Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sen de bize msj atarsın dfkja ben de öyle ya ultrasona baktım hocam erkek dimi dedim direkt kdfjs bakayım canım o makineye. Hava nemlendirici değil mi?
Evet canm bunları aldım.bakın sızde.sızlerde yazın boyle ındırımler olunca

Eklentiler

• IMG_5365.png
    126,5 KB · Görüntüleme: 33
Yaa en ıyısını yapmıssın bende ıstıyodum ama işteyız o yuzden alamadık( gule gule kullan canımkalıtesı nasıl begendınmı
sağ ol :3 Kaliteli evet güzel sağlam bi plastikten yapmışlar ve boyu baya büyük, 3-4 yaşına kadar falan oynar heralde içinde. Tıpası yok ama devirerek boşaltmalık. Ama çok yer kaplıyor işte. Yer sorunu varsa katlanır küvetler daha mantıklı ama ben katlanır kovayla temizlik yapmaya çalıştığımda hayattan soğuduğum için vazgeçtim kapanıp duruyor, ama küvetlerde kilit varmış.

magnezyum kullanıyor muydun? huzursuz bacak sendromunda onu öneriyorlar diye biliyorum. Bir de yatağa kalıp sabun koyun diye duydum o da işe yarıyormuş denemekten zarar çıkmazzz
Cok uzun zamandır yatağımda sabun var. Magnezyum kullanamıyorum her formunu denedim beni zehirliyor nedense vücudum kabul etmiyor. Bende günde 1 soda iciyorum. Son birkac gündür aşırı rahatsız ediyor bacaklarım. Gece uykusu yok sürekli yatakta dönüyorum.

doktorun ne diyor pekii

Kızlar merhaba huzursuz bacak sendromu olan var mı kac gündür geceleri uyuyamıyorum uykusuzluktan başım ağrıyor. Birde afedersiniz vajina ağrısı yaşıyorum 2 gündür yaşayan var mı
Huzursuz bacak cok yaygin gebelikte diye biliyorum, bahsettiklerini ben de yasiyorum... ozellikle vajinada ''zonklama'' hissi beni de yokluyor dunden beri

Günaydın kızlar mertugce35 bugün hareketleri nasıl canım dünkü gibi mi benim az hareket ediyor ya ilk gün nasıldı şok olmuştum yarın kontrolüm var gidem de bebemi görem
bugün daha hic hissetmedim canim. dün de iste bi o yarim saatte hissettim o kadar.daha o kadar cok hissedemeyiz canim o ancak 7. aylardan sonra endiselenme

canlar daha önce hic konusulmadi galiba, bebek deterjanı ile ilgili. ben neredeyse hepsini denedim ve bence en güzeli dalan roxy toz sabun bebek deterjanı. digerleri cok kokuyor geldi bana genzim yandi kokularindan. tavsiye ederim
siveno nasıl sence ? Bir de dün bişey sormuştun onun için msj attım sana

canlar daha önce hic konusulmadi galiba, bebek deterjanı ile ilgili. ben neredeyse hepsini denedim ve bence en güzeli dalan roxy toz sabun bebek deterjanı. digerleri cok kokuyor geldi bana genzim yandi kokularindan. tavsiye ederim
Pütür pütür kalmıyor değil mi ben de ondan çekiniyorum. Omo bebek deterjanı falan vardı ama hiç araştırmadım daha nasıllar bilmiyorum. Kokusuz olması gerektiğini öğrendim sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…