tataftarıyım. Yani BİRLİK olmak. Kazanamayacağı belli olan rastgele adaylar yerine, gerekirse 2. 3. tercihe oy vermek daha mantıklı. Öncelik malum kişiyi göndermekse eğer...
Bencede ya potansiyeli olana karşı birlik olmak zorundayız tamam artık diyorsak

Tabi ki... Dediğiniz çok doğru..
Hayatin pahalanmasi anlamında elbet de. Ama bir de düz dolar kur artışından kayip çok büyük.
2.5 ay önce bir makina aldık dolarla..
Ortaklarım leasing yapalım dedi ben kabul etmedim. Bayağı gerildik. Ama peşin aldık. Şimdi alsak o makinayı 40 bin TL daha fazla ödeyecektik..
Leasing ile alsaydık bugünku kur itibari ile 60 bin TL zarar etmiştik. Ve de kur daha da artarsa zarar da artacaktı.. gibi gibi..
Ayyy işte ne bileyim darlandim 2 gündür.
Yazıyorum bende buraya. Kusura bakmayın kızlar yaaa...

Tabi canim direk olarak dolarla borclananlar tam yandi bu durumda

https://mobile.twitter.com/06melihgokcek/status/999095480578605057?s=21

Su an ulkeyi baska bir parti yonetiyormus gibi su yazilan seye bir bakin
Insallah masallahla ekonomi yonetimi, secim vaadi ..
Allah sonumuzu hayir etsin

İbrahim Melih Gökçek
@06melihgokcek

24 HAZİRANDAN SONRA PİYASAYA 30 MİLYAR DOLAR POMPALAYINCA SEYREYLEYİN GÜMBÜRTÜYÜ. DOLAR TEPETAKLAK DÜŞECEK İNŞAALLAH... O DOLAR TÜCCARLARININ HALİNİ BİRLİKTE GÖRECEĞİZ İNŞAALLAH... HELE CUMHURBAŞKANIMIZI % 55/60’LARLA SEÇELİM GÖRECEKSİNİZ SONUÇLARI İNŞAALLAH...

Bu sadece şu an yaptıkları şerefsizliğin itirafı.....

Ülkede satılacak bir şey kalmadı ki satıp para bulsunlar... Ha tabi İsrail toprak satın almak istiyormuş Türkiye'den toprak satacaklarsa o ayrı... Belki de vatandaşı satılığa çıkarırlar kimbilir... Satılık vatandaş genç kadın kelle başı 2.500-TL genç erkek 5.000-TL yaşlı , hasta ve çocuklar bir alana bir bedava PROMOSYON !!! Nasılsa nüfus yeterince kalabalık :KK70: Hay Allah'ım sen aklımıza mukayyet ol.

İbrahim Melih Gökçek
@06melihgokcek

24 HAZİRANDAN SONRA PİYASAYA 30 MİLYAR DOLAR POMPALAYINCA SEYREYLEYİN GÜMBÜRTÜYÜ. DOLAR TEPETAKLAK DÜŞECEK İNŞAALLAH... O DOLAR TÜCCARLARININ HALİNİ BİRLİKTE GÖRECEĞİZ İNŞAALLAH... HELE CUMHURBAŞKANIMIZI % 55/60’LARLA SEÇELİM GÖRECEKSİNİZ SONUÇLARI İNŞAALLAH...

Bu sadece şu an yaptıkları şerefsizliğin itirafı.....

Ülkede satılacak bir şey kalmadı ki satıp para bulsunlar... Ha tabi İsrail toprak satın almak istiyormuş Türkiye'den toprak satacaklarsa o ayrı... Belki de vatandaşı satılığa çıkarırlar kimbilir... Satılık vatandaş genç kadın kelle başı 2.500-TL genç erkek 5.000-TL yaşlı , hasta ve çocuklar bir alana bir bedava PROMOSYON !!! Nasılsa nüfus yeterince kalabalık :KK70: Hay Allah'ım sen aklımıza mukayyet ol.

Rakama baksana %55 /60 diyor bide sjksjksjksjk şaka gibi yaaaaaa.

X