23.Ocak 2009 ...aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar....

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
23 Ocak 2009...
Bugün KK ailesine katılan bütün arkadaşlar,
aramıza hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz...
sevgiler...
a.s.a.s.

arkadaşlar merhaba,bende aranıza yeni katıldım,yaklaşık 1 senedir sürekli takip ediyordum ama yeni üye olduma.s.

nasıl bir senedir takip edip de bişiler yazmadan durabildiniz?
ayy insan çatlar be :)
ben bazı konulara yorum yapmadan duramıyorum :)
hoşgeldiniz,
keyifli paylaşımlar :enbuyukkk:

merhabalarr,ben bugün üye oldum,herkese selamlar,adanadanım,35 haftalık hamileyim. ve nerede doğum yapacağım konusunda kafam çoook karışık adanadan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi??

hoşgeldin..
adanadan -bizim buluşmalarından takip ettiğimiz kadarıyla- çok candan
üyelerimiz war..
muhakkak irtibata geçmenizi öneririm :)

Herkese Merhabalar...
Bende bu siteyi dün kesfettim ve hemen üye oldum.
Adım Gamze 3 aylık adı Alya olan bir kızım var.Buradan öğreneceğim çok sey olduğuna eminim.
Herkese güsel bir haftasonu diliyorum...

frambuazz, gamzecam,senguloz

KK ailesine hoşgeldiniz...
Güzel paylaşımlar hepinize.. a.s.

Merhaba Arkadaslar bende Yeni üyeyim.Bu Sayfayi coktan inceliyorum ama yeni üye oldum.Fikir ve düsüncelerimizi artik paylasiriz.laelaelaelaelae

a.s. HOŞGELDİN CANIM GÜZEL PAYLAŞIMLAR VE GÜZEL ARKADAŞLIKLAR EDİNMEN DİLEĞİYLE a.s.

Herkeze merhaba
bende aranıza katıldım adım eda 24 yaşında evli bir bayanım.Rize de ikamet ediyorum...

Çok güzel bir ortam,güzel paylaşımlar var...

Güzel dostluklar dileğiyle

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum.umarım güzel paylaşımlarda bulunuruz.

teşekkür ederim ben aranızda olduğum için mutluyum

benim adım gülşah 31 yaşında evli ve 2 çocuk annesiyimgüzel paylaşımlar dileyiğiyle

mrblar arkadaşlar bende yeniyim, kk ailesine katılmaktan cok mutluyum,24 yasındayım,6 senelik evliyim henüz çocugum yok 2 düşük var, dün öylesine geznirken tedavimle ilgili konulara takıldı gözlerim ve yorumsuz kaldım artık aranızdayım herkese hoş sohbetler..

Son düzenleme:
hepiniz HOŞGELDİNİZ HANIMLARa.s.a.s.

Güzel paylaşımlar SEVGİYLE KALINyerimseniben

:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…