Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kayganlaştırıcının üzerinde hamile kullanımına uygun değildir yazıyordu biz de kayganlık versin diye korunuyorduk
Biz de tereddütte kaldık. Sonuçta kimyasal olduğu için riske atamadık. Korunma olanlar daha çok güven veriyor sanki hem şuna hiiiiç istemeyeceğimiz enfeksiyonlara vs karşı da korur

Allah'ım maşallah Kaç haftalık

Kizlar bana cok erken geldi ama son 3 -4 gundur ayaklarim aksam olunca sisiyor, agri da yapiyor. Korkmali miyim yoksa bu da mi normal
ben hafta da 1 epsom tuzuyla ayak banyosu yapmaya çalışıyorum. Daha şimdiye kadar 1 kere yaptım ama neyse fksfkj aklıma gelmişken akşan yapayım. Toksinleri falan atmaya yardımcı oluyormuşş

ben hafta da 1 epsom tuzuyla ayak banyosu yapmaya çalışıyorum. Daha şimdiye kadar 1 kere yaptım ama neyse fksfkj aklıma gelmişken akşan yapayım. Toksinleri falan atmaya yardımcı oluyormuşş
Aaaa evet, ben hamile kalinca her seyi biraktim nedense ya, haftada bir iyidir basliyim

Ay harika Ben de ara ara dinleyim bakalım neler olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…