Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Amiiin canim aminn saglikla alalim insallah kucagimiza. Kontrole ne zaman gideceksin. Bu senin kan sonucun cuma günü kanı mıydı?
Cumartesi günü gitmiştim. Bugün öğrendim sonucu bugünde kan verdim yarın çıkacak sonuç. Malesef henüz doktora görünemedim. Bulunduğum şehirde randevu sıkıntısı var. Randevusuz bakmıyorlar. Randevu aldım o da 15 gün sonraya daha erken muayene olmanın yolunu bulucam nasip olursa inşallah

O zaman bugunku sonucun bu ogrendigimizden de yüksek cikacak oh ne güzel zaten su an dr muayenesine pekte gerek yok canim ya. Beta artışı düzgün mü diye bakiyor doktor zaten. 15 güne de senin kese oluşur. O zaman keseyi görürsün ben normalde devlete gidiyordum ama özele gittim esimle gorebilmek icin keseyi. Devlet hastanesinde asla iceri almiyorlar ya eşleri nedense. Tek yapiyoruz cocugu sanki

Tabiki yapcaz saglikla doğması bize de saglikla dogum yapmasi nasip olsun. Bundan sonra hayat bizim icin her seyden farkli olacak. Cok bekledik cok şükür kavuscaz. Zaman gecmiyor gibi geliyor mu sana da
Evet canım herşey çok farklı olacak bu 9 ayda kendi benliğimize veda ediyoruz aslında ve artık eskisi gibi olmayacaz çünkü anne oluyoruz herşey den önce düşüneceğimiz bir bebişimiz var zaman hiç geçmiyor ya gün sayıyorum ama bu günler sayarak hiç bitmez millet nasıl dayanmış diyorum çok zormuş gerçekten

Bizde dayancaz mecbur saglikla kavusalim da bebislerimize insallah. Allah isteyen herkese nasip etsin..
Cok garip bir duygu yaa. Kalbini duyana kadar insan hala inanamiyor. Ben öyleyim mesela hala inanamiyorum. Bide kalbini duysaydik diyorum. Garip bir his

Gitmen çok iyi olmuş canım, yat dinlen hiçbir iş yapma ve aklına kötü bişey getirme bol bol dua et ve ellerini karnına koy bebişinle konuş onu hisset seni bırakmayacak merak etme annesi
İnşallah canım amin dinleniyorum rapor aldım bakalım

İnsan hepsini Biran önce yaşamak istiyor bende bazen diyorum hamileyim anne oluyorum hala şaşırıyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu

Arkadaşlar doktordan ciktim. Maalesef kalp atışını göremedi. Geçen kontrolden 1 gün sonra kalbi durmuş muhtemelen dedi yinede birkaç gün bekleyelim, belki ultrasondanda kaynaklanıyordur dedi. Çok üzgünüm

Canım bi kaç gün geçsin de hele belkide dediği gibi ultrasondan kaynaklanıyordur hayırlı haberler inşallah kuzum bizi haberdar et mutlaka

Canım benim ya diyecek bişey bulamadım gerçekten, umarım doktorun kullandığı cihazdan öyle olmuştur, hemen başka doktora daha görünseydin 1 tanesiyle kalma çok üzüldüm

Canım benim ya diyecek bişey bulamadım gerçekten, umarım doktorun kullandığı cihazdan öyle olmuştur, hemen başka doktora daha görünseydin 1 tanesiyle kalma çok üzüldüm
Aynı fikirdeyim bu gibi durumlarda kesinlikle farklı bir doktorun da görüşünü almak lazım canım

Haklısın valla benim bulunduğum yerde özel hastane olmadığı için devleti bekliycem mecburen 2 Hafta. İnşallah sağlıklıdır

Selam kızlar sat 20 ağustos 4+6 ile aranızdayım yarın doktor randevumuz var keseyi görebiliriz inşallah 20 eylül cuma beta 1340 dı karından ultrasonda kese görünmedi daha küçüktür dedi doktor hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

Hadi hayırlı haberler inşallah canım hoşgeldin bizi de bilgilendir mutlaka

Hoşgeldin aramıza canım yarın görürsün büyük ihtimal

İnsan hepsini Biran önce yaşamak istiyor bende bazen diyorum hamileyim anne oluyorum hala şaşırıyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu
Amin canim aminn insallah bizlerede saglikla süreci yasayip bebislerimize kavusmak nasip olsun. Mide bulantin falan var mi senin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…