Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İnternetten avokado aldım. Ve satıcı hanımefendi hamile olduğumu öğrenince fazladan avokado ve bir sürü meyve koymuş :) İyi insanların varlığı bana umut ışığı oluyor
Ayşe den mi aldın canım bana gelenler sap kısmından siyahlaştı resmen bayan bez torbaya koy 5 gün sonra acın siyahlaşanları bana yazın dedi telafisini yapacak sanırım ama ben bir sinir oldum sapları koparılıp gönderilmesi canımın istemesi derken iş uzadı da uzadı

Yok canım o baya fiyatları çıkardı ya kargo falan derken tanesi 90₺ ye geliyor başka yerden aldım. Ama telafisini yapar canımm kaliteli firma o da
O sırada roman havası dinleyen ben ve çocuum
Nxnsnsjs yaaa benimkini piyanoya yazdırcam ben hoşuna gitti

Kelle de yasak mı acaba kaynanam hamilelikte kelle yemek iyidir diyor ama doktora sormayı unutmuşum
Ooo canım kaynanalar hep en iyisini bilir

Yok canım o baya fiyatları çıkardı ya kargo falan derken tanesi 90₺ ye geliyor başka yerden aldım. Ama telafisini yapar canımm kaliteli firma o da

Nxnsnsjs yaaa benimkini piyanoya yazdırcam ben hoşuna gitti
Valla saçma sapan sanki hiç avokado olgunlaştırmamışım gibi hepsini bir bez poşete koydurdu bana bakalım ne çıkacak içinden 10 tane olgunlaşmış avokadoyu napcam acaba 3-4 tanesi kafadan siyahlaşmıştı zaten kargonun ertesi günü ben kafama göre canım istedikçe çıkarıp olgunlaştırıyordum ne güzel bana da mesaj atar mısın canım bundan sonra bakayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…