239.121 Fettah mucizesi

Peki hanımlar F FairyTale89 un okuması 02.07.2019 da tamamlanacak
Allahım tez zamanda beni düzlüğe feraha çıkarsın yolumu sonumu hayır etsin ve bana bu sürede sabır versin inşallah kabus gibi geçirdiğim günler son bulsun artık.
4 tane mahkemelik olayım var her bir davadan haklı olarak alnımın akı ile çıkmayı Rabbim bana nasip etsin.
kucağıma alamadan bebeğimi kaybettim Rabbim acılarımı hafifletsin.
hayırlı imanlı bir insanla evlilik yapıp hayırlı bir yuva ve hayırlı bir evlat nasip etsin Allahım hepimizin dualarını kabul etsin hepinizden razı olsun dualarımızın oldu sevincini yaşatsın bizlere aminnn aminnnn aminnnn :dua::KK200:
@little bird
@Kahlofrida
Goldenpanthera Goldenpanthera
@adel8893
@Podik
BirZarif BirZarif
👉 F FairyTale89
@EbruBL
@_dnz_52
B Beto2012 x2
@memurhanim
@Ravzamm
Allah kabul etsin inşallah
Adi sibel canim ekle istersen.. 18.393 mu yine

Aminn canım çok zor bir durum evet sende öyle galiba 😔içinde büyüyen hissettiğin gördüğün minik bir kelebeğin yok olması 😔Allahım kimseye yaşatmasın.
Kucağımıza sağlıklı bir şekilde alıp sevdiğimiz günleri tez zamanda yaşatsın Allahım ♥
Evet malesef ki😔😔 melek anneleri olduk😔 daha ben hissedememistim.bile😔 amin amin🤲 dustu mu kalbi mi durdu ne oldu bide esinden mi bosandin canim sen

Canım ne kadar zor şeyler yaşıyorsunuz😔 söze dökmek bile zok ki Allah herkese sağlık şifa versin inşallah 🤲 Olumsuz kelimeler üzerinden dua etmeyin, olmasını istediğiniz şeyleri söyleyin olmasını istemediğiniz şeyleri söylemeyin 🙋🏻‍♀️

Olumsuz kelimelerin duasi olmaz ki
Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın ' yerine Allah herkese evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin' deyin. Allah herkese şifa versin ' deyin, Allah kimseyi hastalıkla sınamasın' demeyin, çünkü bilinçaltı olumsuz kısmı atıp 'Allah herkesi hastalıkla sınasın ' olarak alıyor😥 olumsuza odaklanıyor o da olumsuzu çekiyor:KK20:

Evet malesef ki😔😔 melek anneleri olduk😔 daha ben hissedememistim.bile😔 amin amin🤲 dustu mu kalbi mi durdu ne oldu bide esinden mi bosandin canim sen
Cennette şefaatçi olsunlar inşallah bizlere evet cnm boşandım içeri girip hapislerde çürüsün diye yatıp kalkıp dua ediyorum ve uğraşıyorum çok şiddet gördüm onun yüzünden düştü bebeğim 😔😔😔

Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın ' yerine Allah herkese evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin' deyin. Allah herkese şifa versin ' deyin, Allah kimseyi hastalıkla sınamasın' demeyin, çünkü bilinçaltı olumsuz kısmı atıp 'Allah herkesi hastalıkla sınasın ' olarak alıyor😥 olumsuza odaklanıyor o da olumsuzu çekiyor:KK20:
Canım eksiğim yanlışım varsa sen düzeltir misin duamı yanlış cümle kurmak yanlış birşey yapmak istemem ama yazdığım şeyler olmasını istediklerim tekrar okudum hatalı paylaşım mı yaptım diye sen daha çok bilgilisin bu konu da düzeltebilirsin canım yanlışım varsa eğer.

Cennette şefaatçi olsunlar inşallah bizlere evet cnm boşandım içeri girip hapislerde çürüsün diye yatıp kalkıp dua ediyorum ve uğraşıyorum çok şiddet gördüm onun yüzünden düştü bebeğim 😔😔😔
Canım benim 😔😔😔 Allah ıslah etsin onu😔😔😔 nasıl cesaret edebilir böyle bir şeye 😥😥 sürekli hasbünallahü venimel vekil ' çek ; (Allah benim vekilimdir o ne güzel vekildir ') Abdest al şimdi. Otur kıbleye karşı ve secdeye var. Allah benim vekilimdir o ne güzel vekildir de hasbünallahü venimel vekil de diyebildigin kadar. Allah'ın huzuruna çıktığını hisset. Ağlasanda kaldırma başını ve devam et Sen benim vekilimsin de, Rabbim huzuruna geldim de, hiç-bir düşünceye musade etme sürekli sadece Rabbine hamd et, göreceksin bir gecede döktüğün göz yaşı nasıl temizleyecek hayatını, de ki Rabbim ben bilmem Sen bilirsin🤲🤲🤲🤲

Canım benim 😔😔😔 Allah ıslah etsin onu😔😔😔 nasıl cesaret edebilir böyle bir şeye 😥😥 sürekli hasbünallahü venimel vekil ' çek ; (Allah benim vekilimdir o ne güzel vekildir ') Abdest al şimdi. Otur kıbleye karşı ve secdeye var. Allah benim vekilimdir o ne güzel vekildir de hasbünallahü venimel vekil de diyebildigin kadar. Allah'ın huzuruna çıktığını hisset. Ağlasanda kaldırma başını ve devam et Sen benim vekilimsin de, Rabbim huzuruna geldim de, hiç-bir düşünceye musade etme sürekli sadece Rabbine hamd et, göreceksin bir gecede döktüğün göz yaşı nasıl temizleyecek hayatını, de ki Rabbim ben bilmem Sen bilirsin🤲🤲🤲🤲
Canim benim duam da yanlislik varmiydi ki🤔

Tamamda canim sag salim kucaga almakla bitmiyorki iş buyutup kaybedenler de var evlatlarini onlara ne diyecegiz

Canim benim duam da yanlislik varmiydi ki🤔
Canım yanlışlık demeyelim de; şöyle bir mit vardır : Adamın biri gözüm görmesin seni, Allah'ım bir daha görmek istemiyorum bunu ' demiş. Allah da adami kör etmiş ve adam bir daha görememiş onu da hiç-bir şeyi de😕 duası kabul olmuş ama asıl istediği kör olmak değildi, değil mi🤷🏻‍♀️

Tamamda canim sag salim kucaga almakla bitmiyorki iş buyutup kaybedenler de var evlatlarini onlara ne diyecegiz
Allah'ım çocuğumun mürüvetini göster, Allah'ım cocugum vatanına milletine ve ailesine hayırlı evlat olsun hayırlı hizmetlerde bulunsun inşallah, evlatlarımıza sağlıklı uzun ömürler nasip et 🤲

Amin canım aylardır tek yapabildiğim sadece Allah’a sığınmak bir imtihandan geçiyorum uzun süredir 30 yaşındayım bu sıkıntılardan sonra namaza başladım youtube dan kuran öğrendim kurana başladım Dış huzurum bitttiği yerde manevi huzurum iç huzurum yerine geldi çok şükürler olsun çok başka birşeymiş tek bir Esma -zikir dua bilmezdim bu topikler ve sizler sayesinde öğrendim ve araştırarak sürekli okumaya başladım böyle kötü olaylar vesile olmasaydı tabi Allah’a yönelmem için ama daim olsun inşallah.
Özür dilerim bi kaç sayfayı meşgul ettiğim için hakkınızı helal edin. 🙏♥️

Amin canım aylardır tek yapabildiğim sadece Allah’a sığınmak bir imtihandan geçiyorum uzun süredir 30 yaşındayım bu sıkıntılardan sonra namaza başladım youtube dan kuran öğrendim kurana başladım Dış huzurum bitttiği yerde manevi huzurum iç huzurum yerine geldi çok şükürler olsun çok başka birşeymiş tek bir Esma -zikir dua bilmezdim bu topikler ve sizler sayesinde öğrendim ve araştırarak sürekli okumaya başladım böyle kötü olaylar vesile olmasaydı tabi Allah’a yönelmem için ama daim olsun inşallah.
Özür dilerim bi kaç sayfayı meşgul ettiğim için hakkınızı helal edin. 🙏♥️
Estağfurullah canım benim, Rabbim hidayet versin hepimize, taşıyamayacağımız ya da zorlanacağımız sınavlarla sınamasın inşallah ❤ ne mutlu ki dikenli yollardan yürüyüp gül bahçesine ulaştın🌹🌹🌹🌹🌹 elbette o yoldan geçerken ayağına batan dikenlerin yarasi geçene kadar biraz acıyacak ama gül bahçesindesin😉

X