Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah canım yaaa. Benim kontrol bu hafta cuma günü. 4+5te karından kese göründü ama bebeği görmek için erken dedi. ölçüsünü sormadım ya 🙈 şu altta yazan sayılar mi acaba diye düşünüyorum 7,7 gibi mesela😅
Evet canım GS / gebelik kesesi 7.7 mm ayy daha 1 cm bile değil 🥰 sağ alt köşe 5w4d /5hafta 4 günlük
Kuzum benimde böyle ama bilgiler daha farklı gibi. GS yazmıyor bir kenarda en altta 3.57 mm yazıyor. Aramızda 3 gün var ve her gün 1-2 mm büyüyormuş. Aradaki günümüze göre sanirim normal benim kese ölçüm . Benimde cuma günü kontrol🙂

Eklentiler

• IMG_20240729_181849.jpg
    IMG_20240729_181849.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Kuzum benimde böyle ama bilgiler daha farklı gibi. GS yazmıyor bir kenarda en altta 3.57 mm yazıyor. Aramızda 3 gün var ve her gün 1-2 mm büyüyormuş. Aradaki günümüze göre sanirim normal benim kese ölçüm . Benimde cuma günü kontrol🙂
Evet canım normal tabiki. Ay her gün 1-2 mm ise baya büyüdü o zaman bu minikler 🥰🥰

Eki Görüntüle 3458643
9 hafta 3 günlük böyle çıktı :KK70: çok küçük değil mi 2 cm olmalı yazıyo uygulamada ama burda 108 mm görünmüş
Belki tam baştan popoya ölçmemiştir burada, sanki sağa dogru biraz daha büyükmüş gibi geldi bana :) boyu ne kadarsa da daha büyüyecek annesi inşallah takılma sen 😍

Uyku hariç neredeyse hiçbir şey yok bende de. içim ürperiyor belirti yok diye, ben de henüz kalp atışı duymadim. İnşallah iyidir bebişlerimiz. Belki de hiç bulantı kusma olmayacak öyle düşünebiliriz💖
ya İnşallah teşekkür ederim🥹
benim bir de küretajım olmuştu o yüzden çok tedirginim ister istemez :KK43:
sanki bebek hiç görünmicek veya kalbi gene duracak gibi geliyo arada çok zor :KK43:

peki hiç belirtisi olmayan var mı kızlar 🥹 sankigöğüs hassasiyetim de azaldı kalp atışını da duyamamıştım ya korkuyorum:KK43:
Benim de göğüs hassasiyetim baya azaldı canım normal
Kızlar belirtileriniz ne zaman başladı? Dün 4. Haftaydı hiç bir şey yoktu. Bugün 5. Haftanın ilk günü. Bir garip hissediyorum kendimi
Benim 4+4 te falan baya kötüydü günden güne düzeldi. Arada dediğin gibi ateş falan basıyor böyle üşüme ortaya karışık 😂
Ben kendimi hiçbir zaman bulantı baslamayacak, kusmadan midem bulanmadan dogurcam fikrine alıştırdım sıfır beklenti ile yola devam 😅
Aynen öyle düşünmek gerekiyorr 😂😂
4+3 te vajinal yolla kese göründü. Minikti daha kese. Bu cuma 5+4 te doktor tekrar bakmak istedi kese büyümüş olması gerek dedi
Aa ben de bu cuma gidicemmm

Benim de göğüs hassasiyetim baya azaldı canım normal

Benim 4+4 te falan baya kötüydü günden güne düzeldi. Arada dediğin gibi ateş falan basıyor böyle üşüme ortaya karışık 😂

Aynen öyle düşünmek gerekiyorr 😂😂

Aa ben de bu cuma gidicemmm
İnşallah güzel haberler aldığımız bir cuma olsun❤️ ben çok tedirgin oluyorum acaba kese değeri normal mi acaba büyür mü dış gebelik mi boş gebelik mi böyle anlık olarak düşünceler geliyor 🥺

ya İnşallah teşekkür ederim🥹
benim bir de küretajım olmuştu o yüzden çok tedirginim ister istemez :KK43:
sanki bebek hiç görünmicek veya kalbi gene duracak gibi geliyo arada çok zor :KK43:
Güzel düşünelim güzel olsun. Olumsuz her şey geride kaldi Rabbim kolaylık versin, bebişin çok sağlıklı olacak inşallah. Ne zaman gideceksin kalp atışı için 🥰

İnşallah güzel haberler aldığımız bir cuma olsun❤️ ben çok tedirgin oluyorum acaba kese değeri normal mi acaba büyür mü dış gebelik mi boş gebelik mi böyle anlık olarak düşünceler geliyor 🥺
Ben de öyle yaa hep kuruyorum kafamda. Kese ve yolk sac gördük. Diyorum ya bebeği göremezsek, kalp atışı olmazsa vs vs. Benden kan ve idrar tahlili istemişti doktor. Yarın aç karnına gidip onları vericem. Cuma da doktora inşallah

Ben de öyle yaa hep kuruyorum kafamda. Kese ve yolk sac gördük. Diyorum ya bebeği göremezsek, kalp atışı olmazsa vs vs. Benden kan ve idrar tahlili istemişti doktor. Yarın aç karnına gidip onları vericem. Cuma da doktora inşallah
Cuma günü toplu randevu günümüz galiba :) aynı düşünceler hepimizin içini kemiriyor. güzel haberlerle hemen yazalım buraya inşallah 💖💖💖💖💖

X