Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hadi güzel hayırlı haberler inşallah canım az kaldı

Günaydın hanımlar, göbek deliğin etrafında içeriden gelen bir acı hissediyorum bir kaç gündür. Var mı başka bunu hisseden,
Evet tatlım,bide benım gobek delıgımın içinde dkiş yarası var laparoskopık amelıyat olmustum 2 yıl once, hemen tespitimi söyleyim karın gerildikçee göbek deliği ve çevresi en ince tabaka oldugu için hassasıyet gösteriyor ve agrıyor,bol yag sür canım baska yapabılcegımız bısey yok malesef hep nemlı tutmaya calıs ve kıyafetlerın bellerı gobek delıgı taraflarına gelmesın.azalacaktır o zaman

Çok geçmiş olsun
Böyle acı desen değil, batma şeklinde tuhaf bir his oluyor ara ara bende anlamlandıramadım Google da senin tespitini doğruluyor o zaman artık içim rahat
Bennn Özellikle akşama doğru karnım büyüyüp gerilirse çok değişik bi ağrı oluyo Günaydın bu aradaa
İğne batmasi gibi özellikle göbek deliğinin çevresinde oluyor enteresan bir his

Evett dokununca da sert oluyor, bi tuhaf

Günaydın hanımlar, göbek deliğin etrafında içeriden gelen bir acı hissediyorum bir kaç gündür. Var mı başka bunu hisseden,
Benim karnımın her yerinde sürekli bir kemirilme hissi gibi bir şey oluyor. Daha öncesinde de oluyordu muhtemelen büyüme ile ilgili.
Emin olamamakla birlikte sanırım dün gece ilk kez bebişi hissettim. Kasık ile göbek deliği arasında sol tarafta aralıklarla pıt pıt diye içerden vurma hissi gibi bir şey oldu. 4-5 kez sürdü bu durup durup. Sürekli bağırsak problemi yaşayan biriyim o yüzden gaz sancısı veya gaz bulutu hareketi değildi ona eminim

Günaydın kızlar fazla buraya göremiyorum geçen hafta cumartesi günü kontrolüm vardı ikizlerimden biri erkek galiba alttaki de erkek ama onu net söylemek için çok erken dedi 3 gündür hem sağ hem sol tarafında ara ara şişlikler oluyor galiba artık hareketlerinin hissede biliyordum muane sorasi gelene kadar bir tane şeker yemiştim çocuklar çok hareketli çıktılar sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah 14+6 den selamlarımla yarın 15 haftalık olacağız

Bir kaç haftaya kadar artık net ayırt edebileceğiz umarım
Benim genelde sol tarafta yumruk büyüklüğünde bir şişlik var özellikle akşama doğru daha hissedilebilir oluyor, sabah uyandığımda dümdüz oluyor tekrar

benim öğlen yemeğine doğru o yumru yukarı çıkıyorr sdfs

Kızlar merhaba huzursuz bacak sendromu olan var mı kac gündür geceleri uyuyamıyorum uykusuzluktan başım ağrıyor. Birde afedersiniz vajina ağrısı yaşıyorum 2 gündür yaşayan var mı

Alıyorum bebıskooomyarın guzel haberlerını beklıyoruuuum,ama cınsıyetı gene ogrenemıcez cumartesıne kadar beklıycez bu seferde
Peki suyu 3-4 litre içiyor musun? Ya sen bir de benim magnezyumdan denesene. Çok etkili gerçekten. Hahahahhaha cumartesi öğreneceğiz evet tabiiiiii bebek göstermezse bir de orasını düşünmek bile istemiyorum ya iyi olsun da tek inan çok merak ediyorum

Suyu ıcemıyorum kuşum biliyorsun kii ühühühüh. Ogrenen kısıye soyle bana mesaj atsın ya ben çatlarım bir gün beklemek hiç benlik değilben zaten ultrasondan anlardım kesın hahaha baka baka doktor gıbı bısıy oldum kızlar bu arada bebek ıcın burnu tıkanmasın dıye hava makınasını pahalı bısıy alacaktım ama bugun e bebekte ındırıme kiwi markanınkı girmiş alıverdım onu ya gayat guzel gorunuyo ve yorumlar iyi.bi bakın isterseniz

Kızlar merhaba huzursuz bacak sendromu olan var mı kac gündür geceleri uyuyamıyorum uykusuzluktan başım ağrıyor. Birde afedersiniz vajina ağrısı yaşıyorum 2 gündür yaşayan var mı
magnezyum kullanıyor muydun? huzursuz bacak sendromunda onu öneriyorlar diye biliyorum. Bir de yatağa kalıp sabun koyun diye duydum o da işe yarıyormuş denemekten zarar çıkmazzz

sen de bize msj atarsın dfkja ben de öyle ya ultrasona baktım hocam erkek dimi dedim direkt kdfjs bakayım canım o makineye. Hava nemlendirici değil mi?

bacak değil de huzursuz ayak versiyonu var bende sıcak ve hareketsizlik olunca hissediyorum bi tek salonda falan yatarken kalkmak dışında bi çözüm bulamadım

Canım hangi magnezyum paylaşsana bende cumartesi doktora sorcam daha önceden de romatik ağrılar çeken biriydim şuan ayak tabanlarim heryerim agriyo resmen doktora o markayı sorayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…