Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Hiç korkma canım haklısın insanın başına bi olumsuz tecrübe gelince sonra da hep korkuyor. Benimde ilk hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı sonra hamile kalınca 9 ay hep korku ile geçti acaba bisey olur mu diye. Aslında çok sağlıklı bir hamilelikti ama vesveselerimle bana çok zor geçti. Sen de hiç korkma her hamilelik başka bir hikaye yeniden başına gelecek diye bir şey yok ayrıca sıkıldığında da yaz buraya biz içini rahatlatırız mutluluklarımız olduğu kadar kaygılarımızı da paylaşmak bizi rahatlatacaktır

Rica ederiiim sat tarihleri cok değişiyor muayenede. Ben 3 ayrı doktora gittim 3üde farkli tarih verdi mesela ama sonuncusu en dogrusu çünkü daha büyüdüğü için su an daha netlesiyor tarihler. Evet Ankaradayım bende ben Medicalpark Kecioren e gittim en son serap durmusogluna. Doktor baya enerjisi yüksek güzel sevdim aslinda. Ama hala bir yandan da dr arayisima devam ediyorum. Olur ya baskasi denk gelir diye. Hülya kula icin dogum paketi fiyati aldim epey bir pahali geldi bana. Acikcasi o nedenle vazgectim. İnşallah her muayenemizde güzel haberler alalim

Kesinlikle. Bende burda olumsuz gebelikleri okuyunca diyorum ki acaba bende de olur mu düşer mi. 2 yıldan sonra oldu aşılama ile aynı korkuları yaşıyor insan. Her kontrolde uzanır uzanmaz hocam kalp sesini dinleyebilir miyiz hemen diyorum. Karışık duygular işte. Doktor hersey yolunda diyor ama vesvese sanırım. Hepsi sağlıkla doğsun inşallah ilk gebelik olunca ekstra vesveseli oluyor insan.

Biz Çankaya'dayız o yüzden buradaki doktorlara bakıyoruz. Şu an sadece muayene için gideceğiz. Hemen paket almayız büyük ihtimalle. Nagihan Cengaver'i de aradım o da aşağı yukarı aynı fiyatı verdi. Özel muayenehaneler pahalı maalesef. Medical parkda ne kadar ücret acaba?

Kızlar doğum paketi dediğiniz şey nasıl oluyor acaba. Benım doktorumun kendi özel kliniği var doğumları özel bir hastanede yapıyor .

Hoşbuldum çok sağol
evet burda beni anlayan bilen dinleyen insanların olması beni gerçekten çok rahatlatıyor iyi ki varsınız sağol canım öyle tabi

Kizlar baskasina cok sefkatli ve anlayisliyiz. Cok guzel telkin ediyor ve sakinlestiriyoruz. Ama kendimize gelince ne acimasiz, ne evhamliyiz… su an vucudumuzda iki kalp atisi var dusunsenize:) ne mucizevi. Ama az once hala karnim agriyo diye korktugumu fark ettim. Burda baska biri yazinca sakin ol canim bu normal yaziyorum. Ama kendime karsi o kadar stresli ve acimasiz davraniyorum ki, olumsuz dusuncelerim daha kotu etkiliyor beni. Allah bebeklerimizi korusun. Saglikla kucagimiza alalim insallah. Gonlumuze ferah bebeklerimize saglik diliyorum

Sana çok katılıyorum.Ben de çok belirti hissetmiyorum.Neden midem bulanmıyor n’oluyo diye kendime eziyet ediyorum.Başkası dese herkes aynı olacak değil derim.İnşallah hepimizin gebeliği sağlıkla ilerler ve sağlıkla kucağımıza alırız Amin

6+3 görünüyorsa gümbür gümbür olmaması normal.Bizim de gümbür gümbür değildi hatta doktor açarken duyulmayabilir çok küçük ama deneyelim diye açmıştı.Neden bir hafta geriden geldiğini bilemiyorum tüp bebek geç döllenme olamaz ama geç tutunma olabilir diyenler var.Belki öyle bir şeydir.Doktor ne dedi başka?

Bu arada icin rahatliyacaksa benim de hic yok bulantim:))

Doğru söylüyorsun canım. Sadece her kontrolde bi olumsuzlukla karşılaşıyorum. Bu yüzden bunaldım sanırım. İşim de öyle kolay izin ala bileceğim bi yer değildi. Zar zor durumu anlatdım. İnşallah herşey yoluna girdiğinde işsiz kalmam

Bende de hiç belirti yok ara ara kasık ağrılarım ve bel ağrım oluyor 9+5teyim korkuyorum gerçekten inşallah sağlıkla kucağımıza alırız

Selam kizlar bende ayni durumdayim 7+1im bugun persembe doktor randevum var kalp atislarini duymak icin insallah hersey yolundadir bendede cok belirti yok sadece istahim yok suyu bile zor iciyorum hafif bulantilarim var

Kızlar doğum paketi dediğiniz şey nasıl oluyor acaba. Benım doktorumun kendi özel kliniği var doğumları özel bir hastanede yapıyor .
Özel hastaneler genelde 10 muayen, kan tahlilleri, doğum vs içinde paket şeklinde satış yapıyorlar bana cazip gelmedi bende özelde muayene oluyorum şu an her muayeneye ücret ödüyorum, kontrol muayenesi olursa ücretsiz, aynı hastanede doğumda yaparsanız %15 indirim vardı paket almayı düşünmüyorum kan tahlillerini devlette yaptırıyorum zaten

Bende tahlilleri devlette yapıyorum teşekkür ederim cevap için

Ben karar verdim artık annelik delilik gerçekten yazdıkların o kadar doğru ki yaşayınca panikliyor insan istemsiz e birazda hormonlardan olabilir

Anladim canim. Bende cankaya cukurambar vs bakiyorum ama iste karar vermekte cok zorlaniyorum. Medicalpark a 1515 tl ödedim. Dogum paketi 65 ile 75 bin arasinda degisiyor. Hülya hocanin dogum paketi 100bini geciyor gibi bisey
Ya aslinda özele takipli gidip tahlilleri devlette yaptirsam diyorum devlet hastanesinde de özel doktorun istedigi her tahlili yapmayabilir belki diye tedirgin oluyorum acikcasi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…