239.121 Fettah mucizesi

Okudum Allah kabul etsin inşallah

1.376 da olmuş yiğenim fazladan okumuş 🙄

Çok merak ediyorum cidden dualarımız kabul olacak mı, tamam inanç meselesi ama sanırım biraz da motivasyon eksikliği bendeki, benim yüzümden duanız kabul olmaz diye korkuyorum hakkınızı helal edin elimde değil

Fazla okuyan benim bu kadar tepki göstermenize ne gerek vardı zikirmatiğe bakmayı unutmuşum fazla okumuşum tamamen iyi niyetimle girip okuduğum sayıyı yazmışım bu kadar büyütecek ne var anlamadım arkadaşlar almak isteyen alsın dedim ben zaten ordan çıkıp diyebilirlerdi fazla okuduğunu peygamber efendimize hediye edelim biz kendi sayımızı okıcaz diye ama bu listede başından beri son dk golü yiyoruz ve el birliği ile eksik kim varsa okuyoruz geçen 5.000 okudum ha sonunda fazla okumuşum ha başında fazla okumuşum fark nerde ? Ben fazla okuduğumun lafını yapmıyorsam ve bundan asla rahatsız olmuyorsam tartışmaya ne gerek var o kadar sert çıkmanın anlamı yok ben başından beri zorlanan kim varsa okurum diyorum şuan da okurum hiç fark etmez.

Çok merak ediyorum cidden dualarımız kabul olacak mı, tamam inanç meselesi ama sanırım biraz da motivasyon eksikliği bendeki, benim yüzümden duanız kabul olmaz diye korkuyorum hakkınızı helal edin elimde değil
Rabbimiz bize diyor ki; 'isteyin vereyim.' , 'dualarınız olmasaydı size değer verir miydi ?' Böyle deme😊

Arkadaşlar zaten bu gönül işi. Bu şekilde olmaz ama ya. Herkes yetişkin insan. Kimse kimsenin kalbini kıracak söz söyleyemez. Çok okundu diye Rabbim :' bunlar ismimi fazla zikretti kabul etmeyim' mi diyecek? Ama kalp kıranın namazı da duası da kabul olmaz. Lütfen ama..

Tabi herkesin sorumluluğu ama önceden fazla okuyan olmayınca da akşam yetişmedi bunca zaman. Son ana kalmasından daha iyi gibi geliyor bana. Tabi keşke herkes yetiştirebilse, böyle şeyler olmasa ama oluyor.

Yarın ve cumagünü hastane işlerim var benim bebek için muayane olacam. Yetistiremeyebilirim ama okumaya caliscam olmadı destek atarsınız 🤭🤪😎

X