239.121 Fettah mucizesi

Sayı fazla benide zorladı ya iş güç olunca 🙄

20.300 okudum hanımlar kalanı isteyen alabilir akşam da yetiştiremeyenler için okuruz ya da gün içinde sayı belirtin okumaya çalışırım bende zorlanan için. Zar zor baya yüklü ama gönülden okuyalım olsun listeyi hakkı ile bitirelim en azından da düşük sayı da başka şeyler okuruz.

20.300 okudum hanımlar kalanı isteyen alabilir akşam da yetiştiremeyenler için okuruz ya da gün içinde sayı belirtin okumaya çalışırım bende zorlanan için. Zar zor baya yüklü ama gönülden okuyalım olsun listeyi hakkı ile bitirelim en azından da düşük sayı da başka şeyler okuruz.
İzninizle alıyorum o zaman
Çok teşekkürler

Arkadaşlar herkes önce tam olarak kendi sayısını okusa. Yetiştiremeyenler olursa sıcağı sıcağına okunur hemen. Gerekirse 1 gün uzatarak okunmayan arkadaşların yerine okuruz. Bu tür sayı değeri olan zikirlerde sayıyı muhafaza etmek lazım . Birine bi fazla bi eksik okunursa hakka gireriz. Arkadaşlar maşallah fazla fazla okumaya başladınız. Açıkçası bu durum çok hoşuma gitmiyo. Biri yardım isterse yardımcı olmak için okuyun lütfen kendi sayınızı okurken fazladan okuyup yormayın kendinizi

Bu şekilde okunacaksa ben bana okumadan çıkayım. Birileri fazla okuyo diye birileri okumuyo. Son dakkaya bırakıyo. Zor bişey değil 3 güne çıkarttık günü. 1 gün de toplam 1 saat okuma yapsanız en az 7200 okunuyo zaten . Herkes kendi sayısını okusun arkadaşım . Yetiştiremedim edemedim diyen olursa da hemen okuyoruz zaten. Başından fazla okuyup kimseyi bu rahatlığa sokmayın.

Ozaman kimse fazla okumasın arkadaşlar.ben çalışıyorum yardım almakta bir art niyet görmüyorum. Amaç yardımlaşmak diye düşündüm. Sorun olacaksa kendi hakkıma düştüğü kadar okuyorum zaten.

Arkadaşlar herkes üzerine düşen sayıyı okumak zorunda. Yardım edecekler diye düşünüp gevşek okumayalım sadece. 18bin se 18bin okuyalım bekleyelim . Süre sonunda biri çıkıp derki şu mazeretim vardı yetiştiremedim şu kadar kaldı diyince hemen okuyoruz zaten. Diyorum ki gerekirse okumayan arkadaş için 1 gün daha süreyi uzatalım okusun kimse beklemek istemezse kendi aramızda okuruz hemen. Bi sorumluluk alıyosak yapalım arkadaşlar. Gerçekten gerilmeye başldım ben hergün okuyan okumayan liste karışıyor. Takip eden arkadaşın da işi zorlaşıyo. 3 güne çıkarttık süreyi. Dediğim gibi en yavaş haliyle okusak toplam 1 saatte 7200 okunuyo 72 saatte de 3 saat ayıramıyor muyuz. Fazla okumayın herkes kendi sayısını okusun lütfen. Ben okuyamıcam diyen olursa bölüşürüz. Yoksa herkes kendi sayısını okusun.

X