239.121 Ya Fettah Hatimi

Bismillahirrahmanirrahim

Arkadaşlar üç arkadaşın eksiğini tamamladığımız listedir. Okuduğu halde listede adı olmayan bana yazsın lütfen atlamış olabilirim. Badem arkadasımın listesini de tutuyorum, bu liste bittikten sonra onu paylaşacağım.

1. zeynoc17
2. chillout(MUAF)
3. @Matchteacher
4. Sunay9876
5. Busssraa
6. MevsimlerdenSonbahar
7. ferdaw
8. Masal17
9.@Masal17 Annesi
10.@Bademmm388
11.@Gulll098
12.@dreamy07
13.@Pofuduk786
14.@terliksi06
15.@sera44
16.@Kurkmantolumdnn
17.@kevsersoylu
18.@Saadetim33
19.@Kbdemirel
20.@gly23
21.@Clementine__
22.@Hurma99

Ben okudum eksiği canim

Allah kabul etsin canım.

Arkadaşlar biz liste komple bitene kadar hep Clementine__ arkadaşın hesapladığı 10.912 şer adet okuyacağız sadece dua sahibi 10.918 adet okuyacak C ChillOutt arkadaşımız tüm listeye hatmini bitirdiği için tekrar hesaplama yapılmayacaktır. Bunu şunun İçin söylüyorum lütfen artık girme çıkma olmasın okuyacağımız sayı belli kul hakkına girmemek için lütfen artık özen göstererek duaları kısa sürede bitirerek listeyi tamamlayalım işi olupta önden okumak isteyen varsa okusun rumuzlarımız belli gerekirse adımızı da belirtiriz hatta ismini vermek isteyen varsa rumuzların yanına parantez içinde yazarız kişinin niyetinin kabulüne diye okuyabilir. Yeterki işim çıktı kaldı okuyamıycam olmasın liste belli sayı belli okuyun ☺

Allah bizim kalbimizi bizden iyi bilendir canım. Bu sebeple isim ve duasının ne olduğunun bir önemi yok diye düşünüyorum Allah bilir. Ben herkesin niyetine tek tek niyetlendim okudum bu sebeple herkesin içi rahat olsun. Okuyamasaydım kul hakkına girmiş olacaktım içim rahat etmezdi.

Allah senden razı olsun canım. Ne güzel bir insansın sen ya. Keşke herkes senin gibi duyarlı olsaydı

Kızlar beni bi aydınlatın ben şimdi eksik olan 3 kişiye 524 er adet okumuştum. Badem için başlamıştım. Onun da okuma adeti değişmiş, onu anladım o tamam. Diğer eksik arkadaşlara ne kadar daha okumam gerekiyor şimdi? Kafam allak bullak oldu

Masal17 ve annesi için 419ar tane daha okunan lazım.

Bismillahirrahmanirrahim

Arkadaşlar üç arkadaşın eksiğini tamamladığımız listedir. Okuduğu halde listede adı olmayan bana yazsın lütfen atlamış olabilirim. Badem arkadasımın listesini de tutuyorum, bu liste bittikten sonra onu paylaşacağım.

1. zeynoc17
2. chillout(MUAF)
3. Matchteacher
4. Sunay9876
5. Busssraa
6. MevsimlerdenSonbahar
7. ferdaw
8. Masal17
9.Masal17 Annesi
10.Bademmm388
11.@Gulll098
12.@dreamy07
13.@Pofuduk786
14.@terliksi06
15.@sera44
16.@Kurkmantolumdnn
17.@kevsersoylu
18.@Saadetim33
19.@Kbdemirel
20.@gly23
21.@Clementine__
22.@Hurma99

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…