239.121 Ya Fettah Hatimi

Arkadaşlar ikidebir boz çıkar yazık günah kim 9963 ten okumak isterse okusun konu sahibi olarak söz veriyorum Allah’a üstünü ben tamamlayacağım. Bu konuda da hakkım helal olsun. Asla gocunmam. Sadece kimler istiyorsa eski sayıdan isminin yanına 9963 yazıver Clementine__ Clementine__ bileyim ona göre fazlalığı okurum.

Son düzenleme:
Ben fatos arkadasa hayırlısıyla doğum yapmasi icin okumaya basladim 10912 tane okuyacağım, artik bozulmasin,hak yiyip bizi bu şeklde zor durumda birakanlarada diyecek sözüm yok baska. Günahlari boynuna.. Allah niyetimizi ve ne kadar okumamiz gerektigi icin çabalarımızı biliyor. Hesaplayan arkadaslara yazık yani. Bu dua bitince kendimize akli selim arkadaslarla guzel bir dua grubu daha kurarız insallah:KK33::KK33::KK33::KK33:

Arkadaşlar ikidebir boz çıkar yazık günah kim 9963 ten okumak isterse okusun konu sahibi olarak söz veriyorum Allah’a üstünü ben tamamlayacağım. Bu konuda da hakkım helal olsun. Asla gocunmam. Sadece kimler istiyorsa eski sayıdan isminin yanına 9963 yazıver Clementine__ Clementine__ bileyim ona göre fazlalığı okurum.
Valla bende okurum hiç sorun değil

Ortalama 1000 fazla okumamiz gerekiyor şu anki hesaba göre. Benim 9963 okuduğum arkadaşlar bana 10912 okuduklarında onlara zor gelmez diye düşünmüştüm. Helallesiriz ne var ki bunda?
Benim kararım o kadar emek verip hesaplama yaptığım sayı üzerinden devam etmek.
Yine de derseniz ki herkes 9963 okusun, dua sahibi tamamlasin ona da Varım... Cogunluk ne derse ona uyarım.
Hayır canım sen sayıları değişme ben belirttiğin sayıyı okurum bin tane fazla okusam nolacak sanki sadece 9963 tane okuyacak olan arkadaş için belirt onu onun kalanını da dua sırası kimdeyse o kendine tamamlar

Her halükarda 10912 olarak devam edeceğiz demi canım, olur da giremezsem o şekilde okurum

Kızlar herkes 10912 tane okusun artık degismesin bunun için uğraşan arkadaslara da yazık günah MevsimlerdenSonbahar arkadas 9963 tane okuyacakmış hakkını biz yemedik ama herkes o kadar okuyunca oda fazla okumayacagını belirtti başka o sayıdan devam etmek isteyen fazla okumam diyen varsa da belirtsin dua sahibi de 10912 değil de 11816 tane okur bin tane fazla okumak kimseyi yormaz bence tekrar liste düzenlenmesi yapılmasın eğer dua sahibi de zorlanır da okuyamazsa söylesin ben seve seve yardım ederim hiç sorun değil

Kızlar yine söylüyorum kim 9963 ten okumaya devam etmek istiyorsa söylesin isminin yanına belirtelim.

Duyurulur 🔊🔊🔊
Listenin geneli yeni sayı olan 10912'yi okuyacağini belirtti bu yüzden güncel listemizi degistirmiyoruz.
9963 okumak isteyenler 9963 okuduğunu belirtsin lütfen ve listede ona göre yer alsın ki sayı eksik olmasın.
Kalan eksikliği dua sahibi, Balanne26 Balanne26 kardeşim ve uygun olduğum sürece ben tamamlayacagiz.

Duyurulur 🔊🔊🔊
Listenin geneli yeni sayı olan 10912'yi okuyacağini belirtti bu yüzden güncel listemizi degistirmiyoruz.
9963 okumak isteyenler 9963 okuduğunu belirtsin lütfen ve listede ona göre yer alsın ki sayı eksik olmasın.
Kalan eksikliği dua sahibi, Balanne26 Balanne26 kardeşim ve uygun olduğum sürece ben tamamlayacagiz.
Canım Fatoş B Bademmm388 arkadaşımız için 10912 tane okudum. Allahım sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasip eylesin 🤗❤️

Duyurulur 🔊🔊🔊
Bende seve seve yardımcı olurum okurum canım eksikleri

Bismillahirrahmanirrahim

1. @zeynoc17
2. C ChillOutt (9963 OKUDU) ♥
3. Matchteacher Matchteacher
4. Sunay9876 Sunay9876
5. Busssraa Busssraa
6. M Maviiiii000
7. ferdaw ferdaw
8. pawlover pawlover
9. Masal17 Annesi
10.@Bademmm388
11.@terliksi06 ♥
12.@dreamy07
13.@Pofuduk786
14. M Minikbirmucizemeselesi
15.@sera44 ♥
16.@Kurkmantolumdnn ♥
17.@kevsersoylu
18.@Saadetim33
19.@Kbdemirel
20.@gly23 ♥
21.@Clementine__ ♥
22.@Hurma99 ♥

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”
Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.
“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”

Not:
Arkadaşlar 22 kişiyiz grubumuz alıma ve çıkışa kapalıdır :) Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 💙10.912💙 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse 💙10.918💙adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız Clementine__ Clementine__ okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası
Bademmm388 (Fatoş) arkadasımızda Duası yavrumu Saglıkla hayırla kucagıma almayı nasip etsin Allahım inşallah hayırlı saglıklı evlat olsun ♥

Dua süresi 3 gün kızlar en gec pazartesi 24.00 a kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın 💙

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin🤲🏻

Son düzenleme:
Bismillahirrahmanirrahim

1. @zeynoc17
2. C ChillOutt (9963 OKUDU) ♥
3. Matchteacher Matchteacher
4. Sunay9876 Sunay9876
5. Busssraa Busssraa
6. M Maviiiii000 (9963 OKUDU) ♥
7. ferdaw ferdaw
8. pawlover pawlover
9. Masal17 Annesi
10.@Bademmm388
11.@terliksi06 ♥
12.@dreamy07
13.@Pofuduk786
14. M Minikbirmucizemeselesi
15.@sera44 ♥
16.@Kurkmantolumdnn ♥
17.@kevsersoylu
18.@Saadetim33
19.@Kbdemirel
20.@gly23 ♥
21.@Clementine__ ♥
22.@Hurma99 ♥

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.

Not:
Arkadaşlar 22 kişiyiz grubumuz alıma ve çıkışa kapalıdır :) Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 💙10.912💙 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse 💙10.918💙adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız Clementine__ Clementine__ okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası
Bademmm388 (Fatoş) arkadasımızda Duası yavrumu Saglıkla hayırla kucagıma almayı nasip etsin Allahım inşallah hayırlı saglıklı evlat olsun ♥

Dua süresi 3 gün kızlar en gec pazartesi 24.00 a kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın 💙

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin🤲🏻
10.912 okudum canım. Bundan sonra 9963 okuyacağım

Bismillahirrahmanirrahim

Arkadaşlar üç arkadaşın eksiğini tamamladığımız listedir. Okuduğu halde listede adı olmayan bana yazsın lütfen atlamış olabilirim. Badem arkadasımın listesini de tutuyorum, bu liste bittikten sonra onu paylaşacağım.

1. zeynoc17 ♥
2. chillout(MUAF)
3. Matchteacher♥
4. Sunay9876 ♥
5. Busssraa ♥
6. MevsimlerdenSonbahar♥
7. ferdaw ♥
8. pawlover pawlover 928+928 OLARAK OKUYACAKSIN CANIM BİRİSİ KENDİ NİYETİNE BİRİSİ NESRİN TEYZE NİYETİNE
9.Masal17 Annesi 928+928 NESRİN TEYZE DE KENDİ NİYETİNE VE @Masal17 NİYETİNE OKUYACAK
10.Bademmm388 ♥
11.@Gulll098 928+928 Gülcüm senin de iki adet 928 okuman gerekiyor.
12.@dreamy07♥
13.@Pofuduk786 ♥
14.@terliksi06 ♥
15.@sera44 ♥
16.@Kurkmantolumdnn ♥
17.@kevsersoylu ♥
18.@Saadetim33♥
19.@Kbdemirel♥
20.@gly23♥
21.@Clementine__ ♥
22.@Hurma99 ♥

X