Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim ergenlik döneminde ve adet döneminde bile sivilce çıkmazdı şuan 9-10 tane var minik minik çok moralim bozuldu ya cildim bozulmaya başladı
Hormonlar komple değişiyo lazerlerimiz bile 0lanıyo sivilce benim de sırtımda çıktı sıkılamayacak türden cok normal ya gecici sonucta ben yuzumu ince yapılı fondotenle kapatıyorum az az

Günaydın acaba daha önce annesi ve kayınvalidesi ikisi birden yanında olmadan doğum yapan var mı? Benim öyle olacak baya tedirginim ancak mecbur.. tecrübesi olan var mı acaba napılmalı. Yanıma bi yardımcı almayı düşünüyorum tabi araştırıyorum şimdiden güvenilir biri bakalım..

ben de çook salladım o zamanlar ama giyiyorum valla son 3 senedir çok rahat bir ikincisi de sıcacık tutuyor soğuk memlekette yaşıyorsanız
ya öyle bişi mi alsam acaba dedim hop giyilir di mi o sdklfls İstanbuldayıım
Baktık olmuyor eşler neden var bağlayıverir ayakkabını evden çıkarken
evden çıkış saatlerimiz aşırı farklı yoksa ayakkabı çekeceği olarak kullanırdım sgsgf
Kızlar benim ergenlik döneminde ve adet döneminde bile sivilce çıkmazdı şuan 9-10 tane var minik minik çok moralim bozuldu ya cildim bozulmaya başladı
kaçıncı haftadasın 10. hafta gibi gözüküyor altta, o haftalarda çok normaal 13-14 gibi geçiyor

evet canım giyiliyo çok rahatlıkla en iyisi bence alabilirsin

Günaydın benim 3 çocuğum var büyük kızım şuan 15 yasinda ben 18 yasinda anne oldum.normal dogum yaptım hastahanede mutlaka yaninda bir kişi lazım eve geldiğinde de 1 hafta kadar da olsa biri olmalı ama sonra hersey kolay merak etme.benim de kayinvalidem yoktu yanımda annem zaten rahmetliydi yengem kaldi 1 hafta kadar sonra banyosu dahil herseyini tek yaptırdım alışıyorsun daha kolay adapte oluyorsun

En küçük oğlum 10 yasinda benim 4. Hamileligim ve Allahın mucizesi tek yumurta ikizi.yasim 34 şuan

İnşallah size de helal olsun inşallah ben de sizin giibi durumu yönetebilirim.

Kizlar ya giymek icin kendinize birseyler aldiniz mi malum sonbahar havalar soguyor karar veremiyorum ne alsam diye rahat olsun istiyorum simdilik idare ettim jeans vs ama artik sıkmaya basladi adla karar veremiyorumne almam gerek vs

Kizlar ya giymek icin kendinize birseyler aldiniz mi malum sonbahar havalar soguyor karar veremiyorum ne alsam diye rahat olsun istiyorum simdilik idare ettim jeans vs ama artik sıkmaya basladi adla karar veremiyorumne almam gerek vs
Geçen sene aldığım triko pantolon vardı beli kalın lastikli ve geniş onu giymeyi düşünüyorum yine kapalı reyonundan aldığım tayt pantolon vardı o da aynı şekilde beli kalın lastikli onu giyeceğim bir süre. Öyle dar pantolon veya jeans denemedim hiç ya eşofman ya elbise ya da ince geniş pantolonlardan giyiyordum

Çam sakuradan bana bu kağıt verilmişti.
Buna göre detaylıya perinatoloji bakıyor her ne kadar bakmam yazsa da
2li test için de oraya girmiştim

Eklentiler

• 20240809_115049.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 36
Bunlari aldim diger gruba atmistim buraya da atayim. Özetle modal pantolon hemen tiftiklendi cok rahat ama kisa ömürlü ve soguktan korumaz, hamile pantolonu cok guzel fakat kendi bedeninizi almaniz gerekiyor bi beden büyük aldım cokk büyük oldu. Karın kısmı kocaman 9 aylık göbeği bile destekler. Simdilik karnını katlayıp giyilebilir.

Eklentiler

• IMG_9928.png
    104,1 KB · Görüntüleme: 38
Bol triko takimlar var altli ustlu, oldukca rahat oluyor ve simsicak tutuyor.

Çok saçma bi rüya gördüm. Olay yeri bilinçaltımın dehlizleri rahmetli ananemin evi. Birden gözümü açıyorum çocuğum doğmuş kucağıma veriyolar. Çocuk zenci Seni uyutmak zorunda kaldık doğum esnasında falan diyolar. Bakıyorum çocuğun göbek bağı falan kesilmiş ama düşmemiş yani yeni doğmuş bi bebek ama baya büyük gibi. Sonra bezini çıkarmaya karar veriyorum incelemek için hemen çiş yapmaya başlıyo peçeteyle tutuyorum şunu yıkiyim en iyisi diyorum çocuk elime işerken xD. Sonra yıkıyorum kundağa sarıyorum falan aşırı uslu bi çocuk. Sonra bebek konuşmaya başlıyo şok oluyorum adını falan soruyorum söylüyo ve benim bebeğim olmadığını söylüyo. Sonra babam bunu biyerden çalıp getirmiş onu itiraf ediyo, bi bakıyorum babam da zenci :-O ::-DD Sonra al bunu geri götür falan diye azarlıyorum. Bi zıplıyorum koltuğun tepesinden aşağı ve şpagat açıyorum aynı anda sonra karnım çatlıyo ve kan gelmeye başlıyo ben de "aaa ben hala hamileydim o zaman dimi" diye dehşete düşüyorum sonra uyandım...

Yeni aldiysaniz nerden aldiniz acaba benim dolap hep jean filan dolu giyecek bir sey bulamiyorum su ara. İlk gebelik
Benim de ilk fakat gobegim hemen cikti maalesef jeanler artik olmuyor

Trendyola bir goz atin mutlaka <3

#reklam sayilir galiba

İlk bastaki favorilerimdeydiiii hemen bakiyorum rahat edicem sonunda tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…