239.121 Ya Fettah Hatimi

Bismillahirrahmanirrahim

1. zeynoc17
2. ChillOutt (9963 OKUDU)
3. Matchteacher
4. Sunay9876
5. Busssraa
6. MevsimlerdenSonbahar
7. ferdaw
8. Masal17
9.Masal17 Annesi
10.@Bademmm388
11.terliksi06
12.@dreamy07
13.@Pofuduk786
14. Gulll098
15.@sera44
16.@Kurkmantolumdnn
17.@kevsersoylu
18.@Saadetim33
19.@Kbdemirel
20.@gly23
21.@Clementine__
22.@Hurma99

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”
Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.
“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”

Not:
Arkadaşlar 22 kişiyiz grubumuz alıma ve çıkışa kapalıdır :) Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 10.912 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse 10.918adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız Clementine__ Clementine__ okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası
Bademmm388 (Fatoş) arkadasımızda Duası yavrumu Saglıkla hayırla kucagıma almayı nasip etsin Allahım inşallah hayırlı saglıklı evlat olsun ♥

Dua süresi 3 gün kızlar en gec pazartesi 24.00 a kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin

Clementine__ canım Fatoş için okudum Rabbim çocuğunu tek sancı da hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ya arkadaslar karismayayim dedim ama birileri listeden keyfine girip cikiyor diye neden herkes fazla okuyor?
Listeden cikan ya da cikartilan kisiler duasi okunan insanlarin hakkina gitmis oldu. Yani Allahla dua sahibi ve okumayan arasinda hak var. Dolayisi ile duasi okunan kisi eksik sayiyi okumali. Herkes okursa herkesin hakkina girilir diye dusunuyorum. Surekli sayi hesaplamak bilmem ne karman corman olmus. Insanlar duaya mi sayiya mi odaklanacak herkes sasirmis.

Evet çok haklısın. O listeleri yapana kadar kaç saatimi harcadım, migrenim tuttu bunun hakkı da o keyfi gidip haber vermeyenlerdir.
Siteye giriş yapmadıkları için ulaşamıyoruz arkadaşlara. Sayıyı tamamlamak için de yeniden hesaplama yapmak zorunda kaldık.
İçleri nasıl rahat etmiştir bilmiyorum...
çok zorunlu bir mazeretleri var herhalde siteye girip bize haber vermemek için..

Canim size de yazik gunah degil mi o kadar emek veriyorsunuz ayiptir ya.
Bence kimse fazla okumasin basladigi sayida okusun herkes kalan eksigi duasi okunan kisi okusun cunku onlarin hakkina girdiler derim.
Musait olmayan da bir zahmet katilmasaymis.

Artık tek isteğim lütfen hızlanalım ve listeyi bitirelim listeye yeni kişi almıyoruz ve çıkmakta yok o habersiz çıkan arkadaşları da başta uyarı yapmama rağmen Allah’a havale ediyorum herkesin hakkına girdiler. Sayı belli liste belli acil işi olan önden devam edebilir ancak kul hakkından korkuyorsa okumak zorunda gerisi vicdanına kalmış diyorum.

Canim size de yazik gunah degil mi o kadar emek veriyorsunuz ayiptir ya.
Bence kimse fazla okumasin basladigi sayida okusun herkes kalan eksigi duasi okunan kisi okusun cunku onlarin hakkina girdiler derim.
Musait olmayan da bir zahmet katilmasaymis.
Aynen arkadaşıma katılıyorum önce okuduğumuz kişiere 9963 okuduk. Onlar sonrakilere fazla okuyarak ekstra hak geçcek. Bbu yüzden okumayanların sayısını dua sahibi tamamlamalı hakta o iki kişi arasında kalır. Herkesin birbirne karışmaz

Canim dua etmeyi bilen insan kul hakkini da bilecek bir zahmet. Sonra dua ediyorum kabul olmuyor demekle olmuyor bu isler.
Listeye girmeye kimse kimseyi zorlamadi herkes hur irdesi ile katildi. Burda kimse hobi olsun diye topikte degil herkesin bir derdi var.

Ama şimdide başkasının eksiğini kapattık bizimkiler eksik gidecek diyecekler bunu keşke başta karar verseydik benim için hiç farketmez ama herkesin kararı önemli

Ama şimdide başkasının eksiğini kapattık bizimkiler eksik gidecek diyecekler bunu keşke başta karar verseydik benim için hiç farketmez ama herkesin kararı önemli
Bence herkes eski sayıyı okuyup dua sahibi eksiği tamamlarsa bu sefer ona çok yüklenmiş olacağız o yetiştirmekten zorlanacak diye düşünüyorum

Dua sahibi zoranabilir evet ama neden birinin sorumsuzluğunu ben tamamlayım ki. Başta paylaşılan bir sayı var ben ilk 10 kişiye öyle okudum onlar bu sefer başkalarına fazla okuyor onlsr neden kendini zorlasın

Dua sahibi zoranabilir evet ama neden birinin sorumsuzluğunu ben tamamlayım ki. Başta paylaşılan bir sayı var ben ilk 10 kişiye öyle okudum onlar bu sefer başkalarına fazla okuyor onlsr neden kendini zorlasın
O zaman çıkan arkadaşların fazlasını kalanlar okuyacak sırası geçenler için Bi sıkıntı olmayacak yani. Sırası gelmeyenleri ne suçu oluyo o zaman. Bence şu an güncel listedeki arkadaşlar 3 5 fazla okudum diye sıkıntı yapmayacaklardır.sonuçta amaç belli diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…