Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

ona karından bakıyorlar Türkiye'de, ya aslında 8'den itibaren net görünüyor bildiğim ama 6-7 biraz erken ve net görüntü ve kalp atışı için alttan daha garanti oluyor, evet yani çok hoş değil de, ben net neyse öğreneyim kafasında olduğum için, bir de sanırım tedaviyle oldu bizimki çok çok ultrasona girdim, eski pimpirikliliğim kalmadı :/
Evet vaginal scan de olabilir, yeter ki bir an once her sey yolunda mi ogrenebileyim istiyorum ben de, cok heyecanli surec😊 ben de surekli dusunmemeye calisicam rahat gecirmek icin, bakalim basarabilecek miyim🤭

Doktor her alttan muayene ettiğinde korkma bu sana da bebişine de zarar vermiyor diyor ama bilmiyorum. Yakın arkadaşım kadın doğumda staj yapmıştı mecbur kalmadıkça alttan muayene olmayın diyordu ama doktor daha iyi bilir tabi ki. Stres yapmayın hiç, hissetmiyorsunuz bile☺️
Evet zaten şuan içim rahatladı görünce minnoşu☺️ bir dahaki gittiğimde üstten görülecek kadar büyümüş olur gerek kalmaz alt muayeneye🥰

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 14-02-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸ŞEHİR
bunu kimse almadı mı henüz

bunu kimse almadı mı henüz
Evet birde şey vardı ya eskiden biz burdayken diğer hamileliklerim de böyle topiklerde konuşuyorduk yine ama ozaman hepimizin yazistigi alt kısımda gebelik çizelgesi oluyordu resimli şimdi olmuyor kayıt olduğum halde göstermiyor eskiden öyle değildi uygulama onu iotal mi etti acaba çok güzeldi ya

Günde 1.1mm büyümesi gerekiyormuş kuzucum. Üstten göremedi 6 haftalık. Alttan kalp atışını duyduk şükür. Benim eşimi aldılar içeri özele gitmiştim ondan olabilir
Pazartesi kese için gittiğimde almamışlardı kalp atışı için rica edicem artık birlikte duymak istiyorum ❤️

Evet birde şey vardı ya eskiden biz burdayken diğer hamileliklerim de böyle topiklerde konuşuyorduk yine ama ozaman hepimizin yazistigi alt kısımda gebelik çizelgesi oluyordu resimli şimdi olmuyor kayıt olduğum halde göstermiyor eskiden öyle değildi uygulama onu iotal mi etti acaba çok güzeldi ya
suan mesajının altında takvim var

sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Amin inşallah çok heyecanlı bir o kadar endişeli bir bekleyiş 🥰 Rabbimmisteyen herkese nasip etsin inşallah İsteyip de olmaması çok kötü çok yıpratıcı rabbimin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🤲

Amin inşallah çok heyecanlı bir o kadar endişeli bir bekleyiş 🥰 Rabbimmisteyen herkese nasip etsin inşallah İsteyip de olmaması çok kötü çok yıpratıcı rabbimin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🤲
amin canım her şeyin hayırlısı.

Bende görmüyorum kimsenin mesajının altında o bildirimi. Eskiden çok olurdu
ilginç ben herkesinkini görüyorum ben eklemedım takvim özellikle kalp atısından sonra eklerım belkı pazartesı keseyı gördum 5 haftalık dedı ama sat belli değil benim

Pazartesi kese için gittiğimde almamışlardı kalp atışı için rica edicem artık birlikte duymak istiyorum ❤️
Ben bilmiyorum ama bebeğin alttan muayene ile tehlikeye gireceğine inanmıyorum. Tabi ki de sık sık alttan muayene ya da üstten muayene olmamalı. Ama düşecek olana ne yapsan engel olamazsın. O yüzden içim rahat girdim muayeneye. Doktor sakınca görse zaten bekle bakmayalım derdi☺️

tarayıcıdan olmadı açılmıyor, sanırım bir kişiye atanmış mı olması gerekiyor, diğer ocak grubunda birine söylüyordun, o ekliyordu.
içimizden birinin editöre mesaj atıp konuyu alması gerekiyor. ben alırdım ama riskli gebeyim maalesef

Ben bilmiyorum ama bebeğin alttan muayene ile tehlikeye gireceğine inanmıyorum. Tabi ki de sık sık alttan muayene ya da üstten muayene olmamalı. Ama düşecek olana ne yapsan engel olamazsın. O yüzden içim rahat girdim muayeneye. Doktor sakınca görse zaten bekle bakmayalım derdi☺️
Evet bende öyle düşünüyorum benim doktorum tüp bebek doktoru defalarca onda tedavi oldum aşılama ve tüp bebek olarak. 3. Kez tedaviye başlayacaktık kendiliğinden oldu bu gebeliğim o kadar temkinli ki her ihtimali düşünüyor sağolsun yerleşme kanamam olduğunda gittim her ihtimale karşı iki tane iğne verdi birini haftada bir birini de 3 günde bir kalp atışını duyana kadar vurdur dedi. Alttan muayne zararlı olsa asla istemezdi bende ona güvendiğim için sorgulamadım zaten

Evet bende öyle düşünüyorum benim doktorum tüp bebek doktoru defalarca onda tedavi oldum aşılama ve tüp bebek olarak. 3. Kez tedaviye başlayacaktık kendiliğinden oldu bu gebeliğim o kadar temkinli ki her ihtimali düşünüyor sağolsun yerleşme kanamam olduğunda gittim her ihtimale karşı iki tane iğne verdi birini haftada bir birini de 3 günde bir kalp atışını duyana kadar vurdur dedi. Alttan muayne zararlı olsa asla istemezdi bende ona güvendiğim için sorgulamadım zaten
İçin rahat olsun. Ben boşa strese girdim üstten görünmeyince :) şimdi durup durup videosunu izliyorum :) Allah bizlere sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin💕

X