239.121 ya Fettah dilek ağacı

Bisquits

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2015
1.672
2.755
Selam hanımlar.. Dileklerimiz için yolumuzdaki engellerin kalkması yollarımızın açılması için Allah'ın Fettah ismiyle O'na ulaşmaya çalışacağız. Herkes yine bir dua zinciri şeklinde okuduğunu son sayıya ekleyerek devam edecek. On tane oku on bin tane oku yeterki dua agacımızda yer al :) Allah muradlarımıza erdirsin inşallah

500 tane okudum açılışı yaptım :)

Ohhh nihayet geri döndün Bisquits nerelerdeydin bacım, intihara meyillendik burda. Kuzu dilek için dua tamam da nazara karşı bi tertip var mı elinde? Çok ihtiyacım var neye elimi atsam kurudu

500 daha, okudum toplam 1.000 oldu :)

Ohhh nihayet geri döndün Bisquits nerelerdeydin bacım, intihara meyillendik burda. Kuzu dilek için dua tamam da nazara karşı bi tertip var mı elinde? Çok ihtiyacım var neye elimi atsam kurudu
Canım benim çok ozledim sizleri, sizinle dua etmeyi segazel bakıyorum hemen, bir nazar duası yapalım. Neye elimi atsam kurudu diyosun ama bana hep çok uğurlu geliyorsun her defasındaben de dün cok kötü düştüm her yerim yara içinde

segazel sabah namazının ardından 100 tane ya Basir oku. Hergün bir bardak suya 7felak 7nas 7ayetel kürsi 7 fatiha 11ihlas oku iç

2.000 daha, okudum toplam 3.000 oldu :)

1.000 tane daha okudum toplam 4.000 oldu

8.000 daha okudum toplam 12.000 oldu

3.000 daha okudum toplam 16.000..
İlk gün için gayet iyi bence

1.000 tane daha okudum toplam 19.000 oldu

1000 tane daha okudum toplam 20.000 oldu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…