Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bende tahlilleri devlette yapıyorum teşekkür ederim cevap için
Tahlillerinizi devlette yaptirirken ne diyorsunuz özel doktorum istedi mi ? Itiraz etmiyor mu devlet hastanesi ? Bende paket almayip o sekilde ilerlesem diyorum ama zor gibi geliyor. Dogum paketi alinca tüm tahliller muayeneler hepsi icinde. 10 gün icinde gittiginizde ekstra ucret odemiyorsunuz. Aslinda avantajli dogum dahil alinca bizim bebisler 2025de dogacak ya o zamana zam gelecek dogum ucretlerine kesin hastanelerde. O nedenle dogum paketi iyi fikir gibi geliyor.

Canım paket almayıp sadece doğum ücreti olarak sordun mu peki yapılıyor mu öyle bende Ankara'da yaşıyorum Ortadoğu'da Esra Aktepe Keskin hocaya gidiyorum henüz sormadım onada ücretleri ama muayene ücreti indirim ile 1200 küsur ödeme yapıyoruz

Yani diğer yerlerde nasıl oluyor bilmiyorum. Ben eski sağlık personeliyim tanıdık olduğu için herkes hemen girişi yapıyorlar. Ama orda beklerken özelde tedavısı takıbı olup tahlil yapmaya gelen çok görüyordum doktor istemini yapıyordu. Doktor için kolay hasta girişi yapıyor istem yapıyor gönderiyor aslında

Aslında doktor güzel görünüyor sıkıntı yok dedi ama ben kaygılandım biraz. İki hafta sonra kontrole çağırdı yine

Bize şöyle dedi sekreteri. Sınırsız muayene 25bin. 2 haftada 1 çağırıyormuş muayeneye. Doğum 30bin, Memorial de yaparsan 20bin, TOBB da yaparsan 30bin dedi. Doğum ve hastane ücreti Ocak'ta güncellenecekmiş ama.

Çok teşekkür ederim. Parçasını patolojiye göndereceklermiş bilmiyorum ne çıkacak. Hayırlısı olsun
Canım çok ama çok geçmiş olsun. Önceki hamileliğim bebeğimin kalbi durduğu için kürtajla sonuçlanmıştı. Üzülerek söylüyorum ki patolojiden çok bişey beklemeyin. Genelde çıkan sonuç bebek alındığında kalbi durmuştu oluyor. Çevremde de yapanlardan farklı sonuç çıkanı duymadım.
İnşallah senin için en doğru ve hayırlı zamanda tekrar hamile kalırsın

Hiç belirti hissetmeyen arkadaşlar çok şanslısınız bunu bu hamileliğimde anladım oğlumda ne bulantı ne de başka bi belirti yoktu ve prenses gibiydim ama bu seferki kendini çok belli ediyo çok zorluyo

Hakkaten bende de bi sakinlik var. Eşimle bile sakince tartışıyorum kavga etmiyorum öyle, bir de yumuşayıp gevşemiyorum aferin bana. Yaşla ilgili mi bilmem annem hamileyken bişeyi takmıyo insana bi rahatlı geliyo demişti geçende. Takmayayım üzülmeyeyim diye mi dedi bilmiyorum artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…