239.121 Fettah mucizesi

Arkadaşlar hakkınızı helal edin maksadım kimseyi kırmak kınamak değil. Sayılı olan okumalar özen istiyo. Tamam fazla okunanı peygamberimize hediye edelim ama onu okurken arkadaşımızın niyetiyle okuyoruz sonuçta. Hepimiz kendi sayımızı okumuş olsak hatim sayısını da geçmiş olucaz. Ben anlatamadım kendimi tam ama. Özen gösterelim okurken . Ben zikir çekerken zikir matikten gözümü ayırmamaya çalışıyorum eksik fazla basmıyım diye. Amaç sadece zikir çekmek değil çünkü bi hatim sayısı var ve bi sayı belirtildiyse ve biz bu sorumluluğu aldıysak özen gösterelim. Kendi sayımızı özellikle kendimiz okumaya çalışalım . Ben yetiştiremiyorum diyene zaten okuyoruz. Ben de kaç kişiye destek verdim okumak için. Özür dilerim kırdıysam ama liste başından beri fazla okuma eksik okuma artık patladım hakkınızı helal edin

Goldenpanthera Goldenpanthera duamı yazdım canım

Birzarif arkadaşımızın Gönlündeki hayırlı isteği hayırlısıyla huzurla sağlıkla nasip eyle.Hakkında herşeyin hayırlısını takdir eyle.Hayırlı işlerindeki tüm engelleri kaldır.
Aynı sayımı okuyoz canm

Birzarif arkadaşımızın Gönlündeki hayırlı isteği hayırlısıyla huzurla sağlıkla nasip eyle.Hakkında herşeyin hayırlısını takdir eyle.Hayırlı işlerindeki tüm engelleri kaldır.
Herkes 18.393 okuyor süre 3 gün
Allah kabul etsin inşallah amin
little bird little bird
Kahlofrida Kahlofrida
Goldenpanthera Goldenpanthera
-Adel- -Adel-
P Podik
👉@BirZarif
F FairyTale89
Sezinto Sezinto
D Durgunnn
B Beto2012 x2
memurhanim memurhanim
mec zup mec zup
Süremiz 3 gün gece 23.00

BirZarif BirZarif in miyetine okumaya basliyrum bildirim yaoamayabilirim telegobum bozuldu ama muhakkak okurum Rabbim makbul biyirsun

Arkadaşlar küçük bir duyuru yapmak istiyorun. Elimde Türkçe mealli ve mealsiz kuranlar var. Dinayetten alınmış. Evde çok fazla oldu, taşınırken zorlanıyoruz, ihtiyacı olan varsa kargo ücretini karşılarsa gönderirim. Özelden mesaj atın, resimlerini de eklerim.

X