23.Ocak 2009 ...aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar....

ben de aylardır takip ediyordum ama bugun üye oldum. nişanlanmak üzereyim burada bana yardımcı olacak gönüllü arkadaslar olduguna inanıorum
o kadar cokk soru var ki kafamdaaaaaaa

mrh arkadaşlar ben buraya üye olalı 3 ay oldu ve buraya yeni girdim ismim züleyha 3 çocugum var bir kızım 2 yaşında ikide oğlum var ikiz 3 aylıklar buarada yarında sınava girecegim bana şans dileyin şansa çok ihtiyacım var yaşım 20 3 senelik evliyimdörde 9 ayın 10 da girdik
hepinizi saygıyla selam lıyorum:Saruboceq: :hooray: :çok üzgünüm:

merhaba bende yeni uyeyim istanbulluyum ama su anda cindeyim net cok yavas olmasina ragmen takip etmeye calisiyorum. yurt disindan herkese selamlar..

selam kızlar aranızda olmaktan çok mutluyum.6.5 aylık çok tatlı bir oğlum var..hepinize keyifli paylaşımlar dilerim...

meraba arkadaşlar ben özlem bugün üye oldum 25 yaşındayım evli 2 çocuk annesiyim

selam arkadaşlar..bende aranıza yeni katıldım.umarım güzel paylaşımlarda bulunuruz..tüp bebek tedavisi araştırıken tesadüfen buldum sitenizi ve çok beğendim..

Selam Arkadaşlar,

34 yaşında evli ve yeni, bir mucizenin, Duru nun:CüvCüv: annesiyim... Sizlerle bildiklerimi ve öğrenmem gerekenleri paylaşmak isterim. Bu sitenin bana çok faydası olacağınada inanıyorum. Lütfen bildiklerinizi ve öğrenmek istediklerinizi benimle palaşırsanız çok sevinirim...

Herkese kucak dolusu sevgiler.

Songül Subay

aramıza hoşgeldiniz arkadaşım a.s. mutlu ve iyi paylaşımlar dilerim :enbuyukkk:

hoş geldin canım hoş geldin........................
iyiki geldin şenlendirip bizleridert ortağı olmaya iyi ki geldin.....
sevinçlerimize ,hüzünlerimize,kahkalarımıza,geyiğimize,oyunlarımıza,testlerimize,bizlere kısaca kk ya hoş geldin........................

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım...ne zaman netten birşey arasam burası karşıma çıkıyordu en sonunn da bende üye olmaya karar verdim...inşallah benide aranıza alırsınız .....

kendimden bahsedeyim biraz 28 yaşındayım..7 yıllık evliyim bebek tedavisi görüyorum...çalışıyroum bir firmada hem sekreterlik yapıyorum hemede ön muhasebeyle ilgileniyorum...antalya da yaşıyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…