239.121 Ya Fettah Hatimi

Eksik olan üç arkadaşımızın esmalarını bende tamamladım

Herkes bu şekilde geri dönüş yapsın artık geçmişi kapatalım kızlar

Kuzum ben daha okumadım

Kuzum ben daha okumadım
Canım özür dilerim hata yapmışım seni de o listeye almışım. Şimdi hesapladim, ferdaw için 533 masal ve Nesrin teyze için 1066 okuman gerekiyor . Ama ben sana yardımcı olabilirim okumanda, benim hatam yüzünden sana 200 falan fazla sayı denk geldi.

Canım açıklaman için teşekkür ederim ama sıkıldım gerçekten birilerinin eksiğini tamamlamaktan neden daha duyarlı olmuyorlar zaten yetiştirmekte zorlanıyorum üstüne bide Okumayanlar oluyor hakka geçiliyor bu şekil

Neredeyse iki saattir hesaplama yapmaya çalışıyorum, kafam kazan gibi oldu inan ki .
Haklısın, böyle olmaması gerekiyordu ama ne yapalım haber vermiyorlar, girmiyorlar. Ama biz İşimizi rayına oturtmak için bunu yapmak zorundayız. Ya dualar eksik kalacak, ya grup dağılacak, ya da elimizi taşın altına koyup tamamlayacağız.
Ben bu kadar ilerlemişken tamamlansin istiyorum, listenin en sonlarında olmamıza rağmen çabalıyoruz. Haklısın, ama yapabileceğimiz başka bir şey yok ne yazık ki

Maalesef bu hepimize örnek olsun artık 22 kişi yola koyulacağız ve öyle listenin sonunu getireceğiz İnşaAllah kul hakkından korkan zaten sorumluluğunu bilir sonuçta hobi olsun diye burda değiliz. Biri çıktığında nelere yol açıyor kimleri yoruyor kimleri uğraştırıyor görüyoruz bunların hepsi birer emektir. Emeğe hak geçmeden lütfen listeyi tamamlayalım arkadaşlar. Artık kimseyi almadan belki biraz daha fazla okuyacağız ama 22 kişi ile kapatıyorum listeyi.

C ChillOutt da İnşaAllah tez vakitte yasağı biter döner listeye aktif olarak devam eder, okuyan okuduğunu bildirsin polemik yaşamadan grubun kurallarına uyarak duamızı tamamlayalım. Mazeret bildirmeden çıkanları da en başta belirttiğim gibi tekrar listeye almayacağım kimseyi yormaya hakkımız yok.

Clementine__ doğru diyorsun canım bu kadar ilerlemisken bitirelim sonda olan arkadaşlara da yazık onlar da dua bekliyor emeğine sağlık o kadar uğraştın inşallah tez vakitte biter Balanne26 canım sende listeyi takip ediyorsun zaten okumayan olursa bildirirsin bazen gerçekten bildirim gitmiyor ben okuduğum dua gruplarına girip tek tek bakıyorum hep yoksa bana da çoğu zaman etiketleme gelmiyor

Ben şimdi bu sayıları okuycam. Bademe Pazartesi mi okumaya başlıycaz.olsun canım sen hakkını helal et öylece uğraşıyorsunuz.

2 kişi için 424 er adet okudum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…