Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba rutin gebelik kanlarını ne zaman verdiniz ? (Hemogram,biyokimya,idrar ..)Kalp atışını bugün duydum doktorum geç kalmışım gibi hemen ver kanlarını dedi .merak ediyorum .
Kaç haftalıksın ki. Herkes imzasını açsa keşke ne güzel haftalıklar gözüküyor altta 😂😂

Kaç haftalıksın ki. Herkes imzasını açsa keşke ne güzel haftalıklar gözüküyor altta 😂😂
Nasıl açılıyor nerden görünüyor ki :) eskiden çok süslü şeyler vardı burada alt taraf süsleniyordu baya. Bebeğime kavusmama bilmem kaç gün kaldı yazısi çıkıyordu her mesajın altında ☺️

İmza Açmayı bilmiyorum .7+6 kalp sesini bugün duydum .12. Hafta da 2 li testle beraber tüm kanları vermek bana mantıklı geliyor ama doktorum geç kalmışım gibi hemen kan ver diyor .ben beta baktırmadım hiç direk ultrasonla kese gördüm belki hiç kan vermem diye korkutmak için yapıyor 😂

Ye ye şifa olsun benim de iştahım açıldı belki sonra midem bulanır da yiyemezsem diye şimdiden yemeye çalışıyorum. tıbben bu sistem çalışmayacak olsa da iyi hissettiriyor 😅 bebek var olan depolardan besleniyomuş zaten şu an 🙈
Ya işte yemek yiyememek kadar kötü bişey yok😂
Nasıl açılıyor nerden görünüyor ki :) eskiden çok süslü şeyler vardı burada alt taraf süsleniyordu baya. Bebeğime kavusmama bilmem kaç gün kaldı yazısi çıkıyordu her mesajın altında ☺️
Senin de açık ben görüyorum. Forum seçeneklerinden açılıyorr
İmza Açmayı bilmiyorum .7+6 kalp sesini bugün duydum .12. Hafta da 2 li testle beraber tüm kanları vermek bana mantıklı geliyor ama doktorum geç kalmışım gibi hemen kan ver diyor .ben beta baktırmadım hiç direk ultrasonla kese gördüm belki hiç kan vermem diye korkutmak için yapıyor 😂
IMG_9199.jpeg
Şu seçeneği aktif etmeniz gerekiyor
48 kiloyla hamile kaldım 44e düştüm 2 haftada daha da düşecek yer kalmadı bence 😂😂
Hadi yaa toparlarsın sıkma canını 😊

Ya işte yemek yiyememek kadar kötü bişey yok😂

Senin de açık ben görüyorum. Forum seçeneklerinden açılıyorr

Eki Görüntüle 3456502
Şu seçeneği aktif etmeniz gerekiyor

Hadi yaa toparlarsın sıkma canını 😊
Bulantılar geçince umarım toparlarmda ben pek alamıyorum ya hamileliklerde bile diğer iki çocuğum da birinde 11 diğernde 8 kilo aldım ikisinde de doğumdan sonraki 3.gün 47ye düştüm çok zayıf olmak hiç iyi değil

X