Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Ne kadar çok ilaç kullanıyormuşsun canım. Kötü düşünme içini ferah tut kırmızı veya pembe olmadıkça sorun değil diye biliyorum

Ne kadar çok ilaç kullanıyormuşsun canım. Kötü düşünme içini ferah tut kırmızı veya pembe olmadıkça sorun değil diye biliyorum
Pembe akıntı da geliyor arada ama köyü pembe değil çok çok açık renk bir pembe. Daha önce de oldu kesildi 4 gün sonra yeniden başladı 4 gündür de devam ediyor. Benim tüp bebek olduğu için zaten transferden önce başladım ilaçlara sadece ignem gunde 1 di 2 ye çıkardı lekelenme olunca ama malesef bitmiyor çok sinir bozucu toplamda ilk kez 10 gün önce oldu işte artmıyor da azalmiyor da bilemedim

Balım belki inandırıcı gelmez ama düşünce de böyle olaylarda çok etkili asla kötü düşünme bebişin seninle ve sıkıca tutunmuş annesine

Sizinle aynıymışız nerdeysee yorumlarınızı okudum 21 ağustos sat ilk betam ayın 18 inde 157 idi. Sonra verdim artmıştır ama sonuç çıkmadı henüz. Kese görünmeye görünürde bebek görünür mü çünkü hafta olarak biz mayısın geç zamanlarıyız burdaki çoğu gebe 6 7 haftaya girdiler bile biz daha 4

Evet canım keseyi görürüz ama kalp atışı için erken
Büyük ihtimalle keseyi görünce bu hafta kalp atışı için 2 hafta sonraya çağırır herhalde. Olsun sağlıkla duyalım da geç olsun napalım. Benim tahmini doğum tarihini 29 Mayıs gösteriyor uygulama

Amınn canım hayırlısıyla alalım kucağımıza benim de bir uygulama 26 diyor başka bi tanesi 28 ama mayısın sonu o kesin

Balım belki inandırıcı gelmez ama düşünce de böyle olaylarda çok etkili asla kötü düşünme bebişin seninle ve sıkıca tutunmuş annesine
İnşallah öyledir canım. Daha önceki bebeğimi kaybettim 1 tane daha kaybetmek istemiyorum

Amin canım size de nasip aşılamayla olacakmış demek ki bebişiniz onu beklemiş Allahın izniyle hepimiz sağlıkla alacaz kucaklarımıza
Aynen canim. Birsey vesile olacakti demek ki. Amin canım amiiiin, Sağlıkla kolaylıkla kavusalim da insallah bu agrilsr biraz beni gerse de insallah bu günler de gececek diyorum sen kalp atışı icin ne zaman gideceksin cuma mi ?

Valla o ağrılar bana daha yeni girdi hala da var böyle kasıklarım da ve popom da olan Bi ağrı hani iğne vururlar da orası ağrır ya onun gibi bacağımda ağrıyor zaten bişey de içemiyoruz bebislerimiz de bizde iyi olalım hep evet canım cuma gidecem bakalım duyulacak mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…