Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bi de aksam bulantısı yaşayan var mı? Çok ilginç sabah cok iştahlıyım cok guzel kahvaltı yapıyorum, 3-4 gibi bulantılarım başlıyor iştah sıfır oluyor bi ben mi böyleyim acaba😃
Ayyy ben de aynısıyım hep dediler sabahları çok bulanır miden falan ama hiç sabah bulantım olmuyor akşama doğru başlıyor hep😅

Kızlar 9 haftalık hamileyim bulantılarım aniden kesildi korkuyorum bebeğe bişey oldu diye varmı yaşayan iki gün sonra randevum var Perşembe günü
Bence cok sanslisin, boyle dusun ve rahatlat kendini. Inan bana butun gun midende o bulabtiyla gecirmek istemezsin. Cok kotu bir his. Ve ben bu dönemlerinde hamile hissetmekten ziyade hasta gibi hissediyorum. 3. Bebis bu ve hepsinde ayni. Gecsin diye dort gozle bekliyorum. O yuzden endisenlenme tadini çıkar
Hanimlar sizin de saclariniz dokuluyor mu? Benim hasimato troidinden dolayi onceden de ara ara dokulurdu, hamilelikte ilac dozumu arttirmalarina ragmen yine cok fazla dokulmeye basladi. Doktorun verdigi multivitamini kullaniyorum ama acaba yetmiyor mu? Sizlerde durum nasil?
Benim saclarim yaz donemiyle beraber mevsim gecisi de tetikledi heralde asiri dökülmeye baslamisti zaten su anda da oyle. Ama ileriki zamanlarda guzellesecegiz inşallah hormonlarin da yardimiyla :)
Maalesef kürtaj oldum 3. Günü beta düşmeye başladı canım genetige gönderdik bakalım sonuç ne gelirse artık 2.kez yaşadık bu durumu o yüzden tedirginim artık 3. Gebelikte Rabbim nasip ederse riskleri ortadan kaldırmak istiyorum çaba benim hüküm Allah'ın canım bakalım sağolsun yazdığınız için de 💓
Allah en hayirli zamanda en saglikli sekilde nasip etsin insallah canim...
Ezogelin çorbası ve karnabahar yemeği düşünüyorum kalkabilirsem🤤 yanına da yoğurt.
Ben bunlari dusunemiyorum bileee. Ben isten eve gelir gelmez vuruyorum kafayi, degil mutfaga girmek duauncesi bile kotu yapiyor beni :/
Domates çorbası ve biber dolması var bendede
Ama her gün bir yemek bulmak gerçekten zor ben haftanın 2 günü balık pişirttiriyorum bir büyük balık bir küçük balık şeklinde 1 gün beyaz et 1 gün kırmızı et şeklinde liste yapmaya çalışıyorum .
Bir yemeği genelde 2 gün yiyoruz tabi yapamayacak gibi olduğumda annelere gidiyoruz tabi :KK70:
Balik falan aman aman, benim bu koku ve bulanti cok fena yaa. Evdeki iki cocuk bir adama yazık ama yapabilecegim de birsey olmuyor malesef.
Kizlar bi de aksam bulantısı yaşayan var mı? Çok ilginç sabah cok iştahlıyım cok guzel kahvaltı yapıyorum, 3-4 gibi bulantılarım başlıyor iştah sıfır oluyor bi ben mi böyleyim acaba😃
Var canim var, gunun her saati. Ilac da kullaniyorum aslinda ama maksimum dozda, sanirim zaman ilac olacak bana, yapacak birsey yok :/

Bence cok sanslisin, boyle dusun ve rahatlat kendini. Inan bana butun gun midende o bulabtiyla gecirmek istemezsin. Cok kotu bir his. Ve ben bu dönemlerinde hamile hissetmekten ziyade hasta gibi hissediyorum. 3. Bebis bu ve hepsinde ayni. Gecsin diye dort gozle bekliyorum. O yuzden endisenlenme tadini çıkar

Benim saclarim yaz donemiyle beraber mevsim gecisi de tetikledi heralde asiri dökülmeye baslamisti zaten su anda da oyle. Ama ileriki zamanlarda guzellesecegiz inşallah hormonlarin da yardimiyla :)

Allah en hayirli zamanda en saglikli sekilde nasip etsin insallah canim...

Ben bunlari dusunemiyorum bileee. Ben isten eve gelir gelmez vuruyorum kafayi, degil mutfaga girmek duauncesi bile kotu yapiyor beni :/

Balik falan aman aman, benim bu koku ve bulanti cok fena yaa. Evdeki iki cocuk bir adama yazık ama yapabilecegim de birsey olmuyor malesef.

Var canim var, gunun her saati. Ilac da kullaniyorum aslinda ama maksimum dozda, sanirim zaman ilac olacak bana, yapacak birsey yok :/
Zencefil bbulantiyi alir yazıyordu, denediniz mi acaba

X