239.121 Ya Fettah Hatimi

Canım ben en baştan beri liste çabuk bitsin diye çabalayanlardanım. Sen bana 9963 okudun ben sana 10binlerde okuyum neden benim hakkım sana grçsin? Bunu anlatmaya çalışıyorum

ben listeyi onden tamamlayacagim ve eski sayida herkese okuyacagim. hakkimi kimseye yedirtmem cunku ben kimsenin hakkini yemem. Bana kim ne kadar okuduysa o kadar okuyup bildiririm.

Son düzenleme:
Şu sorumsuzlarin yüzünden beynimiz yandı. Şimdide bu cikti bi kısım eski sayidan okuyalım diyor , bir kisim yeni sayi diyor.. 9 bin küsur okuyan 10 binde okur diye düşünüyorum. Birlikte çıktık bu yola madem biraz daha idare edelim, ne gerekiyorsa okuyalım bence... çıkan arkadaşları da Allah'a havale edelim..

ben listeyi onden tamamlayacagim ve eski sayida herkese okuyacagim. hakkimi kimseye yedirtmem cunku ben kimsenin hakkini yemem. Bana kim ne kadar okuduysa o kadar okuyup bildiririm.
Yani dua etmek karşılıklı mi biz eksik olan arkadaşların sayısını da tamamladık bizden bişey mi eksiliyor düşüncenizi çok yanlış buldum isterseniz bana hiç okumayın gerek yok kendim de fazla okurum çok çok 1 gün sonra biter içten gelerek yürekten okumadıksan sonra okumanın anlamı yok

Canım listeyi güncellerken MevsimlerdenSonbahar arkadaşın yanına da 9963 yazar mısın biz ona 9963 okuduk diye o da herkese 9963 okuyacakmış hakkını yedirmemek için. Ben herkes tamamlayınca eksiğim bileyim unutmadan tamamlayım diye dedim sana zahmet olmazsa

Ortalama 1000 fazla okumamiz gerekiyor şu anki hesaba göre. Benim 9963 okuduğum arkadaşlar bana 10912 okuduklarında onlara zor gelmez diye düşünmüştüm. Helallesiriz ne var ki bunda?
Benim kararım o kadar emek verip hesaplama yaptığım sayı üzerinden devam etmek.
Yine de derseniz ki herkes 9963 okusun, dua sahibi tamamlasin ona da Varım... Cogunluk ne derse ona uyarım.

Tamam canım dikkate alırım.

Ben tekrar hesaplama yapmayacağım. O gecenin ertesi günü sınavım vardı, migrenim tuttu kim girdi kim çıktı böl topla çıkar derken. Katılıyorum sana. 1000 fazla okumak demek en fazla.

Kızlar yanlış hesap yaptıysam söyleyin. 22 kişiyiz. Kişi başı 10912 okunmaya karar verildi. Eğerki 9963 okuyup, dua sahibi eksiği tamamlayacaksa 20912-9963= 949. 22 kişiden eder 20.878 adet. Ee birde kendi okuyacağı 9963 var onuda eklersek. 30.841. Bir kişi bunu nasıl okusun yahu. Sırası geçen arkadaşlardan bi iki kişi dışında da bunun böyle olmasını kabul etmezler. Şahsen ben etmem. Niye başkalarının hatasını dua sahipleri çeksin. 30.841 nedir yaa. Kimseye hakkını yedirtmeyecekler 9963 okusun kalanı bölüşülsün madem. Hak hukuk pek mühim.

Ben tekrar hesaplama yapmayacağım. O gecenin ertesi günü sınavım vardı, migrenim tuttu kim girdi kim çıktı böl topla çıkar derken. Katılıyorum sana. 1000 fazla okumak demek en fazla.

1000 tane fazla okumak bizlere gerçekten dokunmaz canım, ama işler karışınca kötü olur..
Bence C ChillOutt ve M Maviiiii000 arkadaşlara da dokunmaz aslında canım sizler de dua sorumluluğunu yerine getiremeyen kişilere kızdığınız için böyle söylüyorsunuz eminim o yüzden bence makul noktada buluşalım kalan kişiler olarak ve tamamlayalım listemizi

Zaten C ChillOutt arkadaşı 9963 üzerinden hesaplamıştik. Mevsimlerde sonbahar arkadas 9963 okumak isterse dua sahibi tamamlar en kötü ihtimalle.
Listeyi baştan bozup yapmak çok çok zor

Zaten C ChillOutt arkadaşı 9963 üzerinden hesaplamıştik. Mevsimlerde sonbahar arkadas 9963 okumak isterse dua sahibi tamamlar en kötü ihtimalle.
Listeyi baştan bozup yapmak çok çok zor
Aynen öyle tekrar yeni sayı vs vallahi beynim yandı zaten Sorumsuz insanlar yüzünden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…