239.121 Fettah mucizesi

Canım henüz 43 kişi bana okumadı. Bugün 24.00 a kadar süre verdik. Tamamlanınca 2. Sıradaki arkadaşa okuyacağız sonra 3.,... çünkü sistemli bir şekilde ilerlemesi gerek. Biz 4. Arkadaşa okurken halâ 1. Ye okumayanlar 2.,3.'ye okumayanlar olursa 43 kişiyi nasıl kontrol edeceğiz? Okuyun siz sırası gelince bildirim yapın madem
Haberdar edersin canım okuyalım

Kızlar okuyanlar kalp koysun isterseniz, benimmgibi fazla okuyanlar da kalp artı okuduğu fazla sayı:KK200:+207 gibi.tabi sizce dee uygun olursa.araya başka yazı yazmayalım

Allah'ın selamı üzerinize olsun:) 20 kişi Fettah esmasının büyük ebced sayısına göre hatmini yaptık herkes için sırayla ve hepimizin duaları (mucize boyutunda) somut bir şekilde kabul oldu:) Şimdi katılmak isteyen olursa 20 kişilik (daha fazla katılım olursa hatimler daha çabuk tamamlanır) bir grup kuralım ve hatmimize başlayalım inşallah:) hak gözetecek sebat gösterecek kişiler olsun lütfen:)
ben de katılabilir miyim

ben de katılabilir miyim

Başlığı açan arkadaşa özelden mesaj attım, bu grup dolmuş tamamlanınca bir grup daha kurabilirim dedi. Duruma göre ben de aynı başlığı açabilirim. Ama çok geçikmezse bu başlığı açan arkadaşı bekleyeceğim.

Son düzenleme:
X